Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Бердичівський боксер Володимир Матвійчук провів бій у Лондоні

Категория: Спорт

21 квітня увага бердичівських вболівальників боксу була прикута до телевізійної трансляції з Лондона, де у рамках Всесвітньої серії боксу відбувся чвертьфінальний поєдинок між «Британськими левовими серцями» та «Українськими отаманами».

У команді «Українські отамани» у ваговій категорії 64 кг виступав бердичівлянин, майстер спорту міжнародного класу, десятиразовий призер Чемпіонатів України Володимир Матвійчук. Суперником нашого боксера став досвідчений британський боксер Самюєль Максвелл.
Перший раунд пройшов при рівній боротьбі, але судді віддали раунд британцю, так само сталося і у другому раунді. У третьому безсумнівно переміг Володимир Матвійчук. Четвертий раунд пройшов в обопільній боротьбі, хоча точних влучань більше було у Володимира Матвійчука, але судді віддали перевагу у раунді його супернику. У п’ятому раунді Максвелл був більш переконливіший і у підсумку здобув перемогу у матчі.

Чвертьфінальний поєдинок між «Британськими левовими серцями» та «Українськими отаманами» завершився з рахунком 8:2 на користь господарів з Британії.

Автор: Борис Рогожин