30

Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Бердичівські тенісисти стали переможцями Чемпіонату області серед гравців 93-94 років народження

Категория: Спорт

Бердичівські тенісисти стали переможцями Чемпіонату області серед гравців 93-94 років народженняУ спортивному залі 26-ї артбригади проводять тренування з настільного тенісу вихованці Бердичівської дитячо-юнацької спортивної школи. Днями спортсмени закладу представляли місто на Чемпіонаті області, у якому брали участь понад 60 юнаків та дівчат 93-94 р.н. Традиційно бердичівляни посідають на ньому призові місця, ось і цього разу тенісисти під керівництвом тренера Вадима Іщука привезли додому грамоти за 1-ше та 2-ге місця. Особливістю нинішнього чемпіонату стало те, що його переможці Сергій Куцан та Назар Семененко у подібних змаганнях виступають за Бердичів вперше.

Назар Семененко учасник команди з настільного тенісу ДЮСШ : "Взагалі, я задоволений своїми результатами, але не задоволений тим, що програв у рівній боротьбі. 2-ге місце дає мені шанс виступити на Всеукраїнських змаганнях, де я намагатимуся показати себе як найкраще."

Сергій Куцан учасник команди з настільного тенісу ДЮСШ : "Я братиму участь у Чемпіонаті України, там будуть присутні чимало гідних суперників. Думаю, що посяду достойне місце."

Так вийшло, що у фіналі Сергій та Назар були суперниками, та коли розпочалися парні зустрічі, вони утворили непереможний тандем, який здобув перше місце і у цьому етапі чемпіонату.

Наразі тенісисти готуються до наступних змагань.

Вадим Іщук тренер з настільного тенісу ДЮСШ : "Наприкінці року в Бердичеві планується провести Міжнародний турнір з тенісу... Також у нас відбудеться Чемпіонат України серед учасників 93-94 р.н. Чому саме у нас? Минулого року тут відбувся дорослий Чемпіонат України, і головному судді сподобалось те, як ми його провели... "

Вадим Іщук каже, що його вихованці сповідують атакувальний теніс, отже, сподівається він, їхній виступ на змаганнях, що пройдуть, буде видовищним та результативним.

Автор: Олександр Єжель
Камера: Юрій Гавриш