|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Апрель 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Призначення субсидій – одне з пріоритетних завдань фахівців управління праці й соціального захисту населення

Категория: Экономика

Призначення субсидій фахівці управління праці й соціального захисту населення називають одним із пріоритетних своїх завдань. Нині ж триває перерахунок субсидій на літній період. Тепер отримати її буде значно важче, так як мінімальні зарплати зросли, а норми споживання знижено, для підприємців – збільшено розміри, які враховуються до сукупного доходу. Головне нововведення – монетизація субсидій. Якщо раніше «зекономлені» гроші переходили на наступний місяць, то тепер в Уряді вирішили спробувати видати їх людям, які уміють економити, «у руки».
Призначення субсидій – одне з пріоритетних завдань фахівців управління праці й соціального захисту населення Призначення субсидій – одне з пріоритетних завдань фахівців управління праці й соціального захисту населення
Призначення субсидій – одне з пріоритетних завдань фахівців управління праці й соціального захисту населення Призначення субсидій – одне з пріоритетних завдань фахівців управління праці й соціального захисту населення
Призначення субсидій – одне з пріоритетних завдань фахівців управління праці й соціального захисту населення

Щоб перевірити наявність свого прізвища у списках на отримання коштів за невикористану субсидію, люди звертаються у каб. №1 управління праці й соціального захисту населення, нерідко вистоюючи довгі черги, а, дізнавшись, пишуть заяви. На початок липня, зі слів Наталії Петрівни, таких було близько тисячі осіб.

У отриманні субсидії, нагадує начальник управління, тепер буде відмовлено тим, у кого борг за комуналку 2 місяці й більше, проте якщо в минулому році людина не користувалися субсидією – її можна оформити, якщо великі суми боргу – після реструктуризації його. І ще: якщо, наприклад, в цьому сезоні купили щось дороговартісне, на понад 50 тис. грн. – то у наступному не розраховуйте на субсидію. Якщо ж приховали – то доведеться повернути субсидію і платити за комунал «по повній».

Зі слів Наталії Омельянчук, протягом минулого та першого півріччя цього року за отриманням субсидій звернулось трохи більше 31 тис. домогосподарств, із них – отримали субсидії майже 29 тис. домогосподарств.

Присутні на виконкомі журналісти зробили зауваження: на телефон гарячої лінії управління праці 2-23-79 важкувато додзвонитися. Міський голова запропонував фахівцям управління, аби уникнути великих черг – ефективніше надавати довідку в телефонному режимі, увівши іще одну паралель гарячої лінії.

Репортаж Олени Лук’янюк

ТРК ВІК

Переглянути відео:

Написал: kobra (31 июля 2017 08:13)
Більше 40 тис. заяв надійшло від населення Житомирщини на отримання грошової винагороди за енергоефективність

Субсидіанти, які вели енергоефективне домогосподарство, можуть отримати грошову винагороду за енергоефективність. Для отримання коштів необхідно до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення.



За інформацією департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, для отримання коштів за ощадне використання електропостачання подано 599 заяв, а за використання газопостачання – 39 тис. 735.



Урядовий проект монетизації частини зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам – еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.



До 1 липня 2017 року підприємства-виробники чи підприємства-виконавці послуг з газо-, та електропостачання в паперовому та електронному вигляді повинні надати структурному підрозділу з питань соціального захисту населення списки енергоощадних субсидіантів із зазначенням суми невикористаної державної допомоги.



Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.


Для нарахування коштів субсидіант має самостійно відкрити рахунок у банку, через який проводяться виплати соціальних допомог та пенсій. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.



Згідно зі статтею 165.1.1 Податкового кодексу України, субсидія, незалежно від вигляду в якому вона виплачується, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку. Тому монетизація частини зекономлених субсидій жодним чином НЕ впливає на процес декларування, а отримана від держави сума НЕ повинна зазначатися у Декларації про доходи громадян.



Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (0412) 24-14-08.


http://oda.zt.gov.ua/bilshe-40-tis.-zayav-nadijshlo-vid-naselennya-zhitomirshhini-na-otrimannya-groshovoi-vinagorodi-za-energoefektivnist.html
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Как найти надежную клинику для
сдачи анализов на пролактин?

Добавил Marta24
Апрель 19, 2024

Светильник
Добавил Салютин Александр
Апрель 19, 2024

Ищу компанию для доставки
посылок из Казахстана в
Украину

Добавил Nagibator
Апрель 19, 2024

Выбираю холодильник Indesit
Добавил LILUSA
Апрель 18, 2024

Обложка
Добавил CheBuratinio
Апрель 18, 2024