Аромат в чайнику


покупаем-продаем

Модератор: Bad Boys

Новичек
Новичек

Сообщения: 24

Зарегистрирован: Пт ноя 20, 2020 7:45 pm

Сообщение Чт фев 01, 2024 10:24 pm

Аромат в чайнику

Ей, люди, може, хтось вже стикався з проклятим запахом пластмаси у чайнику? Якби не цей аромат виграв Чемпіонат світу, то точно вже вибив би його з гри. Діліться своїми секретами, як видалити цей запах, щоб кава не здавалася вам борщем!

Мембер
Мембер

Сообщения: 65

Зарегистрирован: Вс фев 09, 2020 1:18 pm

Сообщение Пт фев 02, 2024 6:36 pm

Re: Аромат в чайнику

О, це дійсно біда з тим запахом пластмаси в чайнику! Я сам стикався з цим, і ось що мені допомогло. Перш за все, спробуй викип'ятити у чайнику суміш оцту та води. Це часто допомагає позбутися неприємних запахів. А ще, можеш використовувати лимонну шкірку або сіль. Просто налити трошки солі в чайник, підігріти, а потім ретельно промити.
А ще є чудова стаття, яку я недавно знайшов. Там описані докладні поради та кроки, які допомагають позбутися від цього проклятого запаху. Я впевнений, що це вам допоможе. Ось посилання: https://vencon.ua/ua/articles/kak-izbavitsya-ot-zapaha-plastmassy-v-novom-elektrochajnike там описано кілька ефективних методів, які можуть застосовуватися до різних типів чайників. Спробуйте, і ви знову насолоджуватиметесь смачною кавою, а не борщем у келиху!

Вернуться в Барахолка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 71

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB