Я хотів би віртуальний сервер


Услуги разного рода (раздел для малого и большого бизнеса)

Модератор: Bad Boys

Аватара пользователя

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 1

Зарегистрирован: Вс фев 09, 2020 1:39 pm

Сообщение Сб фев 15, 2020 4:10 pm

Я хотів би віртуальний сервер

Привіт товариші! Прийшов час мені завести свій перший віртуальний сервер. Я вже знайшов чудовий хостинг який пропонує хороий варіант серверу - https://cityhost.ua/vds/. Цікавить ваша думка, який конкретний варіант мені вибрати.
Аватара пользователя

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 2

Зарегистрирован: Вс фев 09, 2020 1:41 pm

Сообщение Сб фев 15, 2020 4:12 pm

Re: Я хотів би віртуальний сервер

А що ми можемо вам порадити, якщо тут треба дивитися під який конкретно проект вам необхідний цей віртуальний сервер?
Аватара пользователя

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 2

Зарегистрирован: Вс фев 09, 2020 1:41 pm

Сообщение Сб фев 15, 2020 4:15 pm

Re: Я хотів би віртуальний сервер

Основне з чим необхідно визначитись це платформа Linux/Windows. Після цього - скільки необхідно місця на диску 25/50/100 ГБ, далі - оперативна пямять та процесор. І не забувайте про країну розміщення!
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 64

Зарегистрирован: Вт дек 06, 2016 4:47 pm

Сообщение Вт май 12, 2020 7:04 pm

Re: Я хотів би віртуальний сервер

В першу чергу потрібно визначитись з тим, під які задачі потрібен сервер. А потім вже звертатися до хостинг-провайдера.
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 71

Зарегистрирован: Ср дек 07, 2016 8:50 am

Сообщение Ср май 13, 2020 9:38 am

Re: Я хотів би віртуальний сервер

Згоден - в переліку послуг з надання в оренду серверів у хостинг-провайдера, зазвичай, не один пункт. Є різні сервера, які виконують різні задачі. Наприклад, мені потрібен був сервер для трейдінгу на Форексі. В цього сервера, на відміну від інших, повинна бути функція безперебійного доступу до інтернету з віддаленого робочого місця. Такий трейдінговий сервер знайшов на https://deltahost.ua/solutions-trader.html у хостинг-провайдера DeltaHost. Якщо автор теми створює інформаційний сайт або сайт інтернет-магазину, то він може орендувати звичайний віртуальний сервер (VPS сервер), як в Україні, так і в Нідерландах або в Америці.

Вернуться в Услуги населению

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и гости: 3

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB