Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Бердичівські спортсмени завжди на висоті

Категория: Спорт
Бердичівські спортсмени завжди на висоті У місті Львові 21-22 квітня проводився відкритий чемпіонат України серед молодших юнаків та дівчат 93-96 р.н. та серед юнаків та дівчат 93-94р.н.. У чемпіонаті прийняли участь збірні команди з 22 областей України – всього 217 спортсменів.
Збірна команда Житомирської області складалася з 8 спортсменів, які були поділені на 2 підгрупи. Готував команду до виступу директор обласної федерації Кіокушинкай «Шинкіокушинкай» карате, старший тренер збірної команди Житомирської області, суддя національної категорії України Гуменюк Віктор Олександрович (ІІ-дан).
На змаганнях спортсмени показали високу підготовку та майстерність національного та міжнародного класу.
У ваговій категорії до 60 кг. в молодшій групі IV-V місце зайняв Журавель Антон, і посів завдяки цьому 8 загально-командне місце серед юнаків та дівчат в цій ваговій категорії.
ІІ місце зайняла неодноразова призерка України, чемпіонка України 2008 року, Батич Наталія.
Бранденбург Марія посіла ІІ місце серед юнаків.
ІІІ місце дісталося неодноразовому призеру України, учаснику всеукраїнських змагань Павлюку Дмитру.
Разом вони зайняли IV командне місце серед усіх учасників змагань.
Результати показують високий рівень підготовки та майстерності спортсменів, які можуть вибороти першість на змаганнях національного рівня.
І це не перше досягнення збірної. Відзначилась вона і на чемпіонаті України та Європи, що відбувся 3-4 квітня в Києві, де вперше за роки існування Кіокушинкай карате змагалися представники 25 країн Європи. Чемпіонат пройшов на високому професійному рівні. Збірна посіла призові і перші командні місця. Завдяки цьому команда виборола ліцензію на право поїздки на «Кубок Світу», який відбудеться в Санкт-Петербурзі з 18 по 25 червня. А 15-17 травня в Полтаві збірна буде змагатися на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат 1997-1998 р.н., 1999-2000р.н.
Олександр Гуменюк висловлює подяку людям, які підтримують збірну. Це: Солодова компанія та її працівники, ПП Кущак, ПП Морозов, ПП Мироненко, Моісєєв І.В. та магазин «Стандарт». А також перевізнику команди – мікроавтобусу таксі ПП Руслан, начальнику спортивного відділу комітету міськвиконкому, Ковальчук С.В.