шукаю цукрові фігурки


Модератор: Bad Boys

Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 43

Зарегистрирован: Сб май 25, 2019 4:01 pm

Сообщение Вт июн 18, 2019 3:09 pm

шукаю цукрові фігурки

Доброго усім, дня. Роблю тортики на замовлення, звісно, що частіше за все замовляють солодке, для дітей. Допоможіть інформациєю - де можна замовляти цукрові фігурки. Дякую.
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 41

Зарегистрирован: Вс мар 31, 2019 4:28 pm

Сообщение Вт июн 18, 2019 3:10 pm

Re: шукаю цукрові фігурки

У магазинах та супермаркетах бачила, особливо багато їх було напередодні Великденя, а ще треба дивитися у крамницях, що торгують товарами для кондитерів, там теж вони бувають.
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 43

Зарегистрирован: Сб май 25, 2019 4:01 pm

Сообщение Вт июн 18, 2019 3:10 pm

Re: шукаю цукрові фігурки

Ходила я по магазинах, не подобається мені їхні пропозиції, та й ціни як на мене, то завеликі. Хочу пошукати в інтернеті, може так буде дешевше.
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 43

Зарегистрирован: Вс мар 31, 2019 4:25 pm

Сообщение Вт июн 18, 2019 3:12 pm

Re: шукаю цукрові фігурки

Привіт колего! Я теж готую солодке на замовлення, правда більше роблю тістечка, торти готую не так часто, але питання оздоблення теж повстовало. Рекомендую, інтернет магазин Тортіно, вони якраз спеціалізуються на товарах для кондитерки. Я в них сировину зазвичай купую, але й фігурки з мастики, теж іноді замовляю. Каталог можна подивитися, ось тут https://tortino.com.ua/product-category/prykrasy-dlya-kondyterskyh-vyrobiv/tsukrovi-prykrasy-ta-figurky-z-mastyky/
Последний раз редактировалось Оксанка Вт июн 18, 2019 3:16 pm, всего редактировалось 2 раз(а).
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 36

Зарегистрирован: Вс мар 31, 2019 4:31 pm

Сообщение Вт июн 18, 2019 3:14 pm

Re: шукаю цукрові фігурки

А я б вам порадила, робити фігурки самій, це не так вже й складно, як може здатися. У мене подруга, для доньки сама ліпить - спочатку кривенькі були, а зараз хоч на виставку відправляй.

Вернуться в Все, что не подходит не в один из разделов

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 20

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB