Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

У бердичівському дербі «Бердичів» поступився «Арсеналу»

Категория: Спорт

У бердичівському дербі «Бердичів» поступився «Арсеналу»На стадіоні у с.Скраглівка відбулося справжнє футбольне дербі: в 1/8-й Кубка області клуб «Арсенал», який представляє Бердичівський район, приймав ФК «Бердичів». Місцеві знавці футболу, проводячи аналогію із подібними зустрічами між столичними клубами, пророкували: нудно не буде. Вони не помилились: були голи, «жовті» й «червоні» картки і з’ясовування відносин.

З перших хвилин матчу бердичівляни одразу ж розпочали атакувати. Тривало це не довго. Гравці “Арсеналу”, стримавши перший натиск, перевели гру на половину поля суперника. Подальше дійство, здебільшого, розгорталося між центром і штрафним майданчиком “біло-синіх”. У другій половині 1-го тайму до територіальної переваги «канонірів» додалася й перевага ігрова. Посилилися атаки на ворота бердичівлян, та довести їх до логічного фіналу «червоним» не вдавалося. Стовідсоткову можливість відкрити рахунок не реалізував 8-й номер «Арсеналу» Олександр Бесараб.

Почастішали порушення правил, кількість отриманих «гірчичників» стрімко зростала. Здавалося, «арсеналівці» дещо збентежені тим, що у них нічого не виходить. Цим скористалися гравці ФК “Бердичів”: після невдало розіграного ними штрафного, Віталій Подгорський зумів обробити м’яча і, розібравшись із захисниками, «поклав» його у ворота «Арсеналу». Наступний гол вболівальники побачили вже у 2-му таймі. Після розіграшу кутового, воротар гостей, перехопивши м’яча, не втримав його в руках, дозволивши Олександру Бесарабу реабілітуватися за раніше допущену помилку і зрівняти рахунок. Далі суперники обмінялися кількома гострими атаками, під час яких проявили себе голкіпери обох команд.

Після чергового порушення правил, суддя прийняв рішення видалити з поля 2-го номера “червоних”. Це викликало гнівну реакцію президента «Арсеналу» Олега Баранова, який, не втримавшись, вибіг на поле, щоб особисто упіймати несправедливого, на його думку, арбітра. У конфлікт довелося втрутитись працівникам міліції. Найбільш активним виявився чоловік у цивільному, який, з його слів, був представником правоохоронних органів. Після того, як конфлікт було вичерпано, а до кінця основного часу залишилося кілька хвилин, здавалося, що післяматчевого пенальті не уникнути. До того ж, суддя, показавши червону картку 7-му номеру бердичівлян, встановив чисельну рівновагу між суперниками. Та 3-й номер «Арсеналу» Сергій Барчук вирішив інакше. Його гол у ворота «біло-синіх» на 89-й хвилині став вирішальним у бердичівському дербі.

Олександр Підгорчук головний тренер ФК «Бердичів»: “Получилось так, что из-за травм, из-за замены большого количества игроков, не было усиления игры, где-то “потерялись” зоны... В принципе, то, что в “Арсенале” много легионеров и то, что эта команда, по сути, является сборной двух областей, - это одно... Наши же ребята сражались. В составе играло 4 человека, которым по 18-19 лет. Считаю, что они выступили достойно. Ничего, будем сражаться в чемпионате.”

Олег Баранов президент ФК «Арсенал»: “Мы хотели просто выиграть, возродить футбол в районе. Спасибо Бакановскому, Лащуку, Бабийчуку – представителям райгосадминистрации, которые предоставили нам поле. Они с нами сотрудничают, дают возможность не забывать о спорте, в частности, о футболе. Приятно, что бывшая команда “Сокол”, а теперь “Арсенал”, возрождает славные традиции. Конечно же, спасибо ФК “Бердичев” за нормальную игру. Пожелаю им удачи, ну и нам тоже.”

Автор: Олександр Єжель
Камера: Юрій Гавриш