|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

В Україні кардинально змінюють систему субсидій (оновлено)

Категория: Власть

alt

Уряд зробив важливий крок на шляху до монетизації субсидій. Передбачається, що вже в наступному опалювальному сезоні субсидії будуть видаватись живими грошима, а це означає, що їх отримувачі можуть залишати собі зекономлені в результаті ощадливого споживання кошти. Таким чином монетизація стане додатковим стимулом для енергоефективності.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на прес-службу Кабінету міністрів України.

Однак перехід до монетизації можливий тільки в тому випадку, якщо система субсидій буде соціально справедливою – державну допомогу будуть отримувати ті, хто дійсно її потребує. Започаткована кілька років тому ініціатива надання прямої допомоги уразливим верствам населення у вигляді субсидій довела свої ефективність. Втім, з часом вона стала потребувати удосконалення – передусім в бік збільшення адресності.

Верифікація субсидіантів, яку розпочало Міністерство соціальної політики, виявила ряд системних проблем з призначенням субсидій, які приводять до зловживання при їх призначення. З огляду на це Уряд схвалив сьогодні на позачерговому засіданні рішення про внесення низки змін в програму. Вони скоротять випадки цих зловживань, які, нажаль, стали непоодинокими і про які неодноразово повідомляли ЗМІ. Ті, хто справді потребуватиме допомоги, її отримуватимуть і надалі. Натомість люди, які просто приховують свої статки, не зможуть користуватися програмою і паразитувати за кошт платників податків.

Про які новації відтепер треба знати і на що звертати увагу?

Предмети розкоші та доходи від оренди

У містах мільйонниках нерідкими стали випадки здачі квартир в оренду із своєрідним бонусом – оформленою субсидією на комунальні послуги. При цьому власники помешкання не тільки отримують доходи, а й мають транспортні засоби або інші предмети розкоші.

Відтепер якщо у власності сім’ї є автомобіль, якому менше п’яти років, крім мопеда та авто, наданого органом соціального захисту населення, субсидію не призначатимуть.

Окрім того, доходи від оренди майна,зокрема, від здачі в оренду квартири, тепер необхідно буде також вказувати в деклараціях про доходи – в новій графі «інші доходи».

Великі будинки і квартири

Є помешкання, які виходять за рамки середньостатистичних та відносяться до категорії «преміум класу». До недавнього часу на них також оформлялися субсидії – на підставі того, що прописувалася там одинока пенсіонерка з мінімальною пенсією. Вона, цілком очевидно, була не здатна оплатити повну вартість послуг і зверталась до комісії щодо надання субсидії на понаднормативну площу.

З 1 травня 2018 року діє нове правило: субсидія відміняється якщо площа квартири перевищує 120 кв. метрів, а будинку – 200 кв. м, крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. Власники такої житлової площі будуть оплачувати послуги у повному обсязі.

Тіньова зайнятість

Чимало українців працюють за кордоном, але при цьому звертаються за призначенням субсидій, декларуючи нульові доходи.

Тепер тим, хто є дійсно безробітним, необхідно буде стати на облік до центру зайнятості. А тим людям працездатного віку, хто претендує на субсидію, але не реєструється як безробітний, бо насправді працює без оформлення в Україні або за кордоном, органи соцзахисту автоматом рахуватимуть дохід три прожиткові мінімуми – 5286 гривень.

В Мінсоцполітики переконані, це стимулюватиме українців до офіційного працевлаштування, сприятиме детінізації та усуне соціальну несправедливість, коли субсидію насправді отримують люди з достатньо високими доходами.

З метою стимулювання енергозбереження також з 1 травня 2018 року соціальна норма на газове опалення буде наближена до реальних обсягів споживання і становитиме 4,5 м3 на 1 м2 площі, електроопалення – 30 кВт.год на 1 м2 площі. При призначені субсидії на понаднормову площу житла, норма може бути збільшена не більш ніж на 30%.

Важливо знати й те, що внутрішньо-переміщені особи відтепер зможуть оформити субсидію без договору оренди житла – лише на підставі заяви і декларації, з вказанням складу домогосподарства. Заява стане приводом для обстеження матеріально-побутових умов, а сам акт про обстеження – підставою для призначення субсидії.

Спрощено процедуру отримання субсидій для жителів об’єднаних територіальних громад. Відтепер ОТГ мають право приймати від громадян документи для оформлення субсидії для передачі їх органам соціального захисту населення. Механізм повторює практику звернень до сільських і селищних рад.

Уряд також проведе преміювання домогосподарств за економію ресурсів за підсумками цього опалювального сезону. Так як і минулого року, під монетизацію підпадають зекономлені домогосподарствами 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу. У грошовому еквіваленті це майже 700 гривень. Субсидіантам, які економно використовували ресурси, треба так само – до 1 вересня – подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення. Щоправда обрати спосіб отримання коштів треба самостійно.

 

                                                               Матеріал сайту 1news.com.uaНові бланки заяви, декларації та інструкції їх заповнення можна завантажити ТУТ: http://oda.zt.gov.ua/vse-pro-subsidii/1

Написал: kobra (2 мая 2018 04:35)
В зв'язку з введенням нових правил майже 15% громадян потрібно буде звернутися в органи соцзахисту для переоформлення субсидії. Отже, повторно - Заяву та Декларацію - потрібно буде представити:

орендарям житла

внутрішньо переміщеним особам

тим сім'ям, яким субсидія була призначена не на всіх зареєстрованих, а на тих, хто фактично проживає в квартирі

тим сім'ям, де є люди працездатного віку, які не працюють, у яких або відсутні доходи, або вони менше мінімальної заробітної плати

тим сім'ям, в який відбулися зміни в складі сім'ї протягом останнього року

тим сім'ям, які станом на травень 2018 р. матимуть більш як двомісячну заборгованість за житлово-комунальні послуги і не погасять її до червня 2018 р.", - роз'яснили у відомстві.

Джерело: https://ua.censor.net.ua/n3064782

Читайте також:
http://tribun.com.ua/49420
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --
Написал: kobra (8 мая 2018 04:32)
Відтепер держава не допомагатиме тим, хто має авто, молодше за 5 років,
квартиру, площею 120 квадратних метрів,
і будинок – у понад 200 "квадратів".
А якщо ваш родич або ви працюєте за кордоном, а суму заробітку не зазначаєте, також отримаєте відмову.

Ціна на газ може зрости на 65%, – експерт

https://24tv.ua/ukrayina_tag1119
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --
Написал: kobra (8 мая 2018 20:13)
Безробітних бердичівлян для отримання субсидії реєструватимуть у центрі зайнятості

Бердичівляни, як і всі українці, які звертаються за призначенням субсидій, декларуючи нульові доходи, відтепер мають стати на облік до центру зайнятості.

Відповідне рішення про внесення низки змін в програму надання субсидій було нещодавно ухвалено урядом на позачерговому засіданні. Про це повідомляє "Урядовий портал".

"Чимало українців працюють за кордоном, але при цьому звертаються за призначенням субсидій, декларуючи нульові доходи. Тепер тим, хто є дійсно безробітним, необхідно буде стати на облік до центру зайнятості. А тим людям працездатного віку, хто претендує на субсидію, але не реєструється як безробітний, бо насправді працює без оформлення в Україні або за кордоном, органи соцзахисту автоматом рахуватимуть дохід три прожиткові мінімуми – 5286 гривень", - йдеться у повідомленні.


В Мінсоцполітики переконані, таке рішення "стимулюватиме українців до офіційного працевлаштування, сприятиме детінізації та усуне соціальну несправедливість, коли субсидію насправді отримують люди з достатньо високими доходами".


https://rio-berdychiv.info/novini/ofitsijna-informatsiya/item/11890-bezrobitnykh-berdychivlian-dlia-otrymannia-subsydii-reiestruvatymut-u-tsentri-zainiatosti.html
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --
Написал: kobra (9 мая 2018 07:07)
Уряд оновлює програму надання субсидій: більш справедливо та адресно

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/uryad-onovlyuye-programu-nadannya-subsidij-bilsh-spravedlivo-ta-adresno
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --
Написал: kobra (9 мая 2018 07:31)
Під час оформлення субсидій будуть враховувати сімейний стан, а не місце реєстрації: тепер необхідно декларувати доходи всіх членів сім'ї, - Кабмін


Оформлюючи субсидії, українцям потрібно буде декларувати доходи всіх членів сім'ї (подружжя та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами.
Про це йдеться в роз'ясненні Мінсоцполітики, опублікованому на урядовому сайті teplo.gov.ua, передає Цензор.НЕТ.

"Є чимало сімей, в яких чоловік прописаний за однією адресою, дружина і діти за іншою. Чоловік працює, дружина, скажімо, у декретній відпустці або взагалі не працює. Такій сім’ї раніше, враховуючи те, що дружина зареєстрована з дітьми в помешканні одна, надавалася чимала субсидія, доходи чоловіка не враховувалися, але гроші щомісяця він приносив саме в цю сім’ю. Водночас, на помешкання, де прописаний чоловік оформлювалася субсидія, виходячи з кількості не зареєстрованих осіб, а тих, хто фактично проживає. Відповідно, доходи такої людини не бралися до уваги для призначення допомоги ні там, ні тут. Тому Мінсоцполітики з 1 травня 2018 року змінює форму Декларації про доходи. Відтепер декларувати необхідно буде доходи всіх членів сім’ї (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами. При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються. Таким чином, держава реагує на соціальну несправедливість та турбується про воз’єднання українських сімей", - сказано в повідомленні.

https://ua.censor.net.ua/news/3064782/pid_chas_oformlennya_subsydiyi_budut_vrahovuvaty_simeyinyyi_stan_a_ne_mistse_reyestratsiyi_teper_neobhidno
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --
Написал: kobra (13 мая 2018 06:42)
Тож хто може залишитися без субсидії?

Передусім ті, хто не впустить додому соціального інспектора. Він має оглянути житло і скласти відповідний акт.

Також допомоги будуть позбавлені ті, хто дозволив собі їздити на відпочинок за кордон, або ті, хто протягом 12 місяців з моменту отримання субсидії здійснив покупку на суму понад 50 тисяч гривень. Винятки становить лише оплата дороговартісного лікування будь-кого з членів сім’ї, довготривале накопичення коштів на купівлю квартири чи оплата навчання дитини.

У «чорний список» автоматично потрапляють і ті, хто приховує свої справжні доходи, або ті, хто згідно з новим законом має заборгованість за комунальні послуги щонайменше за два місяці. Таким родинам у разі непогашення боргів субсидію можуть не продовжити і відновити лише тоді, коли борги буде погашено.

http://zakarpatpost.net/2018/05/12/yak-take-mozhlyvo-otrymuvach-subsydiji-nakupyv-telefoniv-na-190-tysyach-hryven/
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --
Написал: kobra (17 мая 2018 06:48)
С 1 мая 2018 года украинцы имеют право оформить субсидию не на всех зарегистрированных, а на фактически проживающих в квартире лиц. Доходы детей, живущих отдельно, учитываться при расчете субсидий не будут, сообщает NewsOboz.org со ссылкой на teplo.gov.ua.

При оформлении субсидии хозяин квартиры в декларации о доходах в разделе "состав семьи" должен указать родственников, которые зарегистрированы в квартире, но не живут с получателем субсидии вместе.

"Если в доме прописана совершеннолетняя замужем дочь, то в декларации нужно отобразить ее семью также – супруга и детей, даже если они прописаны по другому адресу", - отмечается в сообщении.

Вместе с декларацией нужно подать заявление с просьбой рассмотреть вопрос о начислении субсидий на реальное число живущих в квартире людей. Также нужно предоставить документ, который подтверждает количество жильцов (справка с места работы в другом месте, справка об обучении в другом месте, о пребывании на лечении).

На основании этого заявления управление социальной защиты направляет в помещение заявителя инспектора. А он составляет акт обследования материально-бытовых условий проживания. Далее комиссия может назначить субсидию исходя из реального количества жильцов в квартире.

Ранее "Вести" сообщали о том, что украинцев массово лишают субсидий, для этого даже проверяют траты по карте и опрашивают соседей.

http://newsoboz.org/ekonomika/v-kabmine-rasskazali-o-novatsiyah-v-raschete-subsidiy-16052018163200
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --
Написал: kobra (7 июня 2018 05:40)
Управління праці та соціального захисту
населення м. Бердичів повідомляє про суттєві зміни
у порядку надання житлової субсидії


http://www.berdychiv.com.ua/main/3175-osnovi-sistemi-nadannya-zhitlovih-subsidy-naselennyu.html

За детальною інформацією звернуттатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою м. Бердичів, вул.Європейська,83, кабінет № 1.

Прийом ведеться щодня з 8-00 до 17-00 без обідньої перерви, працює телефон «гарячої лінії» - 2-23-79.
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --
Написал: kobra (12 июля 2018 07:14)
Завантажити
Інструкцію щодо заповнення бланків Заяви та Декларації та бланки Заяви та Деклараціі,
бланк Довідка про доходи та зразок заповнення Довідки про доходи


з сайту:
http://www.berdychiv.com.ua/main/3175-osnovi-sistemi-nadannya-zhitlovih-subsidy-naselennyu.html
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --
Написал: kobra (28 июля 2018 07:08)
Українці розлучаються заради субсидій

Читайте: http://m.expres.ua/#!/n/301260
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --
Написал: kobra (30 июля 2018 10:23)
Відео:

https://m.youtube.com/watch?v=jWCfdh3Fo-4
Зарегистрирован: 12 сентября 2007 ICQ: --


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Выхлопная система
Добавил MaNgust95
Июль 16, 2019

Бассейн
Добавил Dusak
Июль 15, 2019

Купить кофе
Добавил mongol
Июль 15, 2019

Обмен валют Киев
Добавил mongol
Июль 15, 2019

Нотариус
Добавил mongol
Июль 15, 2019