Недорогая косметика


Модератор: Bad Boys

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 1

Зарегистрирован: Вт июл 06, 2021 9:44 pm

Сообщение Вт июл 06, 2021 9:47 pm

Недорогая косметика

Вот не знаю, почему все так не любят недорогую косметику. Ведь действительно есть некоторые товары, которые отвечают качеством хорошим при максимально низкой цене. Думая я не одна такая?) Вот даже взять сайт косметика сити, там вообще есть вся необходимая и декоративная и уходовая косметика, которая значительно ниже идет по цене чем в агазинах в интсаграм.

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 4

Зарегистрирован: Вс фев 11, 2024 3:52 pm

Сообщение Вс фев 11, 2024 3:55 pm

Re: Недорогая косметика

Здраствуйте, подскажите хорошие увлажняющие средства для лица. Желательно натуральную косметику, на бренд Гарниер и нивеа у меня дикая аллергия. Прошу посоветовать качественную косметику.

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 7

Зарегистрирован: Чт июл 27, 2023 6:01 pm

Сообщение Пт фев 23, 2024 2:37 pm

Re: Недорогая косметика

Я останнім часом активно шукаю інтернет-магазин, де можна було б замовити дійсно якісну косметику для волосся. Мені потрібні засоби, які не просто добре пахнуть і гарно виглядають на полиці у ванній, а реально працюють. Хочу, щоб моє волосся було не просто чистим, але й здоровим, сильним, без лупи та інших проблем. Чи є серед вас ті, хто може поділитися перевіреним магазином?

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 5

Зарегистрирован: Чт июл 27, 2023 6:03 pm

Сообщение Пт фев 23, 2024 2:43 pm

Re: Недорогая косметика

Я прямо відчуваю вашу ситуацію, адже сама пройшла через це нелегкий пошук ідеального догляду за волоссям. Я буквально обшарила безліч магазинів, поки не натрапила на справжній скарб - інтернет-магазин TOTIS Hair. Це місце, де зібрані професійні засоби та косметика для волосся та шкіри голови, і що найважливіше, вони мають чудові професійні лікувальні шампуні . Я сама використовую їхні продукти вже близько року і моє волосся перетворилося! Лупа зникла, волосся стало міцнішим і здоровішим. В асортименті TOTIS Hair ви знайдете не тільки шампуні, але й маски, бальзами, олійки та багато іншого.
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 22

Зарегистрирован: Чт янв 18, 2024 10:16 am

Сообщение Вт мар 19, 2024 5:37 pm

Re: Недорогая косметика

А чи може бути недорога косметика якісною?

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 1

Зарегистрирован: Ср апр 03, 2024 9:18 pm

Сообщение Ср апр 03, 2024 9:22 pm

Re: Недорогая косметика

Для хранения косметики купил себе фирменную косметичку Traum на https://rozetka.com.ua/kosmetichki-i-ne ... 57=117392/
Цена всего 699 грн Хорошего качества , достаточно вместительная и имеет несколько отделений .Для путешествий и переездов в самый раз .
Изображение
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 44

Зарегистрирован: Пт июн 28, 2019 8:53 am

Сообщение Чт апр 04, 2024 10:15 am

Re: Недорогая косметика

Liaі писал(а):А чи може бути недорога косметика якісною?

Я думаю, що найважливіше — це дивитись на склад косметики, а не на ціну.
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 19

Зарегистрирован: Сб янв 20, 2024 8:05 pm

Сообщение Пт апр 05, 2024 9:31 am

Re: Недорогая косметика

Я перш за все при виборі косметики дивлюсь не на її вартість, а на склад звертаю увагу. Але сама я не розуміюсь у тому, які інгредієнти можуть бути небезпечні для моєї шкіри, тому перевірку роблю сервісом https://safetymakeup.com.ua/ . Тут можна швидко отримати звіт на основі перевірки. Для цього я ввожу списком складники та натискаю пошук. У звіті є всі відповіді.

Вернуться в Все, что не подходит не в один из разделов

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 92

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB