|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июль 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Помічник нардепа Лабунської - головний піарник регіоналів?
  / добавлено: 25 июля 2014  
 

Мудрість, виваженість, толерантність, послідовність... Це ті риси, які завжди були і є шанованими серед бердичівлян. Не даремно ж свого часу письменниця Марина Гримич у вже класичному творі “Фріда”, описуючи Бердичів середини минулого століття, писала: “Запам’ятай синку: ти живеш у Бердичеві. І різких рухів тут робити не треба”. Не має жодного значення, якої сфери це стосується — освіти виробництва чи просто побуту — зваженість і мудрість має бути завжди. Особливо — у політиці.


еще никто не голосовал
Бердичевская «Батькивщина» создала люстрационный комитет
  / добавлено: 25 июля 2014  
 
Всем коррупционерам и взяточникам Бердичева можно выдохнуть – люстрировать «Батькивщина» будет сама себя. На партийном бюро городской организации ВО «Батькивщина» было принято решение создать комитет из пяти членов партии, которые рассмотрят работу каждого члена партийной организации и дадут ему оценку. Это делается для того, чтобы очистить организацию от приспособленцев и демагогов, которые используют знамя партии для решения личных бытовых вопросов и обогащения.

еще никто не голосовал
У Бердичеві з’явиться пам’ятник Івану Павлу ІІ
  / добавлено: 25 июля 2014  
 
Постать Іван Павла ІІ назавжди увійшла в історію людства, адже за той час, поки він був Папою Римським, католицька церква зробила великі кроки по наближенню до людей, а сам Іван Павло ІІ являвся щирим борцем за мир на землі. Мало хто знає, що цей видатний священнослужитель має відношення і дог міста Бердичева, оскільки саме він освячував копію ікони матері Божої Бердичівської, яка була виготовлена замість зниклої в роки війни. За свої заслуги під час життя після смерті Івана Павла ІІ було канонізовано у квітні цього року, а незабаром пам’ятник на його честь з’явиться поблизу кляштору Босих Кармелітів у місті Бердичеві.

еще никто не голосовал
В Бердичеве мэрия начала программу дискредитации ВО «Батькивщина»
  / добавлено: 25 июля 2014  
 
Выборы приближаются, это легко можно понять по неприятному запаху из городского совета Бердичева. Запах политической дискредитации и провокаций все резче набирает силу в нашем городе. Основанием для этого умозаключения является ситуация с регистрацией группы «Реформы Бердичева» депутатами горсовета от политической партии «Батькивщина».

еще никто не голосовал

Бердичівський район буде допомагати сім’ям загиблих військовослужбовців та біженцям зі Сходу
  / добавлено: 25 июля 2014  
 
Лише за підтримки народу українська армія, яку на протязі останніх років навмисне приводили у небоєздатний стан зможе дати достойну в для ворога, який запустив свої пазурі у Східну частину України, заполонивши її терористами, озброєними найманцями-бойовиками та зомбованими сепаратистами з числа місцевих жителів. Вже кілька місяців наші військовослужбовці серед яких є велика кількість мобілізованих жителів міста Бердичева та Бердичівського району ведуть запеклі бої, визволяючи українські міста та села і захищаючи мирних жителів. У цьому їм допомагають як місцеві підприємці разом з волонтерами та небайдужими громадянами, так і представники влади, що забезпечують солдат бронежилетами та усім необхідним.

еще никто не голосовал
Цей день в історії Бердичева
  / добавлено: 25 июля 2014  
 
1994 р. — Указом Президента України Леоніда Кучми уродженця Бердичева Олександра Васильовича Разумкова (1959-1999) призначено Першим помічником та керівником групи помічників і референтів Президента України. Перед тим Олександр Разумков доклав неабияких зусиль для перемоги Леоніда Кучми у передвиборному марафоні. Та вже через рік праці Першим помічником – у грудні 1995 – Олександр Разумков публічно виказує свою незгоду зі стилем роботи та системою інформування глави держави, які були встановлені в Адміністрації Президента, і за власним бажанням пішов з займаної посади.
1988 р. — цього дня відбувся перший заїзд до санаторію-профілакторію "Діброва", побудованого машинобудівним заводом "Прогрес" для своїх працівників. Санаторій розмістився у лісовому масиві біля села Кустин Бердичівського району. Тут працюють три лікарі та дев'ять медсестер. У їх розпорядженні найновіша медична апаратура, якої на цей час поки що немає і в міських медичних закладах. Зокрема, вона сприяє усуненню болей неврологічного походження: остеохондрозів, радикулітів, невралгії. Тут великий вибір лікувальних ванн: хвойних, морських, солевих, перлинних та інших. Усього санаторій надає 37 видів лікувально-профілактичних процедур.
1939 р. — у селищі Гришківці Бердичівського району в робітничій родині народилася Марія Едуардівна Мончинська. Марія Едуардівна все трудове життя присвятила праці в комунальних підприємствах Бердичева – майстром лісництва, агрономом Бердичівської контори благоустрою, майстром ділянки зеленого будівництва Житомирського РСУ зеленого будівництва, а з 1991 року очолює новостворене мале підприємство "Озеленювач". За роки її праці та керівництва благоустроєм Бердичів перетворюється на зелене квітуче місто, яке має значні площі лісових насаджень як на центральних вулицях, так і на окраїнах. За вагомий внесок у вирішенні розвитку житлово-комунального господарства, благоустрою та озелененню міста та враховуючи клопотання відділу житлово-комунального господарства, рішенням виконкому Бердичівської міської ради №227 від 27 березня 2002 року директору комунального підприємства "Озеленювач" Марії Едуардівні Мончинській присвоєно звання "Почесний громадянин міста Бердичева".
1923 р. — у Бердичеві відкрилася літографія. Літографія – техніка гравюри, коли фарба під тиском переноситься з плоскої друкарської форми на папір. При застосуванні літографії на кам'яній або металевій пластині створюється візерунок за допомогою олії, смальцю або гуміарабіка. Жирні місця не змочуються фарбою і стають тлом. В Бердичеві літографія використовується для друку текстів і зображень на папері або іншому матеріалі.
1831 р. — у Свято-Миколаївській церкві Бердичева відбулась цікава подія: заможна єврейська родина Рубінштейнів на чолі з купцем другої гільдії Григорієм Романовичем прийняла православ’я. Після цього акту на родину Рубінштейнів перестали розповсюджуватись закони т.зв. смуги осілості, і незабаром Рубінштейни оселились у Москві (1832), де батько відкрив невелику фабрику. Григорій Романович Рубінштейн був родом з Бердичева, замолоду займався орендою землі в Бессарабській області. Його дружина Калерія Христофорівна (уроджена Левенштейн) — музикант, походила з прусської Сілезії. Разом зі своїми братом та сестрою цього дня був охрещений і маленький дворічний Антон Рубінштейн (1829-1894) – у майбутньому всесвітньовідомий піаніст, диригент, композитор, музичний педагог, засновник першої російської консерваторії в Петербурзі.
http://my.berdychiv.in.ua/

еще никто не голосовал


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Жіночі кросівки на платформі
Добавил KingRing
Март 28, 2024

Кабельна продукція Lapp-kabel
Добавил Tiseki
Март 28, 2024

Грузчики в Днепре
Добавил utpax
Март 28, 2024

КРИПТОКАРТА ДЛЯ УКРАЇНЦІВ
Добавил Мarta_Мarta
Март 28, 2024

Авто на прокат
Добавил okna-4
Март 28, 2024