|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Національний банк України презентував нові обігові монети номінальною вартістю 1, 2, 5 та 10 гривень (ФОТО)

Категория: Экономика

14 березня 2018 року Національний банк України презентував нові обігові монети номінальною вартістю 1, 2, 5 та 10 гривень. Ці монети з часом замінять банкноти відповідних номіналів, що зараз перебувають в обігу. Про це йдеться на офіційній сторінці у Facebook Національного банку України.

Уводитися в обіг нові обігові монети будуть поетапно:

- перший етап – 27 квітня 2018 року будуть введені в обіг монети номінальною вартістю 1 і 2 гривні,

- другий етап відбудеться пізніше, монети номінальною вартістю 5 і 10 гривні вводитимуться в обіг у 2019 – 2020 роках (точну дату Національний банк повідомить додатково).

alt alt

alt

Автор: Микола Слюсар

Матеріал zhitomir.today

8203;18 квітня Нацбанк України випустить в обіг нову монету
 

18 квітня 2018 року Національний банк України введе в обіг пам'ятну монету, присвячену 100-річчю створення Українського військово-морського флоту.

Нумізматична новинка доповнить серію «Збройні Сили України».

Центральна Рада на початку 1918 року прийняла ряд важливих військово-морських законів, які в той момент мали декларативний характер. Один з найголовніших законодавчих актів носив назву «Тимчасовий закон про флот». 29 квітня 1918 адмірал Саблін - командувач Чорноморським флотом, враховуючи настрої більшості українських моряків, оголосив весь флот Севастополя і Криму флотом Української Народної Республіки і віддав наказ підняти український прапор. Цей день офіційно увійшов в історію, як день створення ВМФ України.
Характеристики монети: метал — сплав на основі цинку, маса — 12,4 г, діаметр — 30 мм. Якість карбування — «анциркулейтед». Номінал — 10 гривень. Тираж — 1 млн штук.
На аверсі монети розміщено: угорі представлений Малий Державний Герб України, ліворуч від якого написи — «Україна», «10 гривень» (номінал), «2018» (рік карбування). Справа на дзеркальному тлі — зображення стилізованого прапора військово-морського флоту України часів освіти флотилії і силует військового корабля на морських хвилях.
На реверсі на тлі стилізованих хвиль викарбувана цифра «100», в нулях якій зображена троянда вітрів і тризуб, накладений на якір. По обидва боки від якоря — пам'ятні дати «1918» і «2018». Також є напис: «Створення українського військово-морського флоту» (на державній мові).

З сайту: https://unc.ua

Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету «100 років Акту Злуки – соборності українських земель».

Монета номіналом 5 гривень вводиться в обіг з 17 січня 2019р.

Вона присвячена урочистому проголошенню акта про об`єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки в єдину незалежну державу, яке сталось 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві.

На аверсі монети розміщено: малий Державний Герб України, під яким - напис «Україна»; у центрі на дзеркальному тлі - шрифтова композиція з абревіатур «УНР/ЗУНР», літери яких декоровані характерними орнаментами; унизу на матовому тлі - номінал «5/ГРИВЕНЬ», по боках від якого - стилізований рослинний орнамент, рік карбування монети - 2019 (унизу); логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (праворуч на дзеркальному тлі).

На реверсі монети на дзеркальному тлі розміщено фрагмент Акта Злуки. Латентним зображенням на тексті проглядається зображення Тризуба. Ліворуч і праворуч від напису розміщено медальйони із зображеннями символів земель: лева - Західної України (ліворуч) та Архангела Михаїла - центральної України (праворуч), від яких угору йде стилізований рослинний орнамент у вигляді лаврових галузок, унизу - напис півколом «100 РОКІВ АКТУ ЗЛУКИ».

alt

З сайту: http://oda.zt.gov.ua

Написал: kobra (28 апреля 2018 07:21)
27 квітня 2018 року, вводяться в обіг монети номінальною вартістю 1 і 2 гривні.
Ці монети з часом замінять банкноти відповідних номіналів, що зараз перебувають в обігу. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.
«Українці зможуть розраховуватися одночасно і новими монетами, і банкнотами відповідних номіналів необмежений період часу – доки монети поступово не замістять банкноти в обігу. Тобто паперові гроші номіналом 1 і 2 гривні будуть в обігу паралельно з металевими, до останньої паперової гривні.
Вилучати з обігу банкноти Національний банк не буде, але припинить друкувати та додатково поповнювати ними грошовий обіг», – йдеться у повідомленні.
Нові обігові монети матимуть сріблястий колір, будуть невеликими, легкими та зручними для розрахунків. На реверсі монети номінальною вартістю 1 гривня зображено портрет князя Володимира Великого; 2 гривні – князя Ярослава Мудрого.
На аверсі всіх монет зображено малий Державний герб України (тризуб), номінал, назву країни-емітента (Україна) в обрамленні давньоруського орнаменту.
Монети номінальною вартістю 5 і 10 гривень вводитимуться в обіг у 2019-2020 роках.
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --
Написал: kobra (29 июня 2018 07:28)
С июля Украина прекращает чеканку мелких монет
Национальный банк Украины напомнил о прекращении чеканки монет номиналами 1, 2, 5 и 25 копеек и введении с этой даты правил округления общей суммы покупки для упрощения наличных расчетов.
Об этом со ссылкой на УНИАН сообщает БизнесЦензор

Как сообщил директор департамента денежного обращения НБУ Виктор Зайвенко в ходе брифинга, регулятор объявил соответствующее решение в марте текущего года после общественного обсуждения, которое проводил с ноября 2017 года.

«Монеты номиналами 1, 2, 5 и 25 копеек, веденные в обращение ранее, и далее будут использоваться как средство платежа. Национальный банк не будет изымать их из обращения», – подчеркнул Зайвенко.

Как сообщал БизнесЦензор, в НБУ подчеркивают, что монеты мелких номиналов будут обращаться до принятия правлением Национального банка Украины отдельного решения об их изъятии.

Источник: biz.censor.net.ua
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
где можно купить запчасти на
opel vivaro, пожалуйста.

Добавил Sarenov
Февраль 23, 2019

Кондиционер
Добавил amaksimova
Февраль 23, 2019

Выбор телефона.
Добавил суперлок
Февраль 23, 2019

нужен репетитор английского
языка

Добавил lilweyn
Февраль 23, 2019

Подскажите
Добавил Goshik
Февраль 23, 2019