Дорожній контроль в Бердичеві


Модератор: Bad Boys

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 1

Зарегистрирован: Пт май 27, 2011 9:21 pm

Сообщение Пт май 27, 2011 9:40 pm

Дорожній контроль в Бердичеві

Доброго дня всім!
З"явилась ідея створити групу взаємодопомоги в нашому місті на прикладі ГО "Дорожній контроль".
Іноді, забігаючи до ДАІ нашого міста бачу велику чергу людей з сумними очима до кабінету адмінпрактики. На власному прикладі знаю, що багато з тих штрафів, що виписуються ДАІ-шниками є неправомірними, а кваліфікація працівників ДАІ в цілому по Україні і в нашому місті зокрема - дуже низька, не кажучи вже про хабарі. Коли в мене вперше викликав обурення неправомірний штраф та виникла необхідність його оскаржити, я одразу звернувся до адвокатів, що працюють в приміщенні суду і зрозумів, що вона просто не володіє даною темою. Може так відбулося, що саме цей адвокат не володів темою, можливо інші досить фахові.
Але скасувати неправомірні штрафи і відстояти свої права в суді реально, причому безкоштовно. Потрібно просто трохи поритись в нормативці, отримати поради таких самих пересічних водіїв, які вже мають певний досвід в цій справі.
Тому виникла така ідея для початку - допомагати один одному по скасуванню неправомірних штрафів по адмінці.
Хочу зауважити, я не прошу допомоги - я її пропоную.
Якщо адміністрація форуму не проти - описуйте тут свої випадки, будемо разом шукати вихід.

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 1

Зарегистрирован: Вт май 15, 2012 12:02 pm

Сообщение Вт май 15, 2012 12:05 pm

Re: Дорожній контроль в Бердичеві

Мене дратує стан доріг в нашому місті.

Вернуться в Жизнь города Бердичева

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB