|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 Новости Бердичева и области
В Районній раді створено комісію для вирішення проблем з опаленням в бюджетних закладах
  Власть / добавлено: 3 февраля 2016  
 

alt

На другій частині третьої сесії районної ради, яка відбулася 22.01.2016 року, депутатами було прийнято рішення про створення тимчасової контрольної комісії районної ради для вивчення проблемних питань в період опалювального сезону в бюджетних закладах району.

На засіданнях вищезазначеної комісії, які відбулися 27 січня, 29 січня та 2 лютого були розглянуті питання про організацію діяльності комісії, про стан забезпечення твердим паливом загальноосвітніх навчальних закладів.
До складу тимчасової контрольної комісії було залучено.....


еще никто не голосовал
Переміщення із домашніми тваринами через митний кордон України
  Власть / добавлено: 3 февраля 2016  
 

alt

Інформація для громадян, які тимчасово виїжджають з України

Враховуючи положення статей 371, 372 Митного кодексу, домашні тварини, що тимчасово вивозяться за межі митної території України, підлягають письмовому декларуванню у порядку, встановленому для громадян. У разі надання громадянином зобов'язання про зворотне ввезення тварини контролюючий орган вживає заходів для забезпечення її ідентифікації з метою зворотного ввезення без оподаткування митними платежами.

Крім того, живі тварини (крім диких) підлягають ветеринарно-санітарному контролю відповідно до Переліку товарів, що підлягають державному контролю (в тому числі у формі попереднього документального контролю) у разі переміщення їх через митний кордон України, затвердженого постановою № 1031.

Вимоги до об'єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду, що переміщуються через державний кордон України, визначено Законом № 2498, згідно зі ст. 15 якого будь-які переміщення тварин можуть здійснюватися лише з дозволу відповідного


еще никто не голосовал
Для пива, кріплених вин та горілки ставки акцизу зросли у півтора – два рази
  Власть / добавлено: 2 февраля 2016  
 
alt

Як повідомляють в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Житомирській області, уже з 1 січня зросли ставки акцизного податку на спирт етиловий, пиво, слабоалкогольні напої та інші алкогольні напої, які не маркуються акцизними марками. Ставки акцизу на алкогольні напої, що маркуються акцизними марками, зростуть з 1 березня, а на спиртові дистиляти та спиртні напої, одержані шляхом перегонки виноградного вина або вичавок винограду, - з 1 квітня 2016 року.

Для пива та виноробної продукції ставки збільшено у півтора-два рази,зокрема:


еще никто не голосовал
Про програму підвищення рівня кваліфікації управлінців
  Власть / добавлено: 2 февраля 2016  
 
alt

Фонд Роберта Боша спільно з Німецьким товариством зовнішньої політики (DGAP) оголосив про початок прийому заявок на участь у Програмі «Коледж імені Карла Фрідріха Герделера з належного управління 2016-2017». Учасниками Програми можуть стати особи, котрі обіймають керівні посади в державному секторі (державні та некомерційні організації) або є лідерами в бізнес-сфері таких країн як Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Росія, Туреччина та Україна.

Програма триває 1 рік і дає змогу майбутнім політичним діячам поглибити свої знання з політичних питань та питань міжнародного співробітництва. Програма складається з чотирьох блоків:


еще никто не голосовал

Утворено Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові районної ради
  Власть / добавлено: 1 февраля 2016  
 

IMG 4368

29 січня 2016 року відбулась нарада з сільськими та селищним головами. Нараду відкрив голова районної ради Максим Самчик, який ознайомив з порядком денним засідання та повідомив, що з метою вироблення узгоджених пропозицій з питань розвитку місцевого самоврядування та координації зусиль органів місцевого самоврядування, спрямованих на забезпечення соціально-економічного та культурного розвитку є пропозиція утворити Координаційну раду з питань місцевого самоврядування. Наголосив, що Координаційна рада є дорадчо-консультативним органом і діє при голові районної ради, рішення Координаційної ради мають рекомендаційний характер. Пропозиція утворити Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові районної ради була підтримана сільськими та селищним головами одноголосно.


еще никто не голосовал
16 нових законів, які набули чинності з 1 січня
  Власть / добавлено: 31 января 2016  
 
16 нових законів, які набули чинності з 1 січня

Традиційно 1 січня набуває чинності багато законів та підзаконних нормативно-правових актів. Насамперед це Закон про Державний бюджет, який в Україні зазвичай приймають в кінці року. Крім того, часто новорічні зміни стосуються податкової сфери.

Також набрали чинності деякі революційні новації в держреєстрації бізнесу та нерухомості, скасовується мито на ввезення електромобілів, додатковий імпортний збір, починають діяти багато інших важливі закони, а також Угоду з ЄС про ЗВТ.

Отже, список законів, основні зміни та що ще передбачається цими нововведеннями:


еще никто не голосовал
Глава Держгеокадастру спрогнозував ціну української землі після зняття мораторію
  Власть / добавлено: 31 января 2016  
 
Глава Держгеокадастру спрогнозував ціну української землі після зняття мораторію
Українська земля сільськогосподарського призначення після можливого зняття мораторію на її купівлю та продаж може порівнятися в ціні з польською землею, повідомив журналістам голова Державного агентства з питань геодезії, картографії та кадастру України (Держгеокадастр) Максим Мартинюк.

еще никто не голосовал
Опалення для українців подорожчає (Відео)
  Власть / добавлено: 30 января 2016  
 

alt

Національна комісія, що здійснює державне регулювання в галузях енергетики та комунальних послуг, анонсувала підвищення тарифів на опалення у кілька етапів. Наступний – уже першого квітня. За вимогами Євросоюзу, споживачі мають купувати теплоносії за ринковою ціною вже до 2017-го. Зараз українці сплачують тільки 65% вартості і вже вчаться заощаджувати і тепло, і гроші.


еще никто не голосовал
ДЕПУТАТИ ВИМАГАЮТЬ ДЛЯ СЕБЕ БЕЗКОШТОВНОГО ПРОЇЗДУ
  Власть / добавлено: 29 января 2016  
 

alt

Інакше як подвійними стандартами не назвеш події тижня, що минає. Цього тижня на сьомому засіданні другої сесії міської ради депутати нарешті спромоглися затвердити бюджет Бердичева на поточний рік. Крім того, затвердили вони і низку Програм розвитку та підтримки окремих галузей та організацій. Та на одному моменті ми зупинимось зараз.

 


еще никто не голосовал
Депутати міської ради затвердили програму соціального захисту
  Власть / добавлено: 29 января 2016  
 
Депутати міської ради затвердили програму соціального захистуУ Бердичеві проживає значна кількість громадян, що потребують соціального захисту та підтримки: майже 6 тисяч осіб із обмеженими фізичними можливостями, більше трьох тисяч ветеранів війни всіх категорій, 704 учасники АТО та багато інших категорій громадян. 

Їх соціальний захист у місті здійснює управління праці та соціального захисту населення. Щорічно, під час прийняття бюджету, передбачають і кошти на фінансову підтримку організаціям інвалідів та ветеранів, надання усіляких пільг із міського бюджету та матеріальної допомоги. 

Із немалого списку організацій, котрим надаватимуть фінансову підтримку цьогоріч, голова бюджетної комісії запропонував виключити міську організацію Червоного Хреста та Спілку учасників АТО Бердичева та району.

еще никто не голосовал
В 2015 році в Бердичеві на третину зріс рівень злочинності
  Власть / добавлено: 29 января 2016  
 

В 2015 році в Бердичеві на третину зріс рівень злочинності

Про рівень злочинності в місті детально розповів на сесії Бердичівської міської ради керівник Бердичівської місцевої прокуратури Ігор Попов. Публікуємо нижче його звіт:

Бердичівською місцевою прокуратурою упродовж 2015 року вжито низку організаційних і практичних заходів до зміцнення законності та правопорядку у регіоні, реального усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності, забезпечення відшкодування завданої шкоди.


еще никто не голосовал
Бердичівська міська рада оголошує конкурс
  Власть / добавлено: 28 января 2016  
 

alt

Оголошується конкурс з визначення аптечних та стоматологічних установ міста, що будуть надавати відповідні пільги та послуги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Для участі в конкурсі до управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердичівської міської ради необхідно надати такі документи:


еще никто не голосовал
Здаєте житло у найм? Подайте декларацію та сплатіть податки!
  Власть / добавлено: 28 января 2016  
 
alt

В Бердичівській ОДПІ нагадують, що громадяни, які надають житло у найм іншим громадянам і від цього отримують доходи, зобов’язані декларувати отримані доходи та сплачувати податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

Строк подання декларації – до 1 травня 2016 року


еще никто не голосовал
Політичні чвари залишили Бердичів без нового виконкому
  Власть / добавлено: 27 января 2016  
 

altУ Бердичівській міській раді все ще працює попередній склад виконавчого комітету. Нового й досі немає. Вирішувати питання щодо утворення нового виконкому, визначення його чисельності та затвердження персонального складу депутати мали на сьомому засіданні другої сесії міськради. Однак під час сесії дійти до спільного рішення щодо пропозиції міського голови Бердичева Василя Мазура їм не вдалося.


еще никто не голосовал
Графік телефонних ліній структурними підрозділами районної державної адміністрації
  Власть / добавлено: 25 января 2016  
 
Графік проведення “гарячих” телефонних ліній структурними підрозділами районної державної адміністрації: alt
Понеділок-п’ятниця Райдержадміністрація 09.00-13.00 4-26-00
27.01.2016 Відділ освіти 09.00-12.00 2-15-18

еще никто не голосовал
Основні податкові зміни, які вступили в дію з 1 січня 2016 року
  Власть / добавлено: 22 января 2016  
 
alt

Пропонуємо короткий огляд змін, які передбачені Законом України від 24 грудня 2015 р. №909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році».


еще никто не голосовал
РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної ради від 13.01.2016 року №2 Про скликання другої частини третьої сесії районної ради
  Власть / добавлено: 18 января 2016  
 

alt

БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради
від 13.01.2016 року №2

Про скликання другої частини
третьої сесії районної ради
Відповідно до частин 4, 9 статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати другу частину третьої сесії районної ради сьомого скликання 22 січня 2016 року о 10 годині в залі засідань районної ради.

На розгляд сесії внести такі питання: 

.....


еще никто не голосовал
Податкова соціальна пільга на 2016 рік збільшена
  Власть / добавлено: 18 января 2016  
 
alt

Враховуючи новий прожитковий мінімум на 2016 для працездатної особи, який складає 1378 грн., з 01 січня 2016 податкова соціальна пільга (ПСП) oтримала такі розміри:
1) 100 % = 689 грн;
2) 150 % ПCП = 1033,50 гpн.;
3) 200 % ПCП = 1378,00 гpн.

Згідно із нормами пiдпункту 169.4.1 Податкового кoдексу України податкова соціальна пільга - 2016 може застосовуватися до доходів найманих працівників у виглядi зарплати або прирівняних до зарплати виплат, якщо цей розмір доходу не перевищив прожиткового мінімуму, визначеного для працездатних осіб cтаном на 01 січня 2016, пoмноженого на коефіцієнт 1,40 тa округленого дo найближчих 10 грн.

Taким чинoм, податкова соціальна пільга у 2016 році може застосовуватися до максимального розміру доходу фізособи = 1378 * 1,4 = 1930 грн.


еще никто не голосовал
Податковий календар
  Власть / добавлено: 18 января 2016  
 

alt

19 січня, вівторок

Останній день сплати:

- єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами — підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування, за IV квартал 2015 р.

20 січня, середа

Останній день подання:

 


еще никто не голосовал


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Детские ботинки
Добавил Voltyriya
Декабрь 12, 2018

службы такси
Добавил Java
Декабрь 12, 2018

Турфирмы
Добавил Java
Декабрь 12, 2018

Подарок ребенка
Добавил sersaw
Декабрь 12, 2018

Кинематограф
Добавил Alin
Декабрь 12, 2018