|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Январь 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

1 грудня – День боротьби зі СНІДом

Категория: Медицина

Цьогоріч до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом лікарі на увесь голос наголошують на проблемі пізнього встановлення діагнозу на ВІЛ-інфекцію, говорять про «право на здоров’я» кожної людини.
1 грудня – День боротьби зі СНІДом 1 грудня – День боротьби зі СНІДом
1 грудня – День боротьби зі СНІДом 1 грудня – День боротьби зі СНІДом
1 грудня – День боротьби зі СНІДом

За темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції/СНІДу Україна займає одне з перших місць у Східноєвропейському регіоні. Бердичів – за поширеністю ВІЛ-інфекції – друге місто в області. Станом на 1 жовтня цього року на обліку у лікаря-інфекціоніста 272 ВІЛ-інфікованих, з них 71 особа – хворі на СНІД, серед таких – 7 дітей; 11 нових випадків хвороби цьогоріч (минулоріч – 37) Як і коли лікарі виявляють хворих? Буває, каже Марія Березнюк, що до кабінету «Довіри» йдуть, аби анонімно і безкоштовно обстежитись.

На сьогодні лікарі, аби наголосити на проблемі, проводять акції, інформаційні заходи серед лікарів, студентів, ідуть у коледжі, навчальні заклади. Молоде покоління більш проінформоване, каже лікар, у той час, як люди старшого віку безпечніше ставляться до власного здоров’я та здоров’я ближніх.

Остаточно вилікуватись від СНІДу, на жаль, поки неможливо, таких ліків немає, та є препарати, які впливають на розмноження вірусів і не дають руйнувати імунну систему. 115 хворих сьогодні отримують антиретровірусне лікування і, попри хворобу, намагаються жити повноцінним життям.

Обстежитись анонімно і безкоштовно на наявність ВІЛ-інфекції запрошує Марія Березнюк до кімнати «Довіри», що у міській поліклініці на ІІ-ому поверсі у каб.№20. Сюди йдуть чоловіки і жінки різного віку, а також подружні пари. Головне, наголошує лікар із великим досвідом роботи, не згаяти дорогоцінного часу.

Репортаж Олени Лук’янюк

ТРК ВІК

Переглянути відео:



Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Готельно - ресторанний
комплекс 'У свата"

Добавил Елена 2
Январь 30, 2026

Швейна майстерня
Добавил Елена 2
Январь 30, 2026

Что можно рассказать о
водителе по его автомобилю

Добавил volvofan
Январь 24, 2026

Какой кондиционер лучше
Добавил volvofan
Январь 24, 2026

FAQ Вопросы и ответы о портале
Добавил kobra
Январь 22, 2026