|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Декабрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 Новости Бердичева и области
День місцевого самоврядування урочисто відзначили у Бердичеві
  Власть / добавлено: 7 декабря 2015  
 
alt

Щороку в Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування.

Для багатьох людей, які працюють у сільських, селищних, районних, міських та обласних радах, цей день стане професійним святом вперше.

Адже після місцевих виборів у ради прийшли на 50 – 80 відсотків нові депутати.

З подарунками та вітаннями у Бердичеві зібралися керівники району, народний депутат України та голова обласної ради.


еще никто не голосовал
Термін використання РРО, які не створюють контрольну стрічку в електронній формі – до 1 січня 2016 року!
  Власть / добавлено: 6 декабря 2015  
 

alt

З січня 2016 року всі касові апарати повинні створювати контрольну стрічку в електронній формі. Ті реєстратори, які створюють стрічку тільки в паперовому вигляді, з наступного року вважатимуться непридатними до використання в господарській діяльності


 Наразі, у 2015 році суб’єкти господарювання використовують касові апарати як старого зразка з роздрукуванням касової стрічки в паперовому вигляді так і нові, тобто ті, які мають можливість створювати контрольну стрічку в електронному вигляді. Але первинна реєстрація касових апаратів з цього року дозволена тільки останнім, оскільки з 2016 року використання касових апаратів, які не забезпечують створення контрольної стрічки в електронному вигляді, законодавством заборонена.
Тому, власникам касових апаратів старого зразка необхідно завчасно потурбуватись про або дообладнання реєстраторів програмою, яка дозволить створювати контрольну стрічку в електронному вигляді або ж замінити новими.


еще никто не голосовал
Що треба знати про податкові пільги людям, залученим до проведення АТО
  Власть / добавлено: 6 декабря 2015  
 
alt

ГУ ДФС у Житомирській області роз’яснює, які податкові переваги мають учасники АТО та учасники бойових дій.

Відповідно до частини 15 статті 14 Закону «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» військовослужбовцям з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам та військовозобов’язаним - з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом не нараховуються.


еще никто не голосовал
Намір передати в оренду об’єкти комунальної власності
  Власть / добавлено: 5 декабря 2015  
 

alt

Відділ комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради оголошує про намір передати в оренду об’єкти комунальної власності Дані про об’єкти:


еще никто не голосовал

До уваги платників земельного податку - юридичних осіб
  Власть / добавлено: 5 декабря 2015  
 

alt

Відповідно до рішення Бердичівської міської ради від 25.06.2015  №1092  з 1 січня  2016 року вступають в дію наступні ставки земельного податку для юридичних осіб, у відсоткаах від грошової оцінки землі:


еще никто не голосовал
Привітання Народного депутата України Олександра Ревеги з Днем Збройних Сил України
  Власть / добавлено: 5 декабря 2015  
 

еще никто не голосовал
Графік прийому громадян депутатами "Об`єднання "САМОПОМІЧ"
  Власть / добавлено: 4 декабря 2015  
 

alt

Депутати Бердичівської міської ради від ПП «Об`єднання «Самопоміч» планують проведення прийому громадян міста Бердичева в наступні дати і час:


еще никто не голосовал
Вперше в Бердичеві Інститут Політичної освіти навчає депутатів
  Власть / добавлено: 4 декабря 2015  
 

alt

 2 грудня 2015 року у місто Бердичів за ініціативи «Об’єднання «САМОПОМІЧ» завітали представники Інституту політичної освіти – засновник та керівник інституту Олександр Солонтай та тренер-викладач Валерій Новіков, які провели семінар на тему діяльності депутатів міської ради, роз'яснили їх права та обов’язки перед громадою. 


еще никто не голосовал
Про утворення постійних комісій міської ради та обрання голів комісій
  Власть / добавлено: 3 декабря 2015  
 

alt

Проекти рішень, які виносяться на розгляд сесії Бердичівської міської ради VII скликання


еще никто не голосовал
Попередній склад виконкому Бердичівської міської ради продовжує свою роботу
  Власть / добавлено: 2 декабря 2015  
 
alt

Життя стрімко йде вперед і вимагає прийняття важливих рішень як в особистому житті, так і житті міста. І хоча в жовтні у Бердичеві був обраний міський голова та депутати, міська рада все ще продовжує працювати без нового секретаря, регламенту, постійних комісій і, що, не менш важливо, з попереднім складом виконавчого комітету, засідання якого пройшло 1 грудня.


еще никто не голосовал
Управління Пенсійного фонду України в м.Бердичеві та Бердичівському районі Житомирської області інформує: необхідність легалізації заробітної плати
  Власть / добавлено: 2 декабря 2015  
 

alt“Тіньова” зайнятість і “тіньова” заробітна плата – явища, що, на жаль, міцно увійшли в наше життя та набули значних масштабів. Не секрет, що чимало роботодавців офіційно виплачують заробітну плату найманим працівникам на рівні мінімальної, а різні доплати здійснюють неофіційно, а певна частина роботодавців – і взагалі не здійснює оформлення трудових відносин з найманими працівниками. Управління Пенсійного фонду України в Бердичеві та Бердичівському районі Житомирської області доводить до відома керівників підприємств, роботодавців, а також працівників, які прагнуть бути соціально захищеними та впевненими у завтрашньому дні, що основна умова соціальної захищеності населення – це


еще никто не голосовал
С 2016 года инвалиды войны будут получать компенсацию за санаторно-курортное лечение по-новому
  Власть / добавлено: 1 декабря 2015  
 
alt

Инвалидам войны, которые получили санаторно-курортные путевки, компенсация выплачивается структурными подразделениями по вопросам соцзащиты населения районных, районных в Киеве и Севастополе госадминистраций, исполнительными органами горсоветов


еще никто не голосовал
Уряд вніс зміни до пенсійного забезпечення громадян
  Власть / добавлено: 1 декабря 2015  
 

alt

З 1 грудня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 18.11.2015 року № 954, якою Уряд вніс зміни до постанови від 26.03.2008  №265 "Деякі питання пенсійного забезпечення громадян", і тим самим забезпечив пенсійні виплати інвалідам ІІІ групи загального захворювання та виплату державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, що з 1 вересня 2015 року становить 1074 грн.


еще никто не голосовал
Про затвердження мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичн. осіб у м.Бердичеві на 2016
  Власть / добавлено: 30 ноября 2015  
 
alt
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Бердичівської міської ради « Про затвердження мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у м. Бердичеві на 2016 рік»

Виконавчий комітет Бердичівської міської ради повідомляє, що 30 листопада 2015 року буде розміщено проект регуляторного акта – рішення Бердичівської міської ради «Про затвердження мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у м. Бердичеві на 2016 рік» та аналіз регуляторного впливу в мережі Інтернет на офіційному веб-порталі міста Бердичева за електронною адресою: www.berdychiv.com.ua у розділі «Регуляторна політика».


еще никто не голосовал
Нарада з сільськими та селищним головами
  Власть / добавлено: 30 ноября 2015  
 
20151127 101700
27 листопада 2015 року в Бердичівській районній раді  відбулась нарада з сільськими та селищним головами, на якій було обговорено ряд важливих питань.


Так, заступник голови асоціації фермерів і приватних землевласників Житомирської області Ігор Бакановський доповів про врегулювання відносин користування земельними ділянками водного фонду та водних об’єктів, проінформував про проблематику ведення рибної діяльності в межах району.

Зазначив, що в 2003 - 2005рр. в районі було 47 орендарів водних об'єктів, зараз залишилося 13.

Повідомив про перелік документів, які повинні бути у орендаря водного об'єкту для ведення підприємницької діяльності:


еще никто не голосовал
Ліси у районі під загрозою… від людей
  Власть / добавлено: 30 ноября 2015  
 

altНещадна вирубка лісу на Бердичівщині останнім часом неабияк насторожує.

Про це говорять працівники лісгоспу. У час, коли ціни на газ стрімко виросли, тепло в оселі обходиться родинам і справді недешево.

І подекуди нерідкість, коли...


еще никто не голосовал
Бердичівські депутати тепер голосуватимуть поіменно
  Власть / добавлено: 29 ноября 2015  
 

Ілюстративне фото

 

Відповідну ініціативу підтримали 236 парламентарів.


еще никто не голосовал
До уваги громадськості Бердичівщини!
  Власть / добавлено: 26 ноября 2015  
 

До уваги громадськості Бердичівщини!

З 7 по 11 грудня 2015 року Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська у режимі он-лайн відео конференції зі студії у Києві проведе прийом громадян у регіонах. Усі громадяни, які бажають потрапити на прийом до Уповноваженого, повинні попередньо записатися у Представництві Уповноваженого в Житомирській області за адресою: майдан ім. С.П. Корольова, 3/14, кімната 107. Контактний  телефон: (0412) 42-03-80».


еще никто не голосовал
Добровольці АТО і волонтери отримали право на одноразову грошову допомогу
  Власть / добавлено: 24 ноября 2015  
 
Президент України Петро Порошенко підписав закон про надання одноразової грошової допомоги учасникам антитерористичної операції – добровольцям і волонтерам, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних через безпосередню участь в АТО.

Відповідно до закону, безпосереднім учасникам АТО з числа добровольців і волонтерів, які стали інвалідами при безпосередній участі в АТО, забезпеченні її проведення, перебуваючи в районах АТО в період її проведення, надається право на отримання одноразової грошової допомоги, а саме: 250-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, у разі встановлення інвалідності І групи; 200-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, у разі встановлення інвалідності II групи; 150-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, у разі встановлення інвалідності III групи.

У разі смерті зазначених вище осіб, документом передбачається надання членам їх сімей права на отримання одноразової грошової допомоги: 500-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб.

еще никто не голосовал


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Аппаратный маникюр
Добавил Stewart
Декабрь 14, 2019

Строительство дома
Добавил Nunoz
Декабрь 13, 2019

Ставки
Добавил troofel
Декабрь 13, 2019

Обувь оптом
Добавил Java
Декабрь 13, 2019

напольное покрытие
Добавил Java
Декабрь 13, 2019