Інформація з питань електро-, газо-, водопостачання, ...


Архив закрытых тем

Модератор: Bad Boys

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 297

Зарегистрирован: Ср сен 12, 2007 6:14 pm

Сообщение Ср мар 09, 2016 6:52 pm

Споживачам гарантується доступ до інформації про комунальні

Споживачам гарантується доступ до інформації про комунальні ресурси.

5 березня 2016 року вступив в силу Закон від 10.12.2015 № 887-VIII «Про особливості доступу до інформації в сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення».

Відповідно до Закону, споживачам гарантується безперешкодний і безоплатний доступ до інформації про:

1) права споживачів, місце та порядок одержання інформації споживачами;

2) ціни/тарифи, їхні складові для всіх категорій споживачів, зміну цін/тарифів;

3) частку та вартість електричної енергії, виробленої генеруючими потужностями (за видами генеруючих потужностей), в оптовій ціні на електричну енергію;

4) частку та вартість електричної енергії, виробленої генеруючими потужностями (за видами генеруючих потужностей), в середньозваженій ціні на електричну енергію для споживача;

5) порівняння цін/тарифів на товари, послуги в різних регіонах України, а також в Україні та інших державах;

6) прогнози зміни цін/тарифів та обґрунтування необхідності таких змін відповідно до заяви суб’єкта господарювання, що надається для встановлення тарифів на товари, послуги;

7) динаміку зміни історичної вартості складових цін/тарифів за останні п’ять років;

8 ) якісні характеристики товарів, послуг;

9) перелік, вартість та умови надання споживачам додаткових послуг;

10) середньомісячний розмір плати для приватного домогосподарства за спожиті товари, послуги – за категоріями споживачів;

11) розмір заборгованості з оплати спожитих товарів, послуг, періоди виникнення такої заборгованості – за категоріями споживачів;

12) порядок надання і нарахування субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, а також пільг окремим категоріям громадян;

13) інвестиційні програми ліцензіатів та джерела їх фінансування, залучені кредити та їх цільове призначення, звіти про виконання затверджених інвестиційних програм;

14) заходи з енергозбереження;

15) державні цільові та інші програми енергозбереження.

Також кожному споживачеві в зазначених сферах гарантується безперешкодний і безкоштовний доступ до інформації про:

а) стан розрахунків з такими споживачем за спожиті товари, послуги, в тому числі про заборгованість по оплаті за спожиті товари, послуги (при наявності), періоди, в яких виникла така заборгованість, відомості про обчислення розміру, пільги і субсидії (в разі їх надання / призначення);

б) фактичні обсяги споживання таким споживачем товарів, послуг за попередні періоди.


Доступ споживачів до інформації забезпечується державними органами, органами місцевого самоврядування, до повноважень яких віднесено встановлення цін/тарифів у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого водопостачання і водовідведення, а також суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність в зазначених сферах.

http://oda.zt.gov.ua/spozhivacham-garan ... sursi.html

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 295

Зарегистрирован: Пн дек 07, 2009 8:52 pm

Сообщение Чт мар 10, 2016 7:46 pm

Залишилось три місяці для визначення – хто буде управляти ва

Залишилось три місяці для визначення – хто буде управляти вашим будинком

З 1 липня 2015 року вступив в силу Закон України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”, який істотно змінює стару систему управління багатоквартирними будинками. Цей Закон розпочинає реформу самої важливої сфери нашого життя – житлової

Новий Закон визначає три можливих варіанти управління житловим будинком:
через створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (скорочено ОСББ);
управитель, визначений загальними зборами співвласників будинку, які необхідно провести до 1 липня 2016 року;
управитель, призначений органом місцевого самоврядування.

Саме перший варіант має стати основним в управлінні та обслуговуванні будинками, оскільки дозволяє самим мешканцям, створивши ОСББ, самостійно керувати своїм будинком, встановлювати розмір оплати послуг, наймати виконавців робіт для обслуговування та ремонту.

Другий варіант – загальні збори співвласників будинку обирають “управителя” і укладають з ним договір на подальше обслуговування.

Третій шлях – найбільш дискусійний, коли “управитель багатоквартирного будинку” призначається органом місцевого самоврядування, тобто рішенням виконавчого комітету міської ради.

Хто такий “управитель багатоквартирного будинку”? Новий Закон “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку” надає роз’яснення, що “управитель” – це фізична особа – підприємець або юридична особа – суб’єкт підприємницької діяльності, що забезпечують належне утримання та ремонт спільного майна у будинку.

Спільне майно багатоквартирного будинку – це приміщення загального користування: несучі і огороджувальні конструкції; механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання всередині та за межами будинку; будівлі та споруди, які розташовані на прибудинковій території, і його прибудинкова територія.

Тобто, спільне майно – це покрівля, горище, під’їзди, підвал, будинкові мережі водопостачання, каналізації, опалення, електрощитові, ліфти і їх обладнання, елементи дитячих ігрових та спортивних майданчиків у дворі, контейнерний майданчик, куточки відпочинку, квітники і газони. І все це майно утримується та ремонтується за кошти самих мешканців будинку – власників квартир та власників приміщень, які є співвласниками свого будинку. Для цього мешканці щомісяця сплачують відповідні кошти (квартплату).

До 1 липня цього року обслуговувати спільне майно Вашого будинку буде ще продовжувати те підприємство, яке здійснювало це раніше, тобто ПП “Житлоремекс-2” або МК ВЖРЕП №7.

А хто в подальшому буде господарювати у Вашому Домі мають вирішити самі співвласники будинку спільно разом, зібравшись на загальні збори. І часу для такого визначення у мешканців залишилось обмаль – всього три місяці.

Ваші кроки у напрямку визначення подальшого “управителя”:
1.Ініціативна група мешканців будинку у складі трьох або більше осіб ініціює проведення загальних зборів співвласників.
2.Повідомлення про дату та місце проведення зборів вручається кожному співвласнику за 10 днів до зборів під розписку або поштою (на адрес квартири). Оголошення про загальні збори розміщується при вході у кожний під’їзд будинку.
3.На зборах обирається голова зборів та секретар, які ведуть збори, висвітлюючи ті питання, що винесені на розгляд співвласників.
4.Якщо загальні збори прийняли рішення створити у будинку ОСББ, тоді визначається назва майбутнього об’єднання, обирається правління та голова, члени ревізійної комісії, затверджується розмір (тариф) оплати послуг з утримання будинку. ОСББ – це окрема юридична особа, яка має власну назву, печатку, рахунок в установі банку для сплати коштів.
5.Якщо збори прийняли рішення передати функції з управління будинком підприємству або управляючій компанії, то на зборах обираються “уповноважені особи” (три співвласники будинку) для укладання та підпису договору з новим “управителем” від імені всіх співвласників будинку.
6.Рішення загальних зборів вважається прийнятим, якщо за нього проголосували власники квартир, площа яких разом становить більше 50% від загальної площі всіх квартир у будинку.
7.Рішення зборів оформляється Протоколом (за формою), який підписують всі співвласники, що взяли участь у зборах. Кожен власник квартири чи власник нежитлового приміщення ставить особистий підпис під варіантом голосування: “за”, “проти”, “утримався”.
8.Після зборів ініціативна група мешканців проводить письмове опитування тих власників квартир, які не були присутні на зборах.
9.Проводиться підрахунок голосів. Під час підрахунку враховуються і голоси, подані на зборах, і голоси, отримані під час проведення письмового опитування.
10.Рішення загальних зборів є обов’язковим для всіх співвласників будинку, включаючи і тих, які стали власниками квартир після зборів.
11.Протокол зборів співвласників оформляється у двох примірниках, один примірник зберігається у голови ОСББ чи “управителя”, другий – передається до виконавчого комітету міської ради для прийняття відповідного рішення. Результативна частина рішення зборів та рішення виконкому розміщується на офіційному веб-сайті міської ради.

Якщо для організації загальних зборів співвласників ініціативній групі мешканців будинку потрібна більш детальна консультація та роз’яснення чи документальний супровід, рекомендуємо звернутись до спеціалістів управління житлово-комунального господарства виконкому міської ради (кабінет №49, тел. 2-22-43; кабінет №53, тел. 2-10-66).

Виконком міської ради
http://zb.zt.ua/2016/03/%d0%b7%d0%b0%d0 ... %bd%d1%8f/

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 297

Зарегистрирован: Ср сен 12, 2007 6:14 pm

Сообщение Вс мар 13, 2016 1:15 pm

Як зекономити до 30% електроенергії:

Як зекономити до 30% електроенергії: 5 простих кроків

3 Раціональне використання електроенергії починається з дуже простих речей, які дають швідкі наочні результати — до 30% економії
Сергій Свистюк менеджер ДТЕК ЕСКО

З 1 березня 2016 року відбулося підвищення тарифів на електроенергію для населення на 25%. Вже у квітні всі ми отримаємо платіжки за новими цінами. Це вже третя хвиля підвищення тарифів на електроенергію за останній рік, але буде і четверта, і п'ята. План щодо підвищення тарифів ще рік тому анонсував регулятор ринку електроенергії — НКРЕКП. Політики, економісти, аналітики можуть сперечатися, чи потрібне таке підвищення тарифів, чи правильно воно відбувається. Але для нас, споживачів, мешканців квартир та будинків, це факт, до якого вже зараз треба пристосовуватися.
Тільки ледар, байдужий до всього, або дуже багатий власник не задумається над економією електроенергії. Нічого не міняти, споживати, як споживали та платити більше, або відмовлятися від комфорту та благ цивілізації — це явно не варіант. Тому найкращий та розумний вибір — це стати енергоефективними господарями, тобто раціонально використовувати електроенергію, не обмежуючи свій комфорт. Найпростіші заходи з енергоефективності, які може запровадити у себе вдома кожний, допоможуть зекономити мінімум 30% витрат на електроенергію. Скільки саме — дивіться у наведеній нижче таблиці .
http://delo.ua/opinions/jak-zekonomiti- ... iv-313517/

Для цього потрібно зробити 5 дуже простих кроків:

1. Розберіться, скільки саме ви використовуєте електроенергії щомісяця, скільки сплачуєте в місяць та на рік, та як розраховується ваш тариф. Не кожний може це згадати, а доречно, коли усі члени родини усвідомлюють, з чого складаються комунальні витрати. Послідкуйте, скільки електроенергії ви витратили протягом доби, які прилади вмикали вдень, які вночі.

2. Замініть лічильники електроенергії на двозонні. Сам по собі лічильник не призводить до економії електроенергії, але дозволяє сплачувати за нічним тарифом, який удвічі нижчий ніж денний. Тобто ви зможете у 2 рази зекономити на електроприладах, що працюють вночі — холодильник, електрообігрівач, електрокотел, бойлер, кондиціонер, комп'ютер, телевізор, зарядні пристрої, нічники, пральні машини, посудомийка. Двозонні лічильники коштуютьблизько 1000 грн, і при обсягах споживання більше 300 кВт∙год на місяць можуть окупитися за рік.

3. Замініть лампочки – замість традиційних ламп розжарювання краще використовувати сучасні енергозбережні, які витрачають електроенергії у десятки разів менше. Енергоефективні лампи можуть служити вам декілька років, тому окупляться кілька разів. Найбільш ефективні LED-лампи коштують не дешево, тому краще замінювати в першу чергу в тих місцях, якими користуєтесь найбільше часу. Де освітлення вмикається зрідка, можна замінити лампочки в останню чергу або навіть не замінювати. Треба зважено також до цього підходити.

4. Знайдіть вампірів серед ваших електроприладів. Подивіться до них інструкції та етикетки, з'ясуйте, які прилади скільки використовують енергії. Старі електроприлади споживають більше у порівнянні до сучасних аналогів. Рано чи пізно всі ми замінюємо холодильник, пральну машину, телевізор, праску, пилосос і т.п. — може саме настав такий час? Звертайте увагу, який клас енергоспоживання у приладу, купуйте не нижче класу "А" і у перевірених виробників.

5. Раціонально користуйтеся електроприладами: періодично розморожуйте холодильник, у чайнику кип'ятіть лише необхідну кількість води, вимикайте за собою світло, не залишайте прилади на ніч у розетках. Це елементарні речі.
І головне — комплексно ставтеся до свого енергоспоживання.
Наприклад, якщо правильно утеплити своє помешкання (стелю, стіни, вікна), то взимку можна обійтися без електрообігрівача. Якщо будинок правильно утеплений — то влітку він і менше нагрівається, отже можна скоротити витрати на кондиціонері.
Аби не витрачати "зайве" тепло — встановіть терморегулятори на батареї, беріть стільки тепла, скільки вам треба для створення комфорту, разом із сусідами встановіть автоматичний тепловий пункт, щоб теплопостачальна компанія не могла постачати вам "зайве" тепло.
До речі, комплексний підхід до власної енергоефективності — це універсальна відповідь для будь-яких тарифів: на електроенергію, на тепло, на газ та навіть воду.
Заходи з енергоефективності вигідніше робити разом з сусідами по цілому будинку. Аби зрозуміти, скільки можна зекономити по будинку — просто помножте річні витрати на електроенергію вашої квартири на 100 аналогічних квартир, або кількість квартир у вашому будинку. Приблизно 30% — мінімальна економія від цієї суми — це великі кошти, які мешканці будинку можуть використати на інші важливі для будинку речі. Звичайно, що такий колегіальний підхід, в першу чергу, можливий у будинках, де створено колегіальний орган, наприклад, ОСББ. Комплексний підхід до енергоспоживання може взагалі дати економію 50-70%. Аби зрозуміти, як досягти цього ефекту — краще залучити професійного енергоаудитора, який допоможе виявити питання нераціонального використання енергії у будинку енергоспоживання у будинку. Енергоаудитор має також розробити план заходів для скорочення енерговитрат, терміни їх окупності, та джерела фінансування таких заходів. Бо, погодьтеся, не завжди вистачає фінансових можливостей, аби все зробити самим за власні кошти.


Источник: http://delo.ua/opinions/jak-zekonomiti- ... iv-313517/ © delo.ua

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 297

Зарегистрирован: Ср сен 12, 2007 6:14 pm

Сообщение Ср мар 16, 2016 9:03 pm

Споживачі не оплач. послуги за перевірку, ремонт лічильників

З 01 січня 2016 року вступив у дію закон “Про метрологію та метрологічну діяльність”, у якому чітко прописана відповідальність комунальних служб за перевірку лічильників.
Отже, споживачі комунальних послуг не повинні оплачувати послуги за перевірку і ремонт лічильників.
Плата за обслуговування лічильників вже включена до тарифів на послуги.

Про метрологію та метрологічну діяльність
Верховна Рада України; Закон від 05.06.2014 № 1314-VII

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1314-18

Стаття 17. Повірка засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації

4. Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, здійснюються за рахунок суб’єктів господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.

Відповідальність за своєчасність проведення періодичної повірки, обслуговування та ремонту (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, покладається на суб’єктів господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.

Періодична повірка проводиться за рахунок тарифів на електро-, тепло-, газо- і водопостачання.

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))_____________________________________________))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


http://berdichev.info/index.php?categor ... n=showfull
Последний раз редактировалось kobra Пн мар 28, 2016 7:12 pm, всего редактировалось 1 раз.

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 297

Зарегистрирован: Ср сен 12, 2007 6:14 pm

Сообщение Ср мар 23, 2016 5:42 pm

Кабмін ухвалив рішення щодо норм використання газу населення

Кабмін встановив норматив у 4,4 кубічних метра на одну особу на місяць для домогосподарств лише із газовою плитою


Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні уряду, передає Еспресо.TV.

Глава уряду повідомив, що отримав звернення громадян щодо завищення тарифів підприємствами газопостачання. Протягом останнього періоду часу громадянам, у яких немає газових лічильників, підприємства газопостачання почали виставляти підвищений тариф – з розрахунку 6 кубічних метрів газу на одну особу на місяць для домогосподарств лише із газовою плитою та 18 кубометрів на особу на місяць із газовою плитою та колонкою.

"Це суперечить постанові Кабінету міністрів, ухваленій минулого року. Але суд скасував рішення уряду, і таким чином зараз підприємства щодо газопостачання прийняли відповідні рішення", - наголосив він.

"У залежності від домогосподарства, це від 195 до 1800 гривень за період опалювального сезону, які незаконно хочуть отримати з громадян країни і зарахувати до доходів облгазів", - підкреслив глава уряду.

Арсеній Яценюк запропонував урядові, зважаючи на те, що вища судова інстанція скасувала попереднє урядове рішення, за невідкладною процедурою ухвалити постанову, якою встановити норматив у 4,4 кубічних метра на одну особу на місяць для домогосподарств лише із газовою плитою та 14 кубометрів на особу на місяць із газовою плитою та колонкою – як обраховано Міністерством енергетики та вугільної промисловості і НКРЕКП.

Уряд ухвалив відповідну постанову.

Прем’єр-міністр звернувся до газопостачальних підприємств: "Рішення про нарахування нормативу 6 кубічних метрів не відповідає постанові Кабінету міністрів, тобто є незаконним".

"Я вимагаю негайно перерахувати (нормативи) і повернути людям кошти", - підкреслив Арсеній Яценюк.

_______________________________________________________________________________________
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 23 березня 2016 р. № 203
Про норми споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників


Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 23 березня 2016 р. № 203

НОРМИ
споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників

Плита газова за наявності централізованого гарячого водопостачання 4,4 куб. метрів на людину на місяць.

Плита газова у разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача 7,1 куб. метрів на людину на місяць.

Плита газова та водонагрівач 14 куб. метрів на людину на місяць.


http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnp ... =248912097
___________________________________________________________________________________
ДЖЕРЕЛО: http://espreso.tv/news/2016/03/23/kabmi ... annya_gazu
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 16

Зарегистрирован: Чт июн 12, 2014 5:07 am

Откуда: г. Житомир

Сообщение Сб мар 26, 2016 6:48 am

Re: Інформація з питань електро-, газо-, водопостачання, ...

взагалі як розібратись, то всі винуватять уряд, а от подбати про лічильники не хотіли заздалегідь. Часто їх не ставили ті, у кого прописано 1, а живе 10. Типу от які ми розумні, обманули. От тепер і виливається це у проблему. Колись лічильник коштував мало, встановити можна було швидко і без черги. Коли люди почнуть перекладати хоч крихту відповідальності на себе?
Прикраси ручної роботи і ще багато цікавого тут http://oberegy.org.ua/

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 295

Зарегистрирован: Пн дек 07, 2009 8:52 pm

Сообщение Пн мар 28, 2016 8:36 pm

Re: Інформація з питань електро-, газо-, водопостачання, ...

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
Офіційний веб сайт
http://www.nerc.gov.ua/


КОНТАКТИ та розташування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)

Адреса: 03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19
веб-сайт: www.nerc.gov.ua
e-mail: box@nerc.gov.ua


Сторінки НКРЕКП у соціальних мережах:

Facebook - www.facebook.com/nerc.gov.ua;

Twitter - www.twitter.com/NKREKP;

YouTube - www.youtube.com/channel/UCR-iJgGoHV1MjZ43dOzidJA

Slideshare (презентації) - http://www.slideshare.net/NKREKP

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 297

Зарегистрирован: Ср сен 12, 2007 6:14 pm

Сообщение Ср мар 30, 2016 11:22 am

Бердичівляни можуть передати показання лічильника через SMS

З 1 квітня 2016 року клієнти “Житомиргазу” можуть надавати показання лічильника, відправляючи дані щомісяця з 1 по 5 число за допомогою SMS-повідомлення на номер 7104. Про це повідомляє прес-служба ПАТ “Житомиргаз”.

“У повідомленні на короткий номер 7104 необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримуватиме відповідь: “Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо”, – йдеться у повідомленні.

Начальник управління клієнтського сервісу Сергій Пікуль розповів, що якщо ж клієнт отримав відповідь “Невірний формат”, це означає, що показання надіслані некоректно. Необхідно перевірити чи правильно вказана кількість цифр особового рахунка, чи наявний саме пробіл, а не інший знак, між номером особового рахунка та показаннями. Після перевірки необхідно спробувати знову.

Передані на номер 7104 дані відобразяться у особовому рахунку протягом 2–3 днів. Важливо вказати, що номер 7104 призначений виключно для прийому SMS-повідомлень. Відправка повідомлення не потребує ніяких додаткових коштів на рахунку, його вартість – відповідно до тарифу мобільного оператора, яким користується клієнт.

Варто зазначити, що дані можна передати й іншим способом:

•через Особистий кабінет на сайті zt.104.ua;


•зателефонувавши до Контакт-центру за номером (0412) 55-80-04;


•надіславши повідомлення з зазначенням адреси та номеру особового рахунку на електронну адресу contact@zt.104.ua;


•вказавши показання лічильника газу на 1 число місяця у платіжному документі.


Нагадаємо, що бердичiвляни з квітня отримуватимуть по два рахунки від “Житомиргазу”.

Джерело: http://zhitomir.today/news/society/zhit ... 13473.html

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 297

Зарегистрирован: Ср сен 12, 2007 6:14 pm

Сообщение Сб апр 02, 2016 6:56 am

Ціни на газ природний для побутових споживачів

Дата розміщення на сайті: 12.02.2016
Дата оновлення:01.04.2016

Ціни на газ природний для побутових споживачів

З 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України «Про ринок природного газу», відповідно до якого з 1 жовтня 2015 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, втратила повноваження щодо забезпечення проведення цінової політики на ринку природного газу (в частині встановлення цін на природний газ для споживачів України).

Відповідно до статті 11 цього Закону єдиним можливим шляхом встановлення роздрібних цін на природний газ для забезпечення потреб населення на цей час є механізм покладення спеціальних обов‘язків на суб‘єктів ринку природного газу, згідно з відповідним рішенням Кабінету Міністрів України.

Так, 1 жовтня 2015 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 758 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період)» (із змінами).

З 1 жовтня 2015 року діють граничні роздрібні ціни на природний газ для побутових споживачів, диференційовані залежно від виду та обсягів використання природного газу, в розмірі, визначеному постановою НКРЕКП від 3 березня 2015 року N 583, а саме:
1) для приготування їжі та/або підігріву води - 7,188 гривні за 1 куб. метр;
2) для індивідуального опалення або комплексного використання (індивідуальне опалення, приготування їжі та/або підігрів води) - 7,188 гривні за 1 куб. метр, крім обсягів до 1200 куб. метрів, що використані за період з 1 жовтня 2015 року по 31 березня 2016 року (включно), за ціною 3,6 гривні за 1 куб. метр.

Відповідно до пункту 18 цього Положення Міненерговугілля оприлюднює всю інформацію щодо розрахунку визначених Положенням цін, а також іншу інформацію стосовно поступового приведення цін на природний газ для побутових споживачів, релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження їх виробничо-комерційної діяльності) та виробників теплової енергії до ринкового рівня на власному офіційному веб-сайті.

Граничні роздрібні ціни на природний газ для побутових споживачів у період з 1 травня 2016 року по 31 березня 2017 року (включно) встановлюються окремим рішенням Кабінету Міністрів України.

Ціна природного газу, за якою постачальник "останньої надії" постачає природний газ споживачу, повинна бути не вище ніж на 5 % від максимальної ціни, яка склалась на ринку природного газу за попередній місяць (пункт 11 розділу V Правил постачання природного газу, затверджених постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2496).

В рамках здійснення моніторингу рівнів цін на ринку природного газу Регулятор щомісячно публікує максимальну ціну на природний газ (без урахування податку на додану вартість, тарифів на транспортування природного газу магістральними та розподільними трубопроводами), яка склалась на ринку природного газу для споживачів.
www.nerc.gov.ua/?id=18948

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 295

Зарегистрирован: Пн дек 07, 2009 8:52 pm

Сообщение Пн апр 11, 2016 5:22 am

Бердичівський ЖЕК № 7 забезпечить комплексне обслуговування

Бердичівський ЖЕК № 7 забезпечить комплексне обслуговування наших будинків

Доводимо до Вашого відома, що МКВЖРЕП № 7 і в подальшому (після 01.07.2016 р.) буде надавати послуги з обслуговування будинків та прибудинкових територій в якості міської комунальної «Управляючої компанії».

Управління житловим фондом – це завдання не з легких, усі інженерні системи житлового будинку повинні стабільно функціонувати і знаходиться під постійним контролем. Від того наскільки якісно ця робота виконується залежить рівень комфорту мешканців – споживачів житлово-комунальних послуг. Тому все актуальнішим стає попит на послуги саме професійного управління житловими будинками.

Наша «Управляюча компанія» забезпечить КОМПЛЕКСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ БУДИНКУ, а саме: завжди справне освітлення в під’їздах, естетичний ремонт, чисті, доглянуті під’їзди, завжди прибрана прибудинкова територія, скошена трава.

У разi виникнення аварійних ситуацій Вам достатньо буде зателефонувати в нашу «Управляючу компанію» – бiльше не потрiбно додзвонюватися в рiзнi комунальнi служби та чекати на їх представникiв.


berdichev.info/index.php?categoryid=1&newsid=1459953287&subaction=showfull

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 295

Зарегистрирован: Пн дек 07, 2009 8:52 pm

Сообщение Чт апр 21, 2016 10:34 am

С 1 мая тарифы на газ будут повышены - Гройсман

Гройсман рассказал, что будет с ценами на газ для населения

http://fakty.ua/215854-grojsman-rasskaz ... naseleniya

Приведение тарифов на газ до экономически обоснованного уровня позволяет преодолеть масштабную коррупцию в этой сфере. Об этом заявил премьер-министр Владимир Гройсман в эфире «24 канала» вечером в среду 20 апреля.

«Низкие или экономически обоснованные тарифы — это поле для жесткой коррупции. Это десятки-сотни миллиардов, которые заработали разные люди на этих делах. Когда газ для одной категории стоит 3 тысячи, а для другой — 7, то я вас хочу заверить, что списывают по 3 тысячи для населения, а продают нелегально по 7. Зарабатывают колоссальные миллиарды», — отметил он.

Глава правительства отметил, что существующие обязательства Украины перед международными организациями предполагают доведение тарифов на газ до 100% его стоимости. Другого пути просто нет, подчеркнул он.

Правительство работает над поиском решения, что позволит минимизировать негативные влияния принятия такого решения для граждан, добавил Гройсман.

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 297

Зарегистрирован: Ср сен 12, 2007 6:14 pm

Сообщение Пт апр 22, 2016 12:43 pm

Составлен прогноз повышения коммунальных тарифов

Составлен прогноз повышения коммунальных тарифов


http://napensii.ua/news/6923-sostavlen- ... yh-tarifov

До 2018 года в Украине продолжат повышаться тарифы на коммунальные услуги, а именно на газ, горячую воду и отопление, а также электроэнергию, сообщает Обозреватель со ссылкой на обновленный консенсус-прогноз Министрества экономического развития и торговли Украины.

Согласно документа, природный газ в 2016 году подорожает на 26%, в 2017 году — на 15-20% и в 2018 году — на 12%.

Что касается тарифов на горячую воду и отопление, то они вырастут на 36% в текущем году, на 20% — в 2017 году и на 15% в 2018 году.

Стоимость электроэнергии, согласно ожиданиям Минэкономразвития, повысится на 52,5% в 2016 году, на 10-30% в 2017 году и на 20% в 2018 году.
В консенсус-прогнозе отмечается, что указанные изменения тарифов повлияют на расчет индекса потребительских цен

http://finance.obozrevatel.com/fea/2807 ... 8-godu.htm
Источник Обозреватель

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 295

Зарегистрирован: Пн дек 07, 2009 8:52 pm

Сообщение Ср апр 27, 2016 8:54 pm

Кабинет министров решил установить единую цену на газ

Кабинет министров Украины решил установить единую цену на газ как для населения, так и для промышленности. Закрепить ее планируется на уровне 6 879 грн за тысячу куб. газа, сообщил премьер-министр Владимир Гройсман утром в среду, 27 апреля.

"Мы рассмотрим важное решение для нас и для государства – вопрос установления единой цены на газ. Убежден в том, что мы в этом вопросе сегодня поставим точку, и это будет последнее изменение цены на газ в жизни нашего государства", - сказал Гройсман, открывая заседание правительства.

Новые тарифы на газ вступят в силу с 1 мая .


http://zn.ua/ECONOMICS/v-ukraine-vvodya ... 1902_.html

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 297

Зарегистрирован: Ср сен 12, 2007 6:14 pm

Сообщение Пн май 16, 2016 6:55 am

Показання лічильників газу можна передати цілодобо

Показання лічильників газу можна передати цілодобо

Споживачі газу Житомирщини можуть передати показання лічильника, дізнатися ціну на газ чи ознайомитися з новими послугами за допомогою автовідповідача (голосового меню IVR), зателефонувавши до контакт-центру за номером 55-80-04. Таке технічне рішення дозволяє цілодобово надавати телефонне обслуговування та консультації.

Впровадження системи IVR (система інтерактивної мовної взаємодії) дозволяє інформувати споживачів газу про актуальні питання та обробляти вхідні дзвінки в автоматичному режимі, в тому числі й показання лічильника.

Нагадуємо, що показання лічильника газу необхідно передати 1,2,3,4-го числа. За цієї умови зафіксовані дані враховуються при визначенні розміру оплати за газ. Вчасно інформуєте про показання лічильника – сплачуєте за фактично використаний обсяг газу.

Крім того, поінформувати «Житомиргаз» про обсяг використаного газу жителі Житомира та області можуть СМС-повідомленням на короткий номер 7104. У повідомленні на номер 7104 необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо».

Зауважимо, що найшвидшим способом інформування про обсяг використаного газу станом на 1 число є «Особистий кабінет» на сайті 104.ua. Передавши показання, користувач протягом години може самостійно переконатись, що дані зараховані на особовий рахунок. За півроку роботи сервісом «Особистий кабінет» скористалися близько 30 тисяч жителів Житомирщини.Як користуватися автоматичною системою передачі показань лічильника

Автовідповідачем керувати легко, оскільки інформація надається у вигляді тематичних блоків. Так, натиснувши цифру «1», можна прослухати інформацію про актуальні тарифи на газ. Щоб залишити показання лічильника, потрібно натиснути цифру «2». Потім, користуючись підказками голосового меню, ввести номер особового рахунку та показання.

Обравши цифру «3» – прослухати правила безпеки користування газовими приладами, «4» – дізнатись про нові сервіси газової компанії та про додаткові послуги.

Після кожного інформаційного блоку є можливість повернутися на головне меню та з'єднатися з оператором. Оператори контакт-центру працюють з 8:00 до 20:00 год. без вихідних.


Матеріал сайту: http://www.rio-berdychiv.info/

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 295

Зарегистрирован: Пн дек 07, 2009 8:52 pm

Сообщение Пн июн 06, 2016 5:55 am

"Житомиргаз" забороняє автономне опалення у Бердичеві

Наразі невідомо, чи будуть у міській раді видаватись дозволи на встановлення автономного опалення. Прийом заяв від бердичівлян розпочатий з 15 квітня, нині розгляду комісії очікує понад сотня заяв, але свої корективи у процес може внести компанія «Житомиргаз».


За словами заступника міського голови з питань ЖКГ Сергія Онофрійчука, позиція підприємства у даному питанні досить категорична.


«Житомиргаз», з яким погоджується процес встановлення індивідуального опалення, відмовляється видавати дозволи без проведення відповідних розрахунків по кожному багатоквартирному будинку, де квартиру збираються підключати до автономного опалення. За приблизними підрахунками, по одному будинку необхідна документація коштуватиме від 26 тисяч гривень, а якщо обстеження потягне за собою подальшу реконструкцію газових мереж, то сума виросте в рази.
По суті, компанія керується постановою Кабміну, у якій йдеться про те, що дозволи на підключення видаються або на весь багатоквартирний будинок, або хоча б на під’їзд. З одного боку позицію підприємства можна зрозуміти, адже такі точкові від’єднання від системи централізованого опалення розбалансовують систему, погіршують якість та збільшують вартість для решти споживачів. Однак і людей, яким набридло мерзнути в своїх помешканнях, ніхто не в праві засуджувати за бажання самим регулювати температурний режим в квартирі.
За словами міського голови Василя Мазура, в минулому році місту зі скрипом вдалось проскочити і люди отримали дозволи. Як буде в цьому році – невідомо.
Поки що тривають перемовини і консультації з «Житомиргазом» для того, щоб на комісії, яка видає дозволи на автономне опалення, ухвалити відповідне рішення – видавати або ні. Якщо питання не буде врегульоване, то, навіть отримавши дозвіл від комісії, людина намарно витратить власні сили і кошти, бо «Житомиргаз» не видасть дозвіл на підключення.

Взято з сайту: http://www.rio-berdychiv.info/novini/zh ... chevi.html
Пред.След.

Вернуться в Архив

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB