Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Бердичів – у чемпіонах Гімназіади та у призерах Універсіади України

Категория: Спорт

У Львові відбулася V літня Гімназіада України з легкої атлетики серед школярів. Бердичів та Житомирщину на цих змаганнях представляли учні ліцею №4 – вихованці тренера-викладача Юрія Кузика.

І знову маємо чемпіонів та призерів національного рівня! Сергій Шевчук та Даніїл Маркевич стали чемпіонами Гімназіади з естафетного бігу. Також Даніїл Маркевич здобув друге місце з бігу на 100 та 200 м, а Сергій Шевчук став третім на дистанціях 800 та 1500 м.
Гідно виступили на цих змаганнях Аліна Розовенко та Андрій Петрук, посівши п’яте та шосте місця відповідно.
Громада пишається спортивними досягненнями наших легкоатлетів та дякує їхньому тренеру Юрію Кузику!
alt alt
alt alt

Також вітання бердичівлянину Роману Петруку та Заслуженому тренеру України Сергію Шеремету – зі здобутою срібною медаллю у секторі стрибків у висоту на ХVIIІ літній Універсіаді України! Роман показав результат 221 см.