|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июнь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

У Бердичеві працюватиме "мобільний соціальний офіс"

Категория: Город

ОГОЛОШЕННЯ

alt

25 квітня 2017 року з 9.00 до 17.00 в приміщенні амбулаторії сімейної медицини № 4 за адресою: м. Бердичів, вул. Червона,14 буде працювати «мобільний соціальний офіс». В роботі «мобільного соціального офісу» беруть участь фахівці:

- управління праці та соціального захисту населення;

- управління Пенсійного фонду України в м. Бердичеві та Бердичівському районі;

- Бердичівського міського центру зайнятості;

- Бердичівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

- управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Бердичівської міської ради;

- служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді та спорту;

- управління житлово-комунального господарства виконкому Бердичівської міської ради;

- Бердичівський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;

- Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

«Мобільний соціальний офіс» працює за принципом «єдиного вікна». Ви зможете отримати необхідну консультацію з соціальних питань щодо:

- оформлення державної соціальної допомоги, в т.ч. і житлової субсидії;

- реабілітації осіб з інвалідністю;

- призначення пенсій;

- сприяння у працевлаштуванні;

- надання соціальних послуг територіальним центром;

- усиновлення дітей;

- правову допомогу.

Також Ви зможете подати документи для отримання всіх видів соціальної допомоги.

Управління праці та соціального захисту населення

Матеріал сайту: http://berdpo.info/

Написал: kobra (30 апреля 2017 17:11)
Вже протягом декількох років в м. Бердичеві діє «мобільний соціальний офіс». Він діє з метою надання соціально-правової допомоги громаді міста, здійснюючи прийом безпосередньо за місцем проживання. Відвідувачі «мобільного офісу» можуть отримати допомогу в оформленні тієї чи іншої заяви та отримати повне роз’яснення для подальшого вирішення питання.

25 квітня з 9.00 до 17.00 в приміщенні амбулаторії сімейної медицини № 4 по вулиці Червоній, 14 в роботі «мобільного соціального офісу» брали участь фахівці: управління праці та соціального захисту населення; управління Пенсійного фонду України в м. Бердичеві та Бердичівському районі; Бердичівського міського центру зайнятості; Бердичівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг); управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Бердичівської міської ради; служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді та спорту; управління житлово-комунального господарства виконкому Бердичівської міської ради; Бердичівський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Головне завдання роботи мобільного офісу – наблизити представників влади, органів місцевого самоврядування та державних установ до людей, сприяння у вирішенні конкретних проблем населення. Мета мобільного соціального офісу – задовольнити проблеми максимально можливої кількості мешканців міста та спростити доступ до правосуддя малозабезпечених, осіб з інвалідністю та інших вразливих верств громадян.

Під час 8-годинної роботи до «мобільного офісу» для роз’яснення законодавства та консультацій з питань соціального захисту звернулися жителі мікрорайону Корніловка, внутрішньо переміщені особи, власне працівники амбулаторії.

«Як показала практика, функціонування «мобільного соціального офісу», як пересувного інформаційно-консультативного пункту – це реальна допомога для людей отримати необхідні роз’яснення та консультації з актуальних для них питань. Адже завдяки спеціалістам, які виїжджають у найвіддаленіші райони міста, громадяни можуть отримати консультації з різних нагальних питань», – зазначила фахівець Управління праці та соціального захисту населення Галина Марковська.

Цікавим і плідним, – розповідає Ольга Сікорська представник місцевого центру, – був квітневий виїзд у амбулаторію сімейної медицини. Прийшло близько 15 відвідувачів, які задавали різноманітні запитання. Жінки цікавилися умовами призначення соціальної допомоги сім’ям з дітьми. Бердичівляни, які прийшли на прийом, цікавилися питаннями призначення пенсії, допомоги при народженні дитини чи по догляду за психічно хворою особою. Також багатьом відвідувачам фахівці роз’яснили порядок призначення субсидій.

Графіки виїзду мобільного соціального офісу анонсуються на офіційному сайті міста Бердичева http://www.berdychiv.com.ua/
Матеріал сайту: http://www.berdychiv.info/
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Купить планшет
Добавил Ирина_мальвина
Июнь 22, 2018

Зубы
Добавил Mark
Июнь 22, 2018

Разрешение на строительство
Добавил Valentinka
Июнь 22, 2018

У кого какое хобби
Добавил Mark
Июнь 21, 2018

Подарок
Добавил Алинка
Июнь 21, 2018