Електронна сигарета у подарунок


Модератор: Bad Boys

Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 51

Зарегистрирован: Ср июл 24, 2019 9:58 pm

Сообщение Чт фев 16, 2023 9:12 pm

Електронна сигарета у подарунок

Хочу подарувати своєму хлопцеві якусь круту електронну сигарету. Хочу, щоб він зовсім кинув палити, але так як він чинить опір, буду його поступово відучувати від цієї гидоти. Які вейпи зараз найкрутіші?
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 58

Зарегистрирован: Пн янв 21, 2019 3:44 pm

Сообщение Чт фев 16, 2023 9:16 pm

Re: Електронна сигарета у подарунок

Це все не допоможе! Якщо кидати, то потрібно зовсім. Ви йому краще не сигарету підшукуйте, а допоможіть кинути. Домовтеся з психологом, який займається такою специфікою і сходіть разом зі своїм хлопцем до нього, підтримайте.
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 178

Зарегистрирован: Пт ноя 09, 2018 8:43 am

Сообщение Чт фев 16, 2023 9:21 pm

Re: Електронна сигарета у подарунок

Просто потрібно вибирати електронну сигарету від відомих брендів-виробників. На сьогоднішній день лідери з виробництва таких пристроїв, компанії - Elf Bar, Vaporesso OSMALL, Smoant Charon Baby
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 243

Зарегистрирован: Пн ноя 05, 2018 3:30 pm

Сообщение Чт фев 16, 2023 9:27 pm

Re: Електронна сигарета у подарунок

Звичайно кидати курити краще відразу, але якщо не виходить, то можна шукати інші шляхи, так би мовити. Наприклад, зменшувати денну норму нікотину. Курити тільки легкий і якісний тютюн. Або ж перейти на електронні сигарети. Багато кинули таким способом курити зовсім. Замовити джул в Україні можете на сайті Вейп Шоп
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 16

Зарегистрирован: Сб апр 01, 2023 9:22 am

Сообщение Ср янв 03, 2024 8:01 pm

Re: Електронна сигарета у подарунок

Я тоже б хотела себе такой подарок...
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 18

Зарегистрирован: Чт июн 01, 2023 2:53 pm

Сообщение Ср янв 03, 2024 8:04 pm

Re: Електронна сигарета у подарунок

Я бы рекомендовала для новичка брать в подарок стартовый набор или же одноразки. Можно набрать небольшие одноразовые под-системы от ELF BAR разных вкусов на сайте https://drsmoke.org/pod-sistemy/odnorazovye/pod-elf-bar/ и презентовать такой наборчик. Мне кажется, это прикольно будет. Так человек познакомиться с парением и сможет попробовать разные вкусы.А уже потом сам определиться в том, что стоит продолжать или нет.

Вернуться в Все, что не подходит не в один из разделов

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 32

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB