Опис та характеристика ткани


покупаем-продаем

Модератор: Bad Boys

Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 18

Зарегистрирован: Чт июн 01, 2023 2:53 pm

Сообщение Чт янв 04, 2024 1:43 pm

Опис та характеристика ткани

Цікавить інформація по тканинам, а саме: опис, характеристика, способи застосування.
Де це можна знайти? Хто цим теж цікавиться, давайте спілкуватися на цю тему.
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 19

Зарегистрирован: Пн авг 14, 2023 12:18 pm

Сообщение Чт янв 04, 2024 1:52 pm

Re: Опис та характеристика ткани

Моя донька поступила в швейний коледж, і тепер активно цікавиться цими питаннями. Я теж люблю шити, але я не профі в цій справі. Отже, ми з нею багато чого в інтернеті знаходимо по темі шиття та використання тканин. ось дивіться https://tk.ua/ua/articles/len-opisanie- ... riala.html непоганий блог про тканини від відомого українського текстильного комбінату ТК. Тут же й замовити тканини можна за потреби.
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 16

Зарегистрирован: Сб апр 01, 2023 9:22 am

Сообщение Чт янв 04, 2024 1:53 pm

Re: Опис та характеристика ткани

Якщо вмієш шити, то це дуже круто

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 7

Зарегистрирован: Чт июл 27, 2023 6:01 pm

Сообщение Вт мар 26, 2024 11:23 am

Re: Опис та характеристика ткани

Я шукаю місце, де можна купити найкращу тканину для цієї моєї мрії. Можливо, десь є особливі магазини або ательє, де продають унікальні тканини? Шукати хочу не тільки в інтернеті, але й можливо, ви знаєте конкретні адреси в Україні? Хотілося б, аби вибір був великий, а тканини – якісними та неповторними.

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 5

Зарегистрирован: Пн июл 31, 2023 1:26 pm

Сообщение Вт мар 26, 2024 11:24 am

Re: Опис та характеристика ткани

Як професіонал, я можу порадити вам сайт, де представлена велика колекція і є прекрасна тканина для сукні https://wed-style.com.ua/ua/shop/ . В асортименті ви знайдете різноманіття тканин, починаючи від ніжного шифону та закінчуючи розкішним мереживом. Кожна тканина для сукні тут – вибір зі смаком та відчуттям стилю. Цей сайт зібрав найкращі пропозиції з усіх куточків світу, щоб ви могли знайти саме ту унікальну тканину, яка втілить у життя вашу мрію про ідеальну весільну сукню. Також, я раджу звернути увагу на відгуки інших покупців та можливість отримати консультацію від експертів – це допоможе вам зробити обдуманий вибір.

Вернуться в Барахолка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 73

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB