базальтовий утеплювач


Модератор: Bad Boys

Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 52

Зарегистрирован: Вс мар 31, 2019 4:40 pm

Сообщение Пт янв 17, 2020 6:39 pm

базальтовий утеплювач

Привіт всім, форум. Хтось-щось може сказати про такий матеріал як базальтовий утеплювач? Нам його сусід дуже рекомендує, каже що і вигідний по коштам і екологічний, ми плануємо переробляти дах дачі, то питання утеплення для нас актуальне.
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 21

Зарегистрирован: Пн окт 28, 2019 8:44 pm

Сообщение Пт янв 17, 2020 6:40 pm

Re: базальтовий утеплювач

Ми для утеплення балкону використовували полистироловий утеплювач і зашивали плитами двп, все нам коштувало недорого, оце я можу сказати точно, а от за базальтовий утеплювач не знаю, якщо чесно, вже і самому цікаво що воно таке.
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 52

Зарегистрирован: Вс мар 31, 2019 4:40 pm

Сообщение Пт янв 17, 2020 6:41 pm

Re: базальтовий утеплювач

Ну, те що мені вдалося взнати і зрозуміти, то це матеріал який робиться з базальтової крошки, яку плавлять, а потім вітягають "нитку", з якої і робиться ця вата - дуже екологічний утеплювач, а от який він в житті?
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 45

Зарегистрирован: Пт авг 02, 2019 6:03 pm

Сообщение Пт янв 17, 2020 6:42 pm

Re: базальтовий утеплювач

"В житті", він такий же класний як і в інтернеті, я мінеральною ватою утеплював добудовану кімнату на дачі. Можу сказати, що матеріал не визиває алергію, після роботи з цією ватою потім не чухаєшся, як після скловати. Я замовляв її на сайті Пан Тепло , мені там ціни сподобались.
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 10

Зарегистрирован: Чт дек 12, 2019 10:02 pm

Сообщение Пт янв 17, 2020 6:44 pm

Re: базальтовий утеплювач

Я теж чув про цей матеріал, але якщо ви плануєте перебудовувати дах, то для цього можно використати пенополіоритан, якщо простіше - це ота будівельна піна в балончинках, вона заповнює всі щілини та не пропускає вологу.

Вернуться в Все, что не подходит не в один из разделов

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 34

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB