Цветы


Модератор: Bad Boys

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 3

Зарегистрирован: Сб мар 02, 2024 3:49 pm

Сообщение Сб мар 02, 2024 3:53 pm

Re: Цветы

Привет, конечно да и впринципе неплохое увлечение, которое подойдет для любого возраста и наблюдать как они растут и конечно цветут всегда приятно, так вот на этот сезон смогла купить семена виолы ампельной - уже жду не дождусь самого процесса с большим нетерпением.

Новичек
Новичек

Сообщения: 13

Зарегистрирован: Чт июл 27, 2023 6:01 pm

Сообщение Вс май 26, 2024 8:26 pm

Re: Цветы

Я нещодавно замислився над оновленням свого городу та хочу спробувати щось новеньке. Маю намір зайнятися вирощуванням рідкісних та екзотичних видів овочів та фруктів, які були б не лише корисними, а й цікавими для ведення мого маленького фермерського господарства.

Новичек
Новичек

Сообщения: 12

Зарегистрирован: Пн июл 31, 2023 1:26 pm

Сообщение Вс май 26, 2024 8:29 pm

Re: Цветы

Що стосується покупки насіння, я б хотіла порекомендувати вам відвідати сайт fazenda.net.ua. Цей ресурс є одним із найкращих місць для замовлення насіння моркви https://fazenda.net.ua/ua/katalog-tovar ... a/morkovj/ в Україні. Крім того на Fazenda ви знайдете широкий вибір насіння овочів, фруктів, квітів та інших рослин, що відповідають як стандартам якості, так і екологічним нормам. Я сама неодноразово замовляла там насіння для свого саду і завжди залишалася задоволена не тільки асортиментом, але й детальним описом кожного сорту, що дуже полегшує вибір.

Вернуться в Все, что не подходит не в один из разделов

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 23

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB