|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Октябрь 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Герой України Мамчур послав нахер регіонала Ревегу в бердичівському госпіталі
  / добавлено: 7 октября 2014  
 
Це не покажуть по бердичівському телевізору. Виявляється, вчора в Бердичеві був герой полковник Мамчур. Це той полковник, який під прапором України повів своїх людей на російських вояків у Криму. Він разом з житомирськими чиновниками відвідав бердичівський госпіталь. Там були поздоровлення і концерт. Там же був Ревега, якого знімав Вік для реклами. І напевно Ревега задумав знятися з Мамчуром і попросив його про це. Самого питання люди не чули. А ось відповідь героя регіоналу Ревега почули ті, хто був поруч. Полковник сказав тихо Ревега: «Іди нахер, за таких гандон як ти вже пів України просрали». Ревега помінявся в обличчі і швиденько втік з госпіталю, не чекаючи кінця концерту.

Рейтинг статьи: Отлично
Бойца 26-й бердичевской бригады, получившего 85% ожогов тела, отправили на лечение в США
  / добавлено: 7 октября 2014  
 
Житель Андрушевского района Житомирской области Роман Огурковский, служивший в 26-й бердичевской бригаде, находится на больничной койке еще с весны. Тогда 13 мая во время учений возле Геническа Херсонской области в результате взрыва САУ погибли двое военных из Житомирской области. Роман Огурковский выжил, но получил ожоги 85% тела. Врачи долгое время не давали никаких гарантий на то, что Роман будет жить. Вопреки этому, он перенес десятки сложных операций, а в последние месяцы, на удивление врачей, начал делать большие успехи – он пытается двигать руками, самостоятельно вставать и даже ходить.

еще никто не голосовал
Автомайдан приїхав у Бердичівський район «люструвати» кандидата-регіонала
  / добавлено: 7 октября 2014  
 
Житомир.info: Автомайдан приїхав у Бердичівський район «люструвати» кандидата-регіоналаУ рамках акції «Гади лізуть у Раду» Автомайдан вранці 7 жовтня приїхав до будинку підприємця Олександра Ревеги у селі Гришківці Бердичівського району.

Рейтинг статьи: Отлично
Цей день в історії Бердичева
  / добавлено: 7 октября 2014  
 
1972 р. — у Бердичеві помер Кучеров Франц Якович (1908-1972) – учасник радянсько-фінської війни 1939-1940 рр., Герой Радянського Союзу. Свій подвиг Франц Якович здійснив під час боїв у Фінляндії: командир взводу 90-го саперного батальйону 100-ї стрілецької дивізії, молодший лейтенант Франц Кучеров 1-5 лютого 1940 року під час прориву укріпленого району противника на південно-східному напрямку міста Вііпурі (нині місто Виборг, Ленінградська обл., РФ) підірвав два ворожі доти. В березні місяці 1940 року був виданий Указ про присвоєно йому звання Героя Радянського Союзу. Похований Франц Кучеров у Бердичеві у північній частині військового кладовища по вулиці Пушкіна, 105.
1925 р. — цього дня стан бердичівського кармелітського монастиря обстежила місцева комісія. Висновки комісії були невтішними: "…2. Становище цього історичного пам'ятника катастрофічне і ось чому: а) розвалюються стіни фортеці та башти, б) повикидано й валяються гармати, в) позбивано й валяються фрагменти ліпки, г) цегла середньовічних будівель підводами розвозиться міщанами, д) в склепах ті міщане добувають собі глину як будівельний матеріял і т.п.". На підставі матеріалів комісії та доповідної записки, підготовленої науковцем Тодосом Мовчанівським, Бердичівський Окрвиконком прийме рішення "...монастир Босих Кармелітів зі всією територією, костьолом, помешканнями та майном лічити підлягаючими рішучій охороні збоку окружної інспектури наросвіти". Наступного року в будівлях монастиря буде відкрито соціально-історичний музей. Ще через два роки територію колишнього кляштора, обмежену його мурами, загальною площею три з половиною квадратних кілометри, оголосять державним історико-культурним заповідником.
1923 р. — у двоповерховому приміщенні, що розташоване по вулиці Червоній, засновано бердичівську трудову школу №7 з українською мовою викладання. На момент відкриття школа мала 9 класних кімнат, в них навчалося 202 учня. Перший випуск трудової школи №7 відбувся у червні 1926 року.
1895 р. — у Бердичів приїхала комісія на чолі з професором С.Г. Войславом, яка при участі інженерів, а також членів товариства по влаштуванню в Бердичеві водопроводу, здійснила огляд декількох місць, найбільш зручних для виконання розвідок і влаштування артезіанських криниць. Через декілька років – у жовтні місяці 1898 р. – на основі цих досліджень у місті з'явиться водогін, який побудувало акціонерне товариство "Общество Бердичевского водоснабжения".
1809 р. — власник містечка Бердичева князь Матвій Радзивілл на північній окраїні містечка влаштував своїм коштом лікарню на 30 осіб з усім необхідним обладнанням. За його клопотанням імператор Олександр I дозволив назвати цю лікарню на честь Великої княгині Єлизавети Олександрівни. По закінченні будівництва та придбання всього необхідного обладнання саме цього дня лікарня була передана до відомства Приказу громадського призріння ( Приказ громадського призріння — установа в царській Росії, що відала закладами, утримуваними на громадські кошти, наприклад, дитбудинками, лікарнями, богадільнями і т. ін.). Будівля Єлизаветинської лікарні проіснує до середини XX ст., саме на землях, що вона займала, вже у радянський період буде сформовано комплекс будівель лікарняного закладу, відомого нині як Центральна міська лікарня.
1593 р. — в інвентарі маєтків Тишкевичів, датованому 7 жовтня 1593 року, з'являється писемний опис міста Бердичева: "Город новооседлый Бердичев (під терміном "новооседлый" тут слід розуміти як повторно заселений), находящийся на реке Большая Пята, в котором повинностей никаких нет, ибо дана ему воля этим летом. В том местечке замок на городище, в котором построены: спереди над вратами башня, в стене 4 светлички и 6 домиков, на горке зал построен большой, пекарня, сени, коморы, напротив сеней начали строительство башни. Городище стенами обставлено, вокруг замка пригород. Возле замка гребля, став, млын с четырмя колесами, который орендует до 1599 года за 100 коп в год еврей". З інвентарного опису також відомо, що Федір Тишкевич на двадцять років звільняє селян-переселенців від податків. Саме тут, згідно історичної карти Київської Руси, яку склав історик Леонід Махновець (1919-1993), проходив торговий шлях із Києва на захід. На думку археолога-дослідника Тодосія Мовчанівського (1899-1938), Бердичів виник навколо митниці на одному з шляхів, який зв'язував королівство Польське з Україною.
http://my.berdychiv.in.ua/

еще никто не голосовал


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Спорт и все для спорта
Добавил MillerM
Март 28, 2024

Шампанське яке краще купувати?
Добавил gutak
Март 28, 2024

Посоветуйте как выбрать виски?
Добавил unepubu
Март 28, 2024

Болит живот - что делать
(Днепр)?

Добавил Ninoshka
Март 27, 2024

Бронепластины
Добавил Lisive
Март 27, 2024