Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Нові перемоги "Віктора"

Категория: Спорт
nullВ місті Ямпіль Вінницької області відбувся III – Всеукраїнський турнір з рукопашного бою присвячений пам’яті Леоніда Гусаківського. На цьому турнірі за місто Бердичів виступав Бердичівський спортивний клуб рукопашного бою «Віктор», керівник клубу тренер-викладач Азізов Віктор Октамович. На турнірі чемпіоном став Кондратюк Антон ЗОШ №5, срібло вибороли Кицилюк Юля та Кравчук Денис виконав звання Кандидата в майстри спорту України, бронзову медаль вибороли Шателюк Світлана Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права, Гайдай Павло ЗОШ № 1. На турнірі було представлено 16 команд з України та 1 команда з Белорусії, всього 228 спортсменів.
Спортивний клуб «Віктор» вдячний спонсорам які не байдужі до спорту в нашому місті, це Бердичівська фабрика одежі керівник Лінчик Л.А., Бердичівський пивоварний завод керівник Ліпецький Л.Р., Бердичівський хлібзавод, депутат районної ради Лужецький Борис Володимирович, Сторожук Дмитро Васильович.
Чемпіонів та призерів підготував тренер, вчитель фіз. виховання школи села Гальчин, Азізов Віктор Октамович.
Виписки з протоколу змагань З рукопашного бою видана представнику команди Бердичівського міського спортивного клубу рукопашного бою «Віктор» в тому, що в змаганнях III –го Всеукраїнського відкритого турніру з рукопашного бою присвячений пам’яті працівникам міліції Леоніда Гусаковського, які проводились в місті Ямполі з 23-25 травня 2009 року в зборі команди 12 учасників, 1 тренер, 1 суддя,і показала наступні результати.

П.І.Б. Рік народження Вага категорія К-сть учасників Провів поєдинків Одержав перемог Зайняв місце