|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Апрель 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Головного лікаря Бердичівської ЦМЛ Ларису Бабікову обрано головою Госпітальної ради

Категория: Медицина

5 вересня відбулось перше засідання Госпітальної ради Бердичівського госпітального округу, на якому представники 8 адміністративно-територіальних одиниць (Бердичева та району, Семенівської, Краснопільської, Червоненської ОТГ, Любарського, Чуднівського і Ружинського районів) обрали голову Госпітальної ради – головного лікаря Бердичівської ЦМЛ Ларису Бабікову.
Головного лікаря Бердичівської ЦМЛ Ларису Бабікову обрано головою Госпітальної ради Головного лікаря Бердичівської ЦМЛ Ларису Бабікову обрано головою Госпітальної ради
Головного лікаря Бердичівської ЦМЛ Ларису Бабікову обрано головою Госпітальної ради Головного лікаря Бердичівської ЦМЛ Ларису Бабікову обрано головою Госпітальної ради
Головного лікаря Бердичівської ЦМЛ Ларису Бабікову обрано головою Госпітальної ради

Заступником Лариси Бабікової став головний лікар Любарської районної лікарні Ігор Сабадаш, секретарем – головний лікар Ружинської ЦЛ Микола Зозуля.

Створення Госпітального округу є одним із перших етапів медичної реформи, розпочатої ще наприкінці 2016-го року. Кожен округ (на Житомирщині таких 4) повинен мати лікувальні заклади І і ІІ рівнів. Лариса Миколаївна зазначає: Бердичівська лікарня відповідає вимогам багатопрофільної лікарні, інтенсивного лікування ІІ рівня.

До лікарні ІІ рівня(скажімо, до Бердичева), звертатимуться з інших районів переважно для отримання екстреної допомоги, допомоги вузьких спеціалістів. Базовою спеціальністю таких лікарень може бути, наприклад, хірургія тощо.

Медичну реформу, сподівається Лариса Бабікова, будуть впроваджувати в декілька етапів, поступовими кроками. Спочатку – це зміни в первинній ланці медицини. Дійде й до впровадження принципу «гроші ходять за пацієнтом», до оплати праці не за кількість ліжкомісць, а за надану медичну послугу. Хоч методики розрахунку насьогодні ще немає – у Міністерстві обіцяють із нового року розпочати реформу й фінансово.

Репортаж Олени Лук’янюк

ТРК ВІК

Переглянути відео:

Написал: kobra (21 сентября 2017 19:43)
Відбулося перше засідання госпітальної ради

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 196-р «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Житомирської області» та «Примірного положення про госпітальний округ», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я від 20.02.2017 № 165 сформовано Бердичівський госпітальний округ, до складу якого увійшло 8 адміністративно – територіальних одиниць. Відповідні рішення про делегування представників до Бердичівського госпітального округу прийняті усіма учасниками. 5 вересня 2017 року у м.Бердичеві відбулося перше засідання Госпітальної ради Бердичівського госпітального округу. У роботі засідання взяли участь Мазур В.К. – Бердичівський міський голова, член госпітальної ради міста Бердичева та Суслик М.П.- начальник управління охорони здоров’я Житомирської обласної адміністрації, а також делеговані представники від міста Бердичева, Бердичівського району, Любарського району, Ружинського району, Чуднівського району, Семенівської Червоненської та Краснопільської ОТГ.
В результаті відкритого голосування головою Бердичівської госпітальної ради обрано Бабікову Ларису Миколоївну - головного лікаря Бердичівської ЦМЛ, заступником обрали - Сабадаш Ігоря Івановича - головного лікаря Любарської ЦРЛ, секретарем - Зозулю Миколу Петровича – головного лікаря Ружинської ЦРЛ.
Також на першому засіданні було створено робочі групи, а саме:
• Робоча група по розробці регламенту роботи госпітальної ради до складу якої увійшли:
Остапюк Валентина Вікторівна – начальник відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Бердичівської міської ради
Мриглод Людмила Василівна – головний лікар КО «Центру центр первинної медико-санітарної допомоги» Червоненської селищної ради
Семенюк Наталію Володимирівну – сільського голову Семенівської сільської ради.
• Робоча група по розробці багаторічного плану розвитку госпітального округу до складу якої вирішено залучити всіх головних лікарів, які увійшли до складу госпітальної ради.
Дана робоча група має розробити багаторічний план розвитку госпітального округу, який визначить короткострокові та довгострокові цілі та завдання, що повинні бути досягнуті для забезпечення населення медичною допомогою на рівні, що відповідає вимогам, встановленим Міністерством охорони здоров’я України.


http://www.berdychiv.com.ua/main/5343-vdbulosya-pershe-zasdannya-gosptalnoyi-radi.html
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --
Написал: kobra (15 октября 2017 10:18)
У чотирьох госпітальних округах Житомирщини вже створили госпітальні ради. Такі дорадчі органи – це один із етапів реалізації медичної реформи.
12.10.1917р.
Голова ОДА Ігор Гундич очікує від госпітальних рад конкретних пропозицій щодо забезпечення якісною медициною жителів області та розробку стратегії розвитку округів.

«Житомирщина однією із перших завершила формування госпітальних рад у округах, яких у нас чотири. Тепер втілення медичної реформи в області проходитиме під наглядом і координацією рад. Це реальний механізм місцевого самоврядування для реформування медицини, створення умов для надання якісних і доступних послуг», – повідомив керівник області Ігор Гундич.

За інформацією начальника управління охорони здоров’я Миколи Суслика, вибори претендентів до госпітальних рад у Житомирському окрузі завершились 11 жовтня, Коростенського та Новоград-Волинського – 10 жовтня. Установчі збори госпітальної ради Бердичівського округу відбулись ще 5 вересня.

«Госпітальна рада в кожному окрузі – це дорадчий орган, до якого увійшли представники кожного міста обласного значення, району та об’єднаної громади пропорційно до чисельності їх населення. Наразі пріоритетним напрямком роботи ради є надання якісної первинної медичної допомоги та розміщення амбулаторій і ФАПів за принципом доступності. А також реорганізація та розвиток вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги в межах госпітального округу», – зазначає Микола Суслик.

Головне завдання госпітальних рад – розроблення багаторічного Плану розвитку госпітального округу. Він буде формуватись раз на 5 років і міститиме щорічні проміжні показники досягнення результатів.

Керівниками госпітальних рад стали:
•у Новоград-Волинському госпітальному окрузі – директор «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство», депутат Житомирської обласної ради Степан Нусбаум;
•у Бердичівському госпітальному окрузі – головний лікар Бердичівської центральної міської лікарні Лариса Бабікова;
•у Коростенському госпітальному окрузі – головний лікар Коростенська центральної міської лікарні Віктор Гордійчук;
•у Житомирському госпітальному окрузі – головний лікар ЦМЛ № 2 м. Житомира Віктор Павлусенко.

До повноважень учасників госпітальних рад також належить призначення та звільнення керівників закладів охорони здоров’я комунальної власності, що знаходяться в межах госпітального округу.
http://oda.zt.gov.ua/na-zhitomirshhini-stvorili-gospitalni-radi-u-chotirox-okrugax.-xto-ocholiv.html
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --
Написал: kobra (15 октября 2017 10:19)
Довідково. План розвитку кожного госпітального округу має міститиме такі складові:


•коротку описову частину стратегічного розвитку госпітального округу (мета, аналіз поточної ситуації, стратегічні цілі, очікувані результати та ін.);
•опис маршрутів пацієнтів в межах госпітального округу (у вигляді окремого додатку);
•оптимальний розподіл функцій щодо надання медичної допомоги між учасниками госпітального округу та визначення видів та обсягу медичної допомоги, що має надаватись закладами охорони здоров’я на його території, відповідно до маршрутів пацієнтів в процесі отримання послуг первинної та вторинної медичної допомоги (наводиться у вигляді окремого додатку);
•перелік перспективних закладів охорони здоров’я округу, чиї потужності пропонується розширити для досягнення цими закладами рівня, визначеного вимогами МОЗ, та обґрунтування пропонованого переліку;
•плани розвитку перспективних закладів охорони здоров’я з оцінкою можливих ризиків і оцінкою відповідних інвестиційних потреб (в розрізі кожного закладу охорони здоров’я у вигляді окремого додатку);
•пропоновані заходи щодо реорганізації (в тому числі перепрофілювання) закладів охорони здоров’я, функції яких буде поступово переорієнтовано для виконання перспективними закладами охорони здоров’я округу (переобладнання, програми перекваліфікації тощо), а також оцінку фінансових потреб на проведення відповідних заходів.


http://oda.zt.gov.ua/na-zhitomirshhini-stvorili-gospitalni-radi-u-chotirox-okrugax.-xto-ocholiv.html
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Выбор авто
Добавил Liaі
Апрель 24, 2024

Хочу купить форсунки Hunter MP
Rotator

Добавил Sergey1826
Апрель 23, 2024

Страхування
Добавил ostin92
Апрель 23, 2024

Террасная доска
Добавил ostin92
Апрель 22, 2024

Дайте пораду алкоголізм
Добавил sasha1988
Апрель 22, 2024