Работа тестера онлайн игр.


Предлагаем, делимся опытом, кто как искал и что нашел

Модератор: Bad Boys

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 1

Зарегистрирован: Сб ноя 17, 2012 11:13 pm

Сообщение Сб ноя 17, 2012 11:14 pm

Работа тестера онлайн игр.

Компания наймет на удаленную работу тестеров игр, возможна частичная занятость. Зарплата от 300 долл. Возможен прием на работу школьников и студентов.
Обязательно: желание играть в разные игры и получать от этого удовольствие, умение находить ошибки в играх (логические, погрешности дизайна и т.п.).
Если Вы решили, что эта работа Вам подходит, отправьте Ваше резюме (в свободной форме) на емэйл: rebeshko@ukr.net
Контактное лицо: Светлана.
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 36

Зарегистрирован: Пн сен 18, 2017 8:26 pm

Сообщение Вс мар 11, 2018 10:16 pm

Re: Работа тестера онлайн игр.

есть ещё вакансии?

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 1

Зарегистрирован: Пн июн 20, 2022 11:54 am

Сообщение Пн июн 20, 2022 11:58 am

Re: Работа тестера онлайн игр.

Якщо ви цікавитесь сферою IT, то тут справді дуже багато різних вакансій, які можна обрати для себе. Проаналізуйте, які навички і схильності ви маєте. Думаю тут головне посидючість та уважність. Зараз набирає популярності робота php developer

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 5

Зарегистрирован: Чт июл 27, 2023 6:03 pm

Сообщение Пн июл 31, 2023 1:25 pm

Re: Работа тестера онлайн игр.

Я дуже зацікавлений у пошуку нової роботи, але не знаю, з чого почати. Можливо, ти можеш мені порадити як підібрати вакансію, що відповідала би моїм навичкам та інтересам? Я маю досвід роботи в освітній сфері, але готовий спробувати щось нове. Чи є якісь загальні поради для вдалого пошуку роботи?

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 3

Зарегистрирован: Пн июл 31, 2023 1:26 pm

Сообщение Пн июл 31, 2023 1:28 pm

Re: Работа тестера онлайн игр.

Заглянь на сайт галактика , компанії, яка спеціалізується на розвитку талантів та захисті від емоційного вигорання. Там ти знайдеш безліч цікавих вакансій, які можуть відповідати твоїм навичкам та інтересам. Вони пропонують різноманітні посади, пов'язані з психологією, тренінгами та організацією робочих процесів. І важливо не тільки зайняти посаду, а й виконувати те, що тобі подобається. Так ти зможеш проявити свої навички та розвиватися в обраній сфері. На сайті компанії Галактика знайдеш відомості про вакансії, вимоги до кандидатів та можливості для кар'єрного росту. Вони цінують ініціативу та талант, тому залучають до своєї команди людей з різними навиками та досвідом.

Вернуться в Работа в Бердичеве

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB