Ароматизатор


Обсуждаем все, что захотим....

Модератор: Bad Boys

Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 13

Зарегистрирован: Вт авг 14, 2018 7:24 pm

Откуда: Киев

Сообщение Вт дек 18, 2018 12:50 pm

Ароматизатор

Добрий всім день. Хочу до свят трохи урізноманітнити свій запас ароматизаторів до електронної цигарки, хочеться новенького. Діліться контактами, де ви собі купуєте, чи подобається вам? Щоб ціна-якість відповідали.
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 19

Зарегистрирован: Вт авг 14, 2018 7:31 pm

Откуда: Киев

Сообщение Ср дек 19, 2018 4:49 pm

Re: Ароматизатор

Сама думаю, де б купити..В останній раз брала в магазині, там мені так погано від нього стало(Тому шукаю якісний ароматизатор.
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 14

Зарегистрирован: Вт авг 14, 2018 7:34 pm

Откуда: Одесса

Сообщение Ср дек 19, 2018 5:31 pm

Re: Ароматизатор

А вам які смаки подобаються?Я взагалі така примхлива, фруктові звичайно у мене на першому місці, але так як у мене і чоловік таким захоплюється, то завжди є і інші смаки. Ось тут https://vape.ua/tpatfa/ я купую ароматизатори для вейпинга. Вибір звичайно колосальний, я взагалі, коли вперше побачила асортимент цього магазину, то аж розгубилася, що брати))Хотілося все і відразу. Так за перше замовлення я ще й знижку отримала, дрібниця, а приємно. Тепер і беру тільки у них, так і якість ароматизаторів відмінна.

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 3

Зарегистрирован: Вс янв 27, 2019 4:41 pm

Сообщение Пн янв 28, 2019 8:42 am

Re: Ароматизатор

Даже как-то не заморачивалась

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 6

Зарегистрирован: Пн мар 15, 2021 2:28 pm

Сообщение Чт апр 22, 2021 12:53 pm

Re: Ароматизатор

А я вот очень долго искал ароматизатор в машину, но только качественный, как духи. Методом проб и ошибок нашел неплохой от этих ребят - https://holland.one/aromatizator-v-mashinu/

Вернуться в Городской форум

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB