Питання про кредитний борг


Модератор: Bad Boys

Аватара пользователя

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 5

Зарегистрирован: Вс фев 06, 2022 10:35 pm

Сообщение Чт июн 15, 2023 7:44 pm

Питання про кредитний борг

Привіт всім. Цікаво, чи є серед нас ті, хто брав кредит у МФО або банку і не планував його повертати. Як діяти далі, якщо раптом реально не вийде сплатити? Чи існує можливість юридично списати борг, мене цікавлять законні способи?
Аватара пользователя

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 4

Зарегистрирован: Пн мар 28, 2022 8:58 pm

Сообщение Чт июн 15, 2023 7:45 pm

Re: Питання про кредитний борг

Bosdan писал(а):Привіт всім. Цікаво, чи є серед нас ті, хто брав кредит у МФО або банку і не планував його повертати. Як діяти далі, якщо раптом реально не вийде сплатити? Чи існує можливість юридично списати борг, мене цікавлять законні способи?

Взяти кредит наразі абсолютно не проблема, особливо тим, хто має непошкоджену кредитну історію. Вірте мені, у країні є тисячі людей, які не повертають кредити і не бояться нічого. Спочатку вас будуть турбувати телефонними дзвінками, щоб ви сплатили кредит, а з часом ви можете навіть спробувати домовитися з ними про списання частини боргу. Якщо загальна сума заборгованості не перевищує 200 тисяч, то можна спробувати списати весь борг на підставі закону про банкрутство. Детальніше про це ви можете дізнатися у юристів компанії Zvilnymo за посиланням https://zvilnymo.com.ua/.

Вернуться в Все, что не подходит не в один из разделов

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 35

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB