шукаю сухофрукти та цукати


Модератор: Bad Boys

Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 43

Зарегистрирован: Вс мар 31, 2019 4:25 pm

Сообщение Пн июл 15, 2019 3:25 pm

шукаю сухофрукти та цукати

Доброго дня, форумчани! У мене є неоригінальне питання - де в інтернеті, можна подешевше купити сухофрукти та цукати, для випічки. Ціни в наших магазинах взагалі не радують і оптимізму не прибавляють.
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 36

Зарегистрирован: Вс мар 31, 2019 4:31 pm

Сообщение Пн июл 15, 2019 3:26 pm

Re: шукаю сухофрукти та цукати

Сходіть на базар, от де завжди великий вибір товарів. Продавців із сухофруктами там багато. Можна товар подивитися, прицінитися і поторгуватися. От так і живемо ))).
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 43

Зарегистрирован: Вс мар 31, 2019 4:25 pm

Сообщение Пн июл 15, 2019 3:26 pm

Re: шукаю сухофрукти та цукати

Мені порадили, через інтернет магазини спробувати замовити цукати, кажуть що так набагато дешевше вийде. Моя знайомі, часто роблять такі покупки, а я от тільки надумала.
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 43

Зарегистрирован: Сб май 25, 2019 4:01 pm

Сообщение Пн июл 15, 2019 3:28 pm

Re: шукаю сухофрукти та цукати

Подивіться на сайті інтернет магазина Тортіно, я його для себе відкрила нещодавно. Купую в них натуральний шоколад, для домашніх цукерок, а також чорнослив і фундук. Ціни дуже приємні для ока. Доставка швидка, два три дні. Ось адреса магазина https://tortino.com.ua/product-category/suhofrukty-gorihy-nasinnya/ . Зйдіть, асортимент дійсно великий, я думаю, що там можна знайти.
Последний раз редактировалось Patrikeevna Пн июл 15, 2019 3:32 pm, всего редактировалось 1 раз.
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 41

Зарегистрирован: Вс мар 31, 2019 4:28 pm

Сообщение Пн июл 15, 2019 3:30 pm

Re: шукаю сухофрукти та цукати

Дуже радю магазин NutsBox, декілька разів там замовляла, чорнослив та родзинки, І взагалі я коли постую перед великими святами, завжди в них пістними смаколиками затрарююсь. Якість дуже добра і доставка швидка.

Вернуться в Все, что не подходит не в один из разделов

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 51

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB