|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 Новости Бердичева и области
Рівень злочинності на території Бердичівського району насторожує (ВІДЕО)
  Власть / добавлено: 29 февраля 2016  
 

alt

Про стан злочинності на території Бердичівського району, за поточний період минулого року, на останній сесії районної ради доповів начальник Бердичівського відділу поліції Роман Зайцев.

Нині бердичівські правоохоронці працюють у перехідний період, але незважаючи на усі складнощі та реформування у галузі, намагаються якісно виконувати свою роботу. 

Розпочнемо з того, що за 12 місяців 2015 року, до Бердичівського відділу поліції надійшло 9671 заяв та повідомлень про вчинення злочинів. 3221 з них стосуються району. 

Порівняно з аналогічним періодом минулого року, збільшилась кількість зареєстрованих злочинів: з 711 - (минулий рік) до 1021, в тому числі, 211 злочинів скоєно на території Бердичівського району.


еще никто не голосовал
Іноземні доходи фізичних осіб підлягають річному декларуванню
  Власть / добавлено: 26 февраля 2016  
 

alt

Фахівці Бердичівської ОДПІ нагадують, у разі отримання громадянином України доходів з іноземних джерел в 2015 році, такому громадянину слід зазначені доходи включити до загального річного оподаткованого доходу, задекларувати такі доходи в річній податковій декларації та сплатити податок на доходи фізичних осіб в розмірі 15% та військовий збір в розмірі 1,5% від суми отриманого доходу.

Декларацію про майновий стан і доходи, одержані громадянами у 2015 році, слід подати до територіального органу фіскальної служби за місцем своєї прописки до 1 травня 2016 року.

Звертаємо увагу...


еще никто не голосовал
Щодо розміру податкової соціальної пільги
  Власть / добавлено: 26 февраля 2016  
 
alt

Відповідно до статті 169 Податкового кодексу податкова соціальна пільга застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата (інші прирівняні до неї відповідно до законодавства виплати, компенсації та винагороди), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн. (у 2016 році – 1930 гривень).

З урахуванням норм пункту 169.4 Кодексу платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу ...


еще никто не голосовал
Про оподаткування пенсій
  Власть / добавлено: 26 февраля 2016  
 

alt

Згідно зі статтею 164 Податкового кодексу до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються, зокрема, суми пенсій (включаючи суму їх індексації, нараховану відповідно до закону) або щомісячного довічного грошового утримання, отримуваних платником податку з Пенсійного фонду України чи бюджету згідно із законом, якщо їх розмір перевищує три розміри мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, – у частині такого перевищення, а також пенсій з іноземних джерел, якщо згідно з міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, такі пенсії підлягають оподаткуванню чи не оподатковуються в країні їх виплати.

Ставка податку становить 15% бази оподаткування щодо перевищення суми пенсії (включаючи суму її індексації, нараховану відповідно до закону), щомісячного довічного грошового утримання, визначеної у підпункті 164.2.19 Кодексу, які отримуються платником податку з Пенсійного фонду України чи бюджету згідно із законом.

Зазначаємо, що з 1 січня 2016 року ...


еще никто не голосовал

Увага! Дата проведення сесії переноситься
  Власть / добавлено: 26 февраля 2016  
 

alt

Увага!

Засідання 3 сесії Бердичівської міської ради відбудеться 10 березня 2016 року о 10:00 в актовому залі виконкому. 
Порядок денний:
1. Про розгляд депутатських запитів 
2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2015 рік 
3. Про виділення матеріальної допомоги 
4. Про надання пільги по сплаті до бюджету міста податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки 
.......

еще никто не голосовал
Засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності районної ради
  Власть / добавлено: 25 февраля 2016  
 

1 001

25 лютого 2016 року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності бердичівської районної ради .

Голова постійної комісії районної ради Микола Каченюк відкрив засідання та ознайомив присутніх з порядком денним.

Постійною комісією було розглянуто багато важливих питань. Так, начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Войцахівська проінформувала про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік.

Заступник голови районної державної адміністрації Людмила Димидюк проінформувала про Програму економічного і соціального розвитку Бердичівського району на 2016 рік, ознайомила з основними напрямками діяльності та заходами по їх реалізації у 2016 році.


еще никто не голосовал
Президент затвердив Закон щодо безоплатного забезпечення підручниками школярів та вчителів
  Власть / добавлено: 20 февраля 2016  
 

alt

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо безоплатного забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів та педагогічних працівників», прийнятий Верховною Радою України 26 січня.

Документом передбачено, що «держава гарантує безоплатне забезпечення підручниками, посібниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів та педагогічних працівників у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України».

Закон сприятиме поліпшенню організації учбового процесу, забезпеченню соціального захисту учнів шкільного віку, їх батьків та педагогічних працівників, а також створенню належних умов для здобуття якісної середньої освіти.


еще никто не голосовал
Развал коалиции: хроника парламентского кризиса
  Власть / добавлено: 18 февраля 2016  
 

alt Фракция "Самопомич" заявила о выходе из коалиции

Развал коалиции произошел в результате выхода из этого объединения фракции "Самопомич". Напомним, что кризис в коалиции усилился после голосования в Верховной Раде за отставку Кабмина Яценюка, соответствующее решение поддержали 194 нардепа из 266 необходимых. После этого в "Самопомочи" заявили о том, что на заседании фракции будут обсуждать вопрос выхода их коалиции.
Вместе с тем, вчера, 17 февраля, "Батькивщина" без анонсирования подобного обсуждения заявила о том, что выходит из этого объединения
Отметим, что без этих двух фракций в составе коалиции не будет большинства, что фактически означает развал коалиции.


еще никто не голосовал
Податковий календар на лютий 2016 року
  Власть / добавлено: 17 февраля 2016  
 

alt

Головне управління ДФС у Житомирській області  надало податковий календар на лютий 2016 року:

19 лютого, п’ятниця:

Останній день сплати:


еще никто не голосовал
Бердичівський депутат підписався за відставку Уряду
  Власть / добавлено: 16 февраля 2016  
 

alt

У четвер у парламенті планується заслухати звіт про діяльність Кабінету Міністрів, за підсумками якого дати йому свою оцінку.

У випадку негативної оцінки (що цілком імовірно), швидше за все постане питання про відповідальність Уряду та висловлення йому недовіри.
З самого ранку у парламенті вже розпочато збір підписів про реєстрацію проекту Постанови Верховної Ради України “Про відповідальність Кабінету Міністрів України (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України). Ініціатори збору підписів — депутати фракції “Блоку Петра Порошенка “Солідарність”. Одним із перших свій підпис під ініціативою поставив


еще никто не голосовал
Розпочав роботу call-центр Національної поліції України
  Власть / добавлено: 15 февраля 2016  
 

altЗапуск всеукраїнського саll-центру став наступним кроком реформування правоохоронного відомства.

Віднині за єдиним номером 0-800-50-02-02 громадяни з усіх регіонів держави зможуть:


еще никто не голосовал
Удар під дих: українців чекає три хвилі подорожчання комуналки
  Власть / добавлено: 14 февраля 2016  
 

alt

На українців чекає чергова хвиля подорожчання комуналки. Суми в платіжках за ЖКП зростуть ще тричі за рік

Тепло, згідно з новим проектом Національної комісії з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, подорожчає на 7,1% без лічильників ( майже до 18 грн / кв м.). І на 13% - з лічильниками (на 85,89 грн / Гкал). Гаряча вода подорожчає на 10,9% (майже до 50 грн / куб. М).

"Нафтогаз" обіцяє з квітня не тільки повернути "річну" ціну газу - 7,2 грн / куб. м для тих, хто обігріває будинки газом (за постановою НКРЕ, в отопсезон, з 1 жовтня по 30 квітня, газ для них коштує 3,6 грн / куб м, а для тих, у кого тільки газплити -. ціна 7,2 грн цілий рік), але також ввести абонплату для всіх, у кого є газ. 


еще никто не голосовал
В Україні скасували свідоцтво про право власності
  Власть / добавлено: 13 февраля 2016  
 
alt

Є два головних нововведення. По-перше, свідоцтво про право власності як документ відміняється: замість цього право власності на нерухомість можна буде перевірити через Інтернет. По-друге, реєстрація нерухомості може проводитися у нотаріусів без обмежень.


еще никто не голосовал
В Украине будут начислять пеню за долги по оплате жилищно-коммунальных услуг
  Власть / добавлено: 13 февраля 2016  
 
В Украине будут начислять пеню за долги по оплате жилищно-коммунальных услуг

В Украине будут начислять пеню за долги по оплате жилищно-коммунальных услуг.

За принятие соответствующего законопроекта №1581-д в первом чтении Верховная Рада проголосовала 3 февраля. Предполагается, что при затягивании платежей, потребитель будет платить до 0,1% пени за каждый день просрочки.

При этом ...


еще никто не голосовал
Минэнерго разъяснило правила платы за газ для бытовых потребителей
  Власть / добавлено: 13 февраля 2016  
 
Минэнерго разъяснило правила платы за газ для бытовых потребителей
С 1 апреля потребитель будет получать два счета за газ.

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины в соответствии с изменениями, предусмотреными в Законе о рынке природного газа, разъяснило правила платы за газ для бытовых потребителей, передает ЛІГА:ЗАКОН со ссылкой на пресс-службу ведомства.

Как платить только за фактически потребленный газ?

Для того, чтобы сумма в счете полностью отвечала потребляемому объему газа, потребитель должен в течение 5 дней после завершения отчетного периода (с 1 по 5 число следующего месяца включительно) предоставить информацию о фактических показания счетчика газа по состоянию на конец отчетного месяца. Например, до 5 марта - показатели за февраль и т.д.

Это можно сделать несколькими способами: позвонить оператору газораспределительных сетей, написать ему электронное письмо, внести данные в "личном кабинете" на сайте, внести показания в квитанцию или абонентскую книжку, - и заплатить за газ.


еще никто не голосовал
Абсурд нової демократії: в Бердичеві корупціонерів «призначає» будь-хто, тільки не правоохоронці
  Власть / добавлено: 12 февраля 2016  
 

altЗнана активістка Юлія Лефтер стала героїнею перипетій навколо «призначення» корупціонерів місцевого масштабу. Ви правильно прочитали, дорогі читачі, саме «призначення». Адже досі мало не все місто знало мера Василя Мазура як головного корупціонера і любителя віддавати на «розпил» бюджетні кошти з допомогою багаторічних перевірених схем, про що неодноразово заявляла демократична опозиція в міськраді


Рейтинг статьи: Отлично
ТСЦ МВС України міста Бердичева нагадує про зміни в законодавстві
  Власть / добавлено: 11 февраля 2016  
 

alt

Керівник ТСЦ МВС України 1842 м. Бердичів Ігор Романський нагадує громадянам про зміни, які відбулися в законодавстві. Кабінет Міністрів України своєю Постановою №905 вніс зміни до Постанови № 340, яка регламентує порядок видачі посвідчень водія та діяльність ТСЦ загалом.

Зміни торкнулися порядку видачі дублікатів посвідчень. На разі, про втрату посвідчення водія особа повинна повідомити сервісному центру МВС, а в разі його викрадення – територіальному органу Національної поліції.

Замість втраченого або викраденого посвідчення водія сервісний центр МВС після перевірки факту видачі раніше такого посвідчення водія особі, яка заявила про його втрату або викрадення, оформлює та видає нове посвідчення водія.

Для отримання нового посвідчення водія при втраті необхідно мати:


еще никто не голосовал
Прокуратура Житомирщини спільно з податківцями викрили конвертцентр, який діяв на території двох областей
  Власть / добавлено: 10 февраля 2016  
 

altПрокуратура Житомирської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах за ч. 3 ст.212 КК України.

 У ході досудового розслідування, яке провадиться слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Державної фіскальної служби в області, у вівторок, 9 лютого, у місцях здійснення незаконної діяльності, складах суб’єктів господарювання та за місцем проживання фігурантів конвертцентру проведено обшуки.
Під час обшуків виявлено та вилучено ...

еще никто не голосовал
Робочі поїздки голови районної ради
  Власть / добавлено: 10 февраля 2016  
 
1 006

9 лютого 2016 року в селі Рея відбулася робоча зустріч голови районної ради Максима Самчика з представниками аграрної корпорації «Сварог Вест Груп» та керівником ТОВ «Уркхмільтехсервіс» Василем Цибульським. Під час зустрічі присутні обговорили перспективний план розвитку аграрного сектору економіки району та обговорили питання про можливість впровадження проекту по вирощуванню нішевих культур, а саме квасолі на базі вищезгаданого товариства.


Також обговорено питання залучення інших товаровиробників району різних форм власності до участі в першому національному аграрному кооперативі, що дасть можливість врегулювати ціни на сільськогосподарську продукцію та збільшить продуктивність одного гектара землі.
З метою поліпшення надання медичних послуг багаточисельному населенню селища Гришківці,


еще никто не голосовал


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Ванна
Добавил Crazy
Июль 23, 2019

Игрушки трансформеры
Добавил Leon
Июль 23, 2019

Вода
Добавил akrabat
Июль 23, 2019

Серверный шкаф
Добавил Kameron
Июль 22, 2019

Тур
Добавил Miss
Июль 22, 2019