|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Апрель 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 



Новости Бердичева и области
В Бердичеві відкрили супермаркет мережі АТБ
  Город / добавлено: 7 марта 2012  
 

altУ переддень Міжнародного жіночого дня, 7 березня, в Бердичеві відкрив свої двері для покупців перший супермаркет мережі «АТБ». Новий супермаркет розташований в торгово-розважальному центрі Оноре де Бальзака, по вулиці К. Лібкнехта 26. Відкриття було анонсоване на 10-ту годину ранку, тож приблизно о цій порі, увагу перехожих, які проходили повз ТРЦ, привертала гучна музика та фасад прикрашений яскравими кульками.


Рейтинг статьи: Отлично
Бердичівська «ліана» Настя Шиманська змагатиметься за мільйон у шоу «Україна має талант»
  Город / добавлено: 7 марта 2012  
 

Шестикласниця п’ятої школи Анастасія Шиманська нині ще більш зосереджена і старанна на тренуваннях. Воно й не дивно, адже у квітні вихованка зразкової циркової студії «Жанр» виступатиме в числі 50-ти найталановитіших учасників четвертого сезону шоу «Україна має талант».


еще никто не голосовал
Цей день в історії Бердичева
  Город / добавлено: 7 марта 2012  
 
2008 р. — вперше в Бердичеві пройшов Міжобласний турнір з футзалу серед дівчат (вікова група 1990-1993 р.н.), присвячений Дню 8 Березня. Крім господарок змагань команди – ДЮСШ (під керівництвом Заслуженого працівника фізичної культури та спорту Володимира Броніславовича Керносенка – у турнірі взяли участь команди з Вінницької (м.Хмільник), Хмельницької (м. Полонне) областей та ще один представник з Житомирської області – команда з смт. Любар. Кожна команда зіграла по три гри. Бердичівлянки отримали дві перемоги (10:1 у команди з Любара та 7:0 у команди з Полонного) та зазнали однієї поразки (1:5 від команди з Хмільника). Переможцями турніру стала команда міста Хмільника, яка набрала 9 очок, друге місце – ДЮСШ м. Бердичів, третє місце – команда міста Полонне.

еще никто не голосовал
Охранять Юрия Луценко поручили… начальнику Бердичевской исправительной колонии №70
  Город / добавлено: 6 марта 2012  
 
В последнее время вся страна усиленно следила за ходом судебного процесса по делу бывшего Министра внутренних дел Юрия Луценко, и только недавно стало известно, где и сколько придется сидеть опальному политику. Однако любой начальник тюрьмы скажет, как тяжело принимать в стенах своего исправительного учреждения столь высокопоставленных заключенных, к особе которых привлечено повышенное внимание общественности, СМИ и представителей других стран.

Рейтинг статьи: Отлично

Мужской стриптиз и море подарков дарит женщинам ночной клуб «Амстердам» на вечеринке в честь 8 марта
  Город / добавлено: 6 марта 2012  
 
f

еще никто не голосовал
В Бердичеве откроют супермаркет торговой сети АТБ и кинотеатр
  Город / добавлено: 6 марта 2012  
 

Международный женский день 8 марта в Бердичеве, в этом году, запомнится открытием еще одного супермаркета и …(очень неожиданно) современного кинотеатра в ТРЦ им. Оноре де Бальзака.


Рейтинг статьи: Отлично
Цей день в історії Бердичева
  Город / добавлено: 6 марта 2012  
 
1996 р. — цього дня у місті сталася трагічна подія: о 23 годині 35 хвилин завалилася частина житлового будинку №6 по вулиці Свердлова. В результаті обвалу п'ятеро чоловік загинуло, двом вдалося врятуватись. Наступного дня зі зруйнованого будинку були виселені всі мешканці, а комунальні служби міста приступили до розбирання завалів. Вже наприкінці весни цього ж року залишки напівзруйнованого будинку розібрали і тривалий час це місце пустувало, нагадуючи про трагедію, що тут сталася. Лише у 2005 році тут розпочалось нове будівництво і вже наприкінці 2008 року було введено в дію комплекс будинків, в числі яких є торговий центр та фотосалон. Детальніше...
1928 р. — російський поет Володимир Маяковський в рамках своєї поїздки з лекціями та віршами по містам України прибуває з Дніпропетровська до Бердичева (через Козятин). Пізно увечері в міському театрі по вулиці Карла Лібкнехта (тепер це районний Будинок культури) він виступив перед жителями міста з програмою "Слушай новое!". Хоча з-за проблем у Маяковського з транспортом глядачі чекали на виступ поета майже чотири години (з восьми годин вечора), театр залишило лише з чотири десятка глядачів. Виступ розпочався біля опівночі і тривав півтори години. Згодом організатор виступів Володимира Маяковського Павло Лавут згадував:
"Маяковский прежде всего спросил директора театра:
- Сколько народу ушло?
- Человек тридцать-сорок.
- Значит, они меньше всего интересуются стихами. Не жалко - скатертью дорога! А те, кто остался, - это настоящая публика. Перед ней приятно и почетно выступать".

Рейтинг статьи: Отлично
В Бердичеві з’явились нові комунальні підприємства
  Город / добавлено: 5 марта 2012  
 
В Бердичеві з’явились нові комунальні підприємстваВ серпні минулого року на одній з сесій міської ради чиновники вирішили об’єднати три комунальні підприємства ШЕД, КП«Озеленювач» та  «Інспекцію з благоустрою».

Рейтинг статьи: Отлично
Цей день в історії Бердичева
  Город / добавлено: 5 марта 2012  
 
1969 р. — у районному вузлі зв'язку (колишня Бердичівська контора зв'язку) закінчено монтаж нової міжміської автоматичної телефонної станції. Завдяки цій станції абоненти отримали можливість, опустивши в таксофонний автомат певну монету, самостійно викликати будь-якого абонента як в місті Житомирі, так і в інших містах Радянського Союзу. До цього міжміські переговори здійснювались виключно за допомогою телефоністок.
1953 р. — на підмосковній ("ближній") дачі помер Йосип Віссаріонович Сталін. У клубі заводу "Комсомолець" з цього приводу відбулись багатолюдні збори машинобудівників. Такі ж збори пройшли у всіх трудових колективах міста, газети того часу рясніли траурними матеріалами й повідомленнями про те, що той чи інший колектив бере на себе зобов'язання працювати ще краще. Навіть смерть вождя ставала приводом закликати всіх до нового підйому соціалістичного змагання.

Рейтинг статьи: Отлично
Цей день в історії Бердичева
  Город / добавлено: 4 марта 2012  
 
2010 р. — в Бердичеві помер Лаврентьєв Іван Дементійович (1925-2010) – учасник Великої Вітчизняної війни, Почесний громадянин міста Бердичева. Іван Лаврентьєв народився в селі Кабаєвка Секретарського району Чкаловської (нині Оренбурзької) області в селянській родині народився. Іван Дементійович став одним з засновників ветеранського руху у Бердичеві: у 1987 році він входить до складу першої ради міської організації ветеранів, а з грудня 1999 року по жовтень 2007 року Іван Лаврентьєв виконує обов’язки голови міської ради ветеранів війни та праці. На цій посаді він продовжив роботу по формуванню ветеранських організацій міста, приймає активну участь у житті територіальної громади. Рішенням Виконавчого комітету Бердичівської міської ради №606 від 01.11.2005 року за мужність і героїзм, проявлені при звільненні України від фашистських загарбників, трудовий внесок у відбудову зруйнованого війною господарства, велику військово-патріотичну роботу серед молоді міста, з нагоди 61-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників Лаврентьєву Івану Дементійовичу присвоєно звання "Почесний громадянин міста Бердичева". Похований Лаврентьєв Іван Дементійович у Бердичеві у військовому секторі міського кладовища. У 2011 році на могилі була встановлена гранітна стела з присвятним написом. Детальніше...
1989 р. — у місті Солнєчногорськ Московської області помер генерал-майор Георгій Семенович Петровський (1924-1989). Георгій Петровський на початку січня 1944 року у складі танкового корпусу приймав участь у визволенні Бердичева від німецьких загарбників. За проявлену мужність у боротьбі з німецькими військами Указом Президії Верховної Ради СРСР від 10 січня 1944 року він був удостоєний звання Герой Радянського Союзу. У 1969 році Георгію Петровському присвоєно звання "Почесний громадянин міста Бердичева". Детальніше...
1977 р. — у Бердичеві о 21 год. 21 хв. зафіксовано землетрус силою біля 5 балів за шкалою Ріхтера. Епіцентр землетрусу знаходився у Карпатах (так звана зона Вранча), де його сила становила 7,2 бала. У бердичівлян в квартирах хитались меблі, у декого побився посуд.

Рейтинг статьи: Отлично
Це не початок казки, а сувора реальність наших доріг наприкінці робочого тижня.Фоторепортаж.
  Город / добавлено: 3 марта 2012  
 
Як в Бердичеві Червона Гора перетворилась на Лису гору Це не початок казки, а сувора реальність наших доріг наприкінці робочого тижня.

Рейтинг статьи: Отлично
Цей день в історії Бердичева
  Город / добавлено: 3 марта 2012  
 
2010 р. — Розпорядженням Кабінету Міністрів України №343-р від 2 березня 2010 року Мирославській загальноосвітній школі I-III ступеня присвоєно ім'я Олега Іоновича Онишка (1940-2008) – педагога, незмінного директора Мирославської школи на протязі 33-х років. За цей час школа стала його другим домом, без якого Олег Іонович не мислив ні хвилину свого життя. За його керівництва було збудовано окреме шкільне приміщення на 4 класи (1970), тоді ж ліквідовано двозмінність навчання в школі. У 1981 році побудоване нове двоповерхове шкільне приміщення, встановлено перший в Бердичівському районі комп’ютерний клас. Високий авторитет педагога та його колег сприяв потягу шкільної молоді до вчительської роботи – 69 випускників школи обрали професію вчителя. В жодній іншій школі Бердичівського району немає такої кількості випускників, які б обрали професію вчителя. Указом Президента України №31/2006 від 20.01.2006 р. Олегу Іоновичу Онишку присвоєно почесне звання "Заслужений вчитель України". Помер Онишко Олег Іонович 11 червня 2008 року. Похований в селі Мирославка в центральній частині сільського кладовища. Детальніше...
1960 р. — біля головного входу до міського скверу, що розташований на вулиці Шевченка, відкрито пам’ятник Тарасові Григоровичу Шевченко – великому українському поету, художнику. Автором скульптури став уродженець Бердичева, член Спілки художників СРСР Петро Криворуцький. Пам'ятник відкривали досить скромно, навіть у єдиній міській газеті про цю подію не було подано жодної інформації. Лише у 1968 році Бердичівська рада народних депутатів своїм рішенням міському скверу надала статус парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка. Детальніше...
1732 р. — власниця Бердичева Тереза Завіша (з роду Тишкевичів), дружина мінського воєводи, видала єврейському кравецькому цеховому братству, що щойно утворилось, привілей, яким звільняла цех від кагальної залежності. Рабин, не маючи права вмішуватись у справи цеху, повинен був судити його членів в їх тяжбах, причому євреям надавалось право обжалувати рішення цехового і кагального суду перед власницею міста.

Рейтинг статьи: Отлично
Кому теперь принадлежит главная площадь города Бердичева?
  Город / добавлено: 2 марта 2012  
 
Кому теперь принадлежит главная площадь города Бердичева? Сейчас активно проводятся строительные работы по реконструкции главной площади города Бердичева – площади Октябрьской, которая по их завершению должна будет стать украшением нашего города.

Рейтинг статьи: Отлично
Цей день в історії Бердичева
  Город / добавлено: 2 марта 2012  
 
2002 р. — у Берліні (Німеччина) після тяжкої хвороби помер Фрідріх Наумович Горенштейн (1932-2002) – російський письменник-сценарист, що тривалий час проживав у Бердичеві. Фрідріх Горенштейн написав сімнадцять кіносценаріїв, п’ять з яких були екранізовані. Серед них "Соляріс" ("Солярис", режисер Андрій Тарковський) та "Раба кохання" ("Раба любви", режисер Микита Михалков). У п’єсі Горенштейна "Бердичів" показано життя одного бердичівського двору в період з 1945-го по 1975-й рік. П’єса увібрала в себе особливу мову – російську мову радянських євреїв, вихідців з невеликих містечок. Похований Фрідріх Горенштейн на найстарішому єврейському кладовищі Берліна. Детальніше...
1859 р. — у місті Переяславі (тепер Переяслав-Хмельницький Київської області) у родині дрібного крамаря народився Шолом-Алейхем (їдиш שלום־עליכם, у перекладі — "мир вам", справжнє прізвище, ім'я та по батькові — Рабинович Шолом Нохумович) – український єврейський письменник. Шолом-Алейхем написав десять романів, двадцять п'єс, сотні повістей та оповідань, багато статей. Письменник часто бував у Бердичеві. На його вулицях він цілковито занурювався в народний побут, уважно прислухався до розмов бердичівлян, окремі специфічні вирази заносив у свій блокнот. Згодом Шолом-Алейхем відобразив побут і звичаї бердичівлян у фейлетоні "Картини Бердичівської вулиці", жартівливо називав місто "єврейським Парижем". Детальніше...
1634 р. — єпископ Київський Андрій Щолдський заклав у Бердичеві перший камінь у фундамент костьолу, що дістав назву "Костьол Непорочного Зачаття Святої Марії Діви, Святого Іоана Хрестителя, Архистратига Михаїла і Святого Іоана Євангеліста". В урочистостях з цієї нагоди взяли участь власник містечка Януш Тишкевич, його дружина Ядвіга (уроджена Бельзецька), їх численна родина і навколишні сусіди-магнати. Під час будівництва храму буде використано частину мурів і приміщень старого замку, засновником та власником якого був ще прадід Януша Тишкевича – Василь Тишкевич, воєвода Підляський та Смоленський, староста Мінський. Нині костьол Матері Божої Бердичівської є всеукраїнським національним Санктуарієм, в річницю коронації чудотворної ікони сюди приходять тисячі паломників з багатьох куточків України та світу. Детальніше...

Рейтинг статьи: Отлично
Грандиозные планы Бердичевской системы здравоохранения по лечению граждан
  Город / добавлено: 1 марта 2012  
 
Про проведення диспансерних оглядів у 2012 році - розглянувши листа головного лікаря центральної міської лікарні від 19.01.12 № 122, піклуючись про здоров’я мешканців територіальної громади міста, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.02.10 № 208 «Деякі питання удосконалення системи охорони здоров’я», з метою виявлення хворих на ранніх стадіях, запобігання епідемічним ситуаціям, попередження хвороб та своєчасного оздоровлення хворих, завчасного надання якісної медичної допомоги та належної організації диспансерних оглядів, керуючись пп. 1 п. «б» ч. 1 ст. 32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради В И Р І Ш И В:


Рейтинг статьи: Отлично
Меньше минуты на решение вопроса – запредельная скорость работы Бердичевских депутатов
  Город / добавлено: 1 марта 2012  
 

f В город Бердичев наконец-то пришла весна, первый день которой активизировал не только местных котов, но и представителей городских властей в лице депутатов городского совета, которые первого марта провели свою пятнадцатую сессию. Как обычно на ней решались текущие вопросы граждан, принимались важнейшие для дальнейшей жизни города решения и строились грандиозные планы на ближайшее будущее вплоть до 2016 года.


Рейтинг статьи: Отлично
Цей день в історії Бердичева
  Город / добавлено: 1 марта 2012  
 
2011 р. — в Бердичеві на території колишньої військової частини по вулиці Білопільській піротехніки УМНС в Житомирській області провели вибухові роботи по руйнуванню аварійної водонапірної башти, щоб не допустити виникнення надзвичайної ситуації в результаті неконтрольованого падіння башти. Ще у січні цього року міська влада прийняла рішення про знесення аварійної вежі, адже вона заважатиме будівництву сучасного м’ясопереробного заводу "Інкофуд-Україна". Його перший камінь заклали минулої осені, а нещодавно Кабмін дозволив продати землю іноземному інвестору.

Рейтинг статьи: Отлично
У Бердичеві стартував регіональний етап Всеукраїнського турніру “ПОУМУ”
  Город / добавлено: 29 февраля 2012  
 

alt“ПОУМУ” — професійна орієнтація учнівської молоді України —це проект Державного центру зайнятості та Міністерства освіти й науки. Створено проект було задля того, аби профорієнтувати сучасну молодь до точного вибору професії. Зазвичай, він проходить у формі славнозвісної гри КВК.


Рейтинг статьи: Отлично
Александр Ревега сделает приятное всем женщинам Бердичевского региона
  Город / добавлено: 29 февраля 2012  
 
В Международный женский день 8 марта принято дарить подарки прекрасной половине человечества, но иногда хочется принести немного радости не только для родных и близких женщин, но и для всех жительниц города Бердичева в целом. К сожалению, сделать это практически невозможно, но вот у депутата областного совета и известного бердичевского предпринимателя Александра Васильевича Ревеги подарить каждой женщине пусть маленькую, но радость, все же получилось.

Рейтинг статьи: Отлично


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Складські стелажі
Добавил ostin92
Апрель 25, 2024

Выбор авто
Добавил Салютин Александр
Апрель 25, 2024

Каких брендов обувь покупаете?
Добавил alisaalisa
Апрель 24, 2024

Замена видеокарты в ноутбуке.
Хочу заказать

Добавил bestmasterpc
Апрель 24, 2024

Не знаю где записаться на
курсы немецкого языка

Добавил Sergey1826
Апрель 24, 2024