|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Декабрь 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 Новости Бердичева и области
Чорноволу могло б бути зараз 75 років…
  / добавлено: 25 декабря 2012  
 
altВ’ячеслав Чорновіл – унікальна постать новітньої історії України. Він поклав власне життя, як і багато поколінь українців до нього, для того, щоб здійснилася давня заповітна мрія – постала наша держава. Різниця лише в тому, що саме йому з побратимами вдалося внести велике полотно жовто-блакитного прапору до вищого законодавчого органу країни – Верховної Ради. Велич постаті Чорновола безсумнівна – навіть сучасні чиновники, які й близько не поділяють його поглядів, сьогодні пафосно мовлять теплі слова щодо нього. Здається все сприяє для єднання навколо провідника патріотів України 90-х років, але… в нашому місті, відзначення однієї й тієї ж події відбувалося з різницею в одну годину в двох різних місцях. Рухівці колишні з представниками влади та школярами і рухівці діючі в колі однодумців.

еще никто не голосовал
Бюджет Бердичева на 2013 рік – зроби свій коментар
  / добавлено: 25 декабря 2012  
 
altНа засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради вперше були оприлюднені цифри бюджету міста на наступний рік. Спочатку я планував сам проаналізувати деякі цифри, але потім подумав, що разом це буде значно цікавіше.

еще никто не голосовал
Бердичівлян вчили поводитись з газовими приладами
  / добавлено: 25 декабря 2012  
 
altЗима повністю вступила в свої права і лякає людей першими, але сильними морозами. Часом буває так, що від холодного дихання зими не рятують навіть стіни осель і температура в них мало чим відрізняється від вулиці. Люди купують обігрівачі, майструють саморобні пристрої та вмикають газові прилади щоб хоч трохи зігрітись.

еще никто не голосовал
У Бердичеві відбувся благодійний ярмарок
  / добавлено: 25 декабря 2012  
 
altНещодавно благодійна організація «Кармель» організувала та провела різдвяну ярмарку на території Монастиря Босих Кармелітів. Ярмарок відбувся в рамках проекту «Майстерня Святкових прикрас», підтриманого Фондом «Допомога Полякам на Сході».

еще никто не голосовал

Живе у Бердичеві бард
  / добавлено: 25 декабря 2012  
 
altБагато людей, майже проживши життя і займаючись рутинною роботою, навіть не підозрюють про те, що у них були великі здібності до творчості або до поезії або до композиторського ремесла. І справді, коли живеш в райцентрі, які вже тут вірші? Тут хліб насущний заробити і то буває проблематично, особливо зараз, коли важко знайти роботу ...

еще никто не голосовал
Бердичівлян та гостей міста запрошують приєднатися до відзначення Дня визволення Бердичева
  / добавлено: 25 декабря 2012  
 
Шановні бердичівляни та гості нашого міста! 5 січня 2013 року виповнюється 68 років з Дня визволення Бердичева від фашистських загарбників. Вшановуючи пам'ять героїв-визволителів, запрошуємо Вас взяти участь в урочистому зібранні громадськості, яке відбудеться 05.01.2013 о 10.00 год. біля меморіалу Вічного вогню. Оргкомітет

еще никто не голосовал
Новорічне свято для дітей округу подарувала Анжеліка Лабунська
  / добавлено: 25 декабря 2012  
 
Як повідомив офіційний сайт народного депутата України Анжеліки Лабунської http://www.labunska.org.ua/ , 22 та 24 грудня, за ініціативою народного депутата України Анжеліки Лабунської, благодійний фонд «ЛАВ» організував проведення новорічних вистав у бердичівському міському Палаці культури імені Шабельника. На свята, коштом благодійного фонду, приїхали діти з Ружинського, Попільнянського, Андрушівського та Бердичівського районів.

Рейтинг статьи: Отлично
Сотрудники милиции планируют сделать Бердичев «Безопасным городом»
  / добавлено: 25 декабря 2012  
 
В Житомире работники милиции вместе с мэрией города начали работу над реализацией проекта «Безопасный город». В частности, в первую очередь, среди конкретных практических шагов предусмотрено установление в общественных местах областного центра камер видеонаблюдения, надлежащее освещение улиц и переулков, а также улучшение материально-технического состояния и оборудования участковых пунктов милиции.

еще никто не голосовал
Плідна співпраця бердичівських податківців з міською радою
  / добавлено: 25 декабря 2012  
 
Доходи місцевого бюджету спрямовуються не тільки на підвищення ефективності роботи комунальних господарств міста, сприяння розвитку промисловості, малого та середнього бізнесу, а й створення нових робочих місць, залучення інвестицій, реалізацію соціальних програм. З метою забезпечення надходжень до місцевого бюджету між податковою службою та міською радою Бердичева налагоджена плідна співпраця.

еще никто не голосовал
Цей день в історії Бердичева
  / добавлено: 25 декабря 2012  
 
1999 р. — під час святкової Служби Божої з нагоди Різдва Христового в костьолі Босих Кармелітів відбулась урочиста подія: міський голова Бердичева Олексій Хилюк і житель міста Житомира М.В. Дегліс повернули храму знайдене оздоблення (оклад) чудотворної ікони Матері Божої Бердичівської, яке вважалось безнадійно втраченим. Детальніше...
1993 р. — у бердичівській редакції міськрайонного радіомовлення започатковано польськомовну передачу, розраховану на бердичівських слухачів, що володіють польською мовою.
1904 р. — в селі Вородьково (нині Кричевського району Могилевської області, Білорусь) в селянській родині народився Гусаковський Йосип Іраклійович (1904-1995) – радянський воєначальник, двічі Герой Радянського Союзу. У січні 1944 року Йосип командує 44-ю гвардійською танковою бригадою, що приймає участь у звільненні Бердичева від німецько-фашистських загарбників. Наказом ВГК 44-й гвардійській танковій бригаді полковника Йосипа Гусаковського присвоєно найменування "Бердичівська". Після війни Йосип Іраклійович у 1948 році закінчив Військову академію Генерального штабу, командував військами Прибалтійського військового округу, а в 1963-1970 роках – начальник Головного управління кадрів Міністерства оборони СРСР. В 1968 році Йосипу Гусаковському присвоєно військове звання "генерал армії". Постановою бюро міськкому Компартії України і виконкому міської Ради міста Бердичева від 13 грудня 1984 р. №33 на ознаменування 40-річчя Перемоги радянського народу в Великій Вітчизняній війні, за участь у визволенні міста Бердичева Йосипу Гусаковському було присвоєно звання "Почесний громадянин міста Бердичева". Детальніше...
http://my.berdychiv.in.ua/

еще никто не голосовал
Цей день в історії Бердичева
  / добавлено: 24 декабря 2012  
 
1998 р. — рішенням виконкому міської Ради за участь у визволенні міста Бердичева від німецько-фашистських загарбників та з нагоди 55-річчя від визволення міста від фашистських загарбників присвоєно звання "Почесний громадянин міста Бердичева" ветеранам Великої Вітчизняної війни Павлу Архиповичу Ананьєву, Григорію Івановичу Бреславцю, Абраму Львовичу Грінблат, Клавдії Іванівні Євсеєвій, Миколі Івановичу Калинському, Степану Йосиповичу Лівінському, Василю Івановичу Скрипкіну та Ніні Яківні Соловйовій.
1994 р. — як додаток до газети "Земля Бердичівська" вийшов перший номер польськомовної газети "Mozaika Berdyczowska". Газету видає бердичівський відділ Поляків на Україні, редагують газету бердичівляни Фелікс Пашківський, Лариса Вермінська, Юрій Сокальський та Петро Кочинський (Польща).
1993 р. — рішенням виконкому міської Ради за самовіддану працю по вихованню підростаючого покоління, вагомий внесок у розвиток міста та з нагоди 50-річчя від визволення міста від фашистських загарбників присвоєно звання "Почесний громадянин міста Бердичева" ветеранам Великої Вітчизняної війни Огнев'юку Олексію Антоновичу, Томашевському Віктору Івановичу, Удовидченко Віктору Івановичу, Гусаковському Йосипу Іраклійовичу.
1943 р. — новостворений 333-й стрілецький полк Червоної Армії прийняв бойове хрещення в боях під Житомиром: його бійці розпочали наступ на Кодню, Солотвин, Рею та Бердичів. Згодом цей полк перетвориться у 320-й гвардійський мотострілецький полк, який увійде до складу 117-ї гвардійської стрілецької дивізії. Після закінчення Великої Вітчизняної війни полк прибуде до Бердичева на постійне місце дислокації, і буде базуватись тут більш як 60 років.
1929 р. — у Бердичеві у приміщенні нижнього (дольного) костьолу кляштору Босих Кармелітів відкривається так звана "науково-лекційна аудиторія". Учасниками урочистих зборів з цієї нагоди стали близько 900 представників трудящих, серед яких було чимало постатей у військових одностроях, а до складу президії увійшов армійський командир. Промовці всі як один таврували католицизм і ксьондзів – "агентів західного капіталізму", "підривну роботу церковників", "розкладницький вплив релігії". Зокрема, вищезгаданий червоний командир запевнив присутніх, що РСЧА дасть "гідну відсіч всім ворогам пролетарської держави, в тім числі й релігії". Мітинг розпочався о 20-й годині і тривав півтори години. Весь вечір грав оркестр кавалерійського полку, демонструвалися фільми антирелігійного змісту, а зовсім поряд, у діючому верхньому костьолі, правилася меса – бердичівські католики відзначали Різдво Христове...
1923 р. — телеграфний зв’язок Бердичева, що до цього перебував у підпорядкуванні республіканської влади – Наркомпочтаму, – перейшов у ведення місцевих органів влади – виконавчого комітету Бердичівського повіту.
1918 р. — з метою реквізиції всякого майна, необхідного для війська, наказом Бердичівського повітового коменданта у місті утворюється комісія у складі представників повітового комісара, судової влади, міського та земського самоврядування, торгово-промислового союзу та заводської промисловості. Цим же наказом всякі реквізиції, проведені без рішення новоствореної комісії, суворо забороняються.
http://my.berdychiv.in.ua/

еще никто не голосовал
Розпізнай своє покликання
  / добавлено: 21 декабря 2012  
 
altСаме під таким девізом у Житомирі у монастирі сестер-бенедиктинок відбулись реколекції для хлопців від 15 років і старше, які організували брати-кармеліти з Монастиря Босих Кармелітів у Бердичеві.  

еще никто не голосовал
Олександр Ревега допоміг святому Миколаю привітати багатодітні сім’ї Бердичева та району
  / добавлено: 21 декабря 2012  
 
altЩороку напередодні свята Миколая всі діти вкладаються спати зі сподіваннями на те, що завтра їх будуть чекати подарунки. І хоч як батьки буває страшать неслухняну малечу тим, що іх, можливо, чекатиме вранці різочка замість подарунків, діти зажди думають про краще.  Ось і цього разу у багатьох малюків з багатодітних сімей міста і району була гарно нагода переконатись в доброті святого Миколая та його помічників.

еще никто не голосовал
В Житомирской области женщина заплатила 40 000 долларов за… виртуальную любовь
  / добавлено: 21 декабря 2012  
 
Информационные технологии, кроме позитива, принесли в нашу жизнь и другие аспекты, иногда, к сожалению, носящие негативный характер. Все большего распространения сегодня приобретают интернет-мошенничества, причем схемы их совершения весьма различны. В Коростене женщина попалась на интернет-мошенничество и перечислила едва знакомому мужчине 40 тысяч долларов США – об этом редакции газеты «Бердичев Деловой» рассказали в Управлении уголовного розыска УМВД Украины в Житомирской области.


еще никто не голосовал
Вдруге в Бердичеві відкрилась країна «Ельдорадо»
  / добавлено: 21 декабря 2012  
 
altБагато бердичівлян не могли повірити, коли побачили на рекламних щитах дату, а особливо час відкриття магазину «Ельдорадо». Адже досі ще ніхто з підприємців не наважувався призначати таку відповідальну подію на сьому годину ранку.

еще никто не голосовал
Бердичівські журналісти виступили проти хамства
  / добавлено: 21 декабря 2012  
 
altНещодавно топ-новиною інформаційного простору міста та області став відеорепортаж про те, як учасник ДТП чинив перешкоди роботі операторів місцевої та центральної телекомпаній. Директор Бердичівського медичного коледжу, а саме він був учасником цього ДТП, вів себе надзвичайно брутально. Цей випадок розглянули вчора на зборах Бердичівської первинної організації Національної спілки журналістів України,і вирішили:

еще никто не голосовал
Жителі Бердичівського району знають як навести порядок у Верховній Раді
  / добавлено: 21 декабря 2012  
 
altДнями до редакції завітав Леонід Петрович Козік, мешканець селища Гришківці Бердичівського району, і розповів про те, що його сьогодні найбільше хвилює. А хвилює гришковецького пенсіонера найбільше те, що у Верховній Раді депутати ніяк не можуть розпочати плідної роботи. Він надав свої пропозиції щодо організації роботи Ради, яка б унеможливила появу «тушок». Пропонуємо його роздуми вашій увазі:

еще никто не голосовал
Цей день в історії Бердичева
  / добавлено: 21 декабря 2012  
 
2008 р. — у Бердичеві помер Олексій Антонович Огнев’юк (1918-2008) – Почесний громадянин міста Бердичева, колишній директор школи №2. Олексій Огнев’юк – учасник Великої Вітчизняної війни. Нагороджений орденом Червоної Зірки, орденом Вітчизняної війни 2-го ступеня, орденом "За мужність" 3-го ступеня, більше ніж 20 медалями, Почесною грамотою Президії Верховної Ради УРСР, Почесною грамотою Міністерства освіти УРСР. Похований Олексій Антонович Огнев’юк на міському кладовищі в секторі почесних поховань. Детальніше...
2005 р. — у приміщенні Музею історії міста Бердичева, що знаходиться на території костьолу Босих Кармелітів, відкрилась фотовиставка під назвою "Краса Полісся-2005". На виставці представлені роботи трьох фотомайстрів Бердичева – Олександра Синкевича, Валерія і Максима Мельникових, а це загалом понад 100 фотографій в жанрах портрет, пейзаж, природа, репортаж.
1967 р. — у рамках підготовки до проведення перепису населення Союзу РСР у 1970 році виконком Бердичівської міської Ради прийняв рішення №712 про перенумерацію домоволодінь міста Бердичева. В основному нумерація домоволодінь проводилась з розрахунком збереження старої нумерації. В необхідних випадках (зміна назви вулиці, поява нових забудов) нумерація змінена. При дробному номері знаменник показує, що даний будинок розташований на розі двох вулиць.
1948 р. — цього дня урядова комісія з приймання в експлуатацію газопроводу "Дашава-Київ" своїм актом постановила прийняти в експлуатацію новозбудований газопровід загальною протяжністю 509,6 км, діаметром труби у 500 мм, робочим тиском 45 кг/кв. см. та пропускною здатністю 1,5 млн. куб. м. на добу. Для забезпечення подальшої експлуатації газопроводу "Дашава-Київ" було створено Управління з експлуатації, яке мало у своєму складі п’ять районних управлінь, що розмістились в містах Тернопіль, Красилів, Бердичів, Київ та у селі Гнєздичево. Газопровід "Дашава-Київ", що пройшов через Бердичів, став першим магістральним газопроводом у світі.
1925 р. — до наукової роботи по створенню Бердичівського музею (у майбутньому – соціально-історичного та економічного музею ім. Ф.Е. Дзержинського), що розташовується у приміщеннях монастиря Босих Кармелітів, залучено завідуючого Максимівської трудової школи з Уманщини М. Говядівського. Детальніше...
1914 р. — в селі Серьогово, нині Чердинського району Пермської області (РФ) у сім'ї селянина народився Василь Іванович Алін (1914-1998) – військовий, учасник Великої Вітчизняної війни. Василь Алін командував ланкою 10-го гвардійського авіаційного полку 3-ої гвардійської авіаційної дивізії авіації далекої дії, до квітня 1944 року здійснив 269 бойових вильотів на знищення військово-промислових об'єктів у глибокому тилу противника. Указом Президії Верховної Ради СРСР від 19 серпня 1944 року за зразкове виконання бойових завдань командування на фронті боротьби з німецько-фашистськими завойовниками і проявлену при цьому мужність та героїзм, гвардії капітану Василю Івановичу Аліну присвоєно звання Героя Радянського Союзу з врученням ордена Леніна і медалі "Золота Зірка" (№4356). З 1954 року Василь Алін проживав у Бердичеві, приймав активну участь у військово-патріотичній роботі. Рішенням виконкому міської Ради та бюро міськкому Компартії України від 13 грудня 1984 р. №33 Аліну Василю Івановичу присвоєно звання "Почесний громадянин міста Бердичева". Помер Василь Іванович Алін 9 лютого 1998 року, похований на військовій ділянці міського кладовища по вулиці Войкова. Детальніше...
http://my.berdychiv.in.ua/

еще никто не голосовал
Бердичівських батьків закликають відповідально ставитися до виховання своєї дитини
  / добавлено: 18 декабря 2012  
 
Родина – це природний осередок найглибших людських почуттів, де дитина засвоює основи моралі серцем і душею, коли розвиваються почуття доброти, чуйності, совісті, правдивості, любові до всього живого. Батьки – головні природні вихователі людини. Адже виховання починається із моменту народження. І, перше, із чого починає пізнавати світ дитина, - це ласкава материнська усмішка, тиха колискова пісня, добрі очі, лагідні обійми. Відповідно, з усього цього складається перше уявлення про добро і зло.

еще никто не голосовал


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Какие часы взять?
Добавил ponyls
Август 25, 2019

где можно купить качественное
стекло для айфона?

Добавил Ganna
Август 25, 2019

Стара назва вулиці
Добавил Ganna
Август 25, 2019

Нежен совет
Добавил Ganna
Август 25, 2019

Аптеки города
Добавил Ganna
Август 25, 2019