Кредитний борг


Модератор: Bad Boys

Аватара пользователя

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 4

Зарегистрирован: Пн мар 28, 2022 8:58 pm

Сообщение Пт янв 05, 2024 7:39 pm

Кредитний борг

Привет всем. Цікаво, чи є серед нас ті, хто брав кредит у МФО або банку і не планував його повертати. Як діяти далі, якщо раптом реально не вийде сплатити? Чи існує можливість юридично списати борг, мене цікавлять законні способи?
Аватара пользователя

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 5

Зарегистрирован: Вс фев 06, 2022 10:35 pm

Сообщение Пт янв 05, 2024 7:47 pm

Re: Кредитний борг

В случае наличия огромного кредита в МФО, существует возможность справиться с долгами через официальный процесс банкротства физического лица. В Украине, действующий закон о банкротстве позволяет объявить себя банкротом и списать долги на выгодных условиях. Этот процесс может быть облегчен с помощью консультаций и поддержки, доступных на форуме или в ресурсах, предоставляемых компанией "Звильнымо" по адресу https://zvilnymo.com.ua/ Это предоставляет возможность эффективно управлять финансовыми трудностями и выйти из сложной ситуации с минимальными негативными последствиями.
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 22

Зарегистрирован: Чт янв 18, 2024 10:16 am

Сообщение Чт янв 18, 2024 10:19 am

Re: Кредитний борг

А у вас дуже великі відсотки? Рахували хоч, який розмір переплати?
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 19

Зарегистрирован: Сб янв 20, 2024 8:05 pm

Сообщение Ср янв 24, 2024 12:31 pm

Re: Кредитний борг

Дійсно, не всі знають, як правильно порахувати відсотки. От стаття https://blog.comfy.ua/ua/yak-rakhuvati-vidsotki/ , де про це можна прочитати. Насправді нічого складного, просто прочитайте пояснення та все зрозумієте. Хто планує брати кредити чи купувати товари у кредит, вам такі знання потрібно мати.

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 5

Зарегистрирован: Чт июл 27, 2023 6:03 pm

Сообщение Ср фев 28, 2024 8:56 pm

Re: Кредитний борг

Думаю, багато хто з вас зі мною погодиться, що під час подорожей однією з головних незручностей є обмін валют. Я постійно шукаю способи оптимізувати свої фінанси та зробити мої подорожі максимально комфортними. Отже, я наразі в розшуку ідеального варіанту для себе - мультивалютної картки. Це має бути не просто карта, а справжній помічник в подорожах, що дозволяє без зайвих комісій користуватись різними валютами. Чи маєте ви досвід користування такими картками?

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 7

Зарегистрирован: Чт июл 27, 2023 6:01 pm

Сообщение Ср фев 28, 2024 8:59 pm

Re: Кредитний борг

А я хочу поділитися своїм досвідом та аналітичним поглядом на це питання. Мультивалютна дебетова картка https://clhs.com.ua/ua/kartka-vilna-multivalyutna дійсно є незамінним інструментом для тих, хто часто подорожує або веде бізнес з партнерами з різних країн. Особисто я рекомендую звернути увагу на пропозицію від Банку "Кліринговий Дім". Їхня мультивалютна картка "Вільна" пропонує дуже вигідні умови для власників: можливість здійснювати платежі та знімати готівку в різних валютах без додаткових комісій за конвертацію. Це значно економить кошти під час подорожей.

Вернуться в Все, что не подходит не в один из разделов

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 97

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB