Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

ПТУ №4 – лідер змагань із пауерліфтингу

Категория: Спорт

Команди чотирьох професійно-технічних училищ Бердичева цієї осені вдруге беруть участь у спортивному заході: змагаються за кубок міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Розпочались змагання ще на початку жовтня, з міні-футболу. 20-го жовтня по 5 учнів кожного училища показали силу із пауерліфтингу (багаторазовому жимі лежачи). Відбулись змагання на базі тренажерного залу ПТУ №4.
ПТУ №4 – лідер змагань із пауерліфтингу ПТУ №4 – лідер змагань із пауерліфтингу

Микола Олексійович задоволений результатом першого етапу змагань: з міні-футболу – першість у 4-го ПТУ; у його юнаків, каже, є усі шанси бути переможцями й у інших видах спорту.

Тримати себе у гарній формі, кажуть хлопці, варте чималих зусиль, потрібно чи не щоденно, після пар, ходити у спортивні зали, піднімати штанги, гантелі… Але це їм подобається!

Зумів лежачи віджати штангу, вагою у 50 кг., аж 25 разів Дмитро Хуторний. І показав найкращий результат у особистому заліку.

Головна суддя змагань з пауерліфтингу, майстер спорту Ірина Данилюк насамперед підбадьорила, а згодом висловила задоволення результатами юнаків. З її рук переможці отримали грамоти. Прогнози Миколи Паламарчука виправдились: двоє юнаків із ПТУ №4 отримали І і ІІІ місце: Дмитро Хуторний і Максим Карауш, а ІІ зайняв Віталій Сизоненко, учень ДНЗ Бердичівського вищого професійного училища.

І у загальному, командному заліку, ПТУ №4 посіло першість, ІІ-е дісталось Бердичівському вищому професійному училищу, а ІІІ й ІV зайняли відповідно ПТУ №3 та ПТУ №12. Попереду, у листопаді, на учнів училищ чекають ще змагання із шахів та волейболу, у грудні – із настільного тенісу. Тоді й підведуть загальні підсумки змагань та назвуть найсильнішу команду серед професійно-технічних училищ. Поки ж лідерство впевнено тримає ПТУ №4.

Автор: Олена Лук’янюк

Камера: Володимир Чайковський