|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Март 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Бердичівлянам поїздка до Києва подорожчала
  / добавлено: 3 марта 2015  
 

Вихідні завершились, а отже людям, що працюють, чи навчаються в інших містах, треба діставатись назад. Враховуючи нинішні ціни пальне, звісно, виросла і вартість поїздки. Станом на 2 березня на центральному автовокзалі та автостанції, звідки курсують маршрутки та автобуси між міського та приміського сполучення, доїхати з Бердичева до Києва тепер коштує 101 гривню, з автовокзалу  та в межах 70-90 гривень з районної автостанції.


еще никто не голосовал
2 березня головна сцена Бердичева «горіла»
  / добавлено: 3 марта 2015  
 

А винуватцями виникнення цієї пожежі став супер-запальний гурт «Лісапетний батальйон», які вже не в перше підкорюють бердичівлян гармонійним поєднанням музики, танців, вокалу та жартів.


еще никто не голосовал
Медленно и печально: как Александр Ревега за работающих пенсионеров боролся
  / добавлено: 3 марта 2015  
 

Как известно, Верховная Рада приняла законопроект № 2212 “Проект Закона о внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно пенсионного обеспечения”. Согласно законопроекту, отменены так называемые специальные пенсии судьям, прокурорам, народным избранникам, чиновникам, если те продолжают работать. То есть отныне они могут или получай зарплату, или пенсию.


еще никто не голосовал
Зональна першість з боксу у Бердичеві: семеро наших земляків вибили право виступати на чемпіонаті України
  / добавлено: 3 марта 2015  
 

На чотири дні Бердичів перетворився на Мекку юнацького боксу: у рамках зональної першості майстри шкіряної рукавички 2001-2002-го р. н. виборювали право потрапити на чемпіонат України та на першість Європи. Представників чотирьох регіонів – м. Києва, Вінницької, Київської та Житомирської областей – зустрічали у міському Палаці культури. Із 86-ти учасників змагань, котрі мали виступити у 20-ти вагових категоріях, лише половина отримувала шанс продовжити свій шлях далі і спробувати сили на всеукраїнській першості. Для них, як і для учасників щорічного міжнародного турніру на призи братів Кличків, Бердичів мав стати містом, звідки кар’єра набере нового витку.


еще никто не голосовал

Верховная Рада приняла изменения в пенсионное законодательство
  / добавлено: 3 марта 2015  
 
Верховная Рада Украины приняла законопроект об ограничении выплат пенсий работающим пенсионерам.
За законопроект после нескольких неудачных попыток проголосовали 238 народных депутатов. Проект закона входит в пакет законопроектов, от которого зависит судьба кредита МВФ для Украины.

еще никто не голосовал
Цей день в історії Бердичева
  / добавлено: 3 марта 2015  
 
2010 р. — Розпорядженням Кабінету Міністрів України №343-р від 2 березня 2010 року Мирославській загальноосвітній школі I-III ступеня присвоєно ім'я Олега Іоновича Онишка (1940-2008) – педагога, незмінного директора Мирославської школи на протязі 33-х років. За цей час школа стала його другим домом, без якого Олег Іонович не мислив ні хвилину свого життя. За його керівництва було збудовано окреме шкільне приміщення на 4 класи (1970), тоді ж ліквідовано двозмінність навчання в школі. У 1981 році побудоване нове двоповерхове шкільне приміщення, встановлено перший в Бердичівському районі комп’ютерний клас. Високий авторитет педагога та його колег сприяв потягу шкільної молоді до вчительської роботи – 69 випускників школи обрали професію вчителя. В жодній іншій школі Бердичівського району немає такої кількості випускників, які б обрали професію вчителя. Указом Президента України №31/2006 від 20.01.2006 р. Олегу Іоновичу Онишку присвоєно почесне звання "Заслужений вчитель України". Помер Онишко Олег Іонович 11 червня 2008 року. Похований в селі Мирославка в центральній частині сільського кладовища.
2008 р. — Бердичів сколихнула звістка про акт вандалізму, який виявили на єврейському кладовищі по вулиці Леніна (нині вулиця Житомирська): невідомі зловмисники намалювали свастику на дверях усипальні рабина Леві Іцхака Бердичівського, зруйнували паркан навколо усипальні, пошкодили декілька могил. Незабаром бердичівські міліціонери зловили зловмисників, якими виявились троє молодих хлопців. Одного з них притягли до кримінальної відповідальності.
2007 р. — у селі Завітне Вільшанського району Кіровоградської області помер Микола Юхимович Шепелюк (1919-2007) – педагог та краєзнавець. Микола Шепелюк народився в селі Сазонівка Оржицького району Полтавської області, з 1952 року проживав на Бердичівщині, працював у школах району – викладав українську літературу та мову. З початку 1980-х років, фактично перебуваючи вже на пенсії, присвячує себе створенню музею історії села Терехове та англійського письменника, уродженця Терехового, Джозефа Конрада. Ним зібрана низка матеріалів, створено експозиції нового музею, який відкрив свої двері 5 грудня 1987 року. Микола Шепелюк став першим директором цього закладу, доклав багато зусиль для налагодження зв'язків з вченими-конрадознавцями Росії, Польщі, Великої Британії, США, Франції. Діяльність музею високо оцінена як в Україні, так і за кордоном – у 1993 році йому присвоєно звання "Народний", а Микола Шепелюк отримав звання "Заслужений працівник культури і мистецтв" Республіки Польщі. Похований Микола Шепелюк в селі Терехове на сільському кладовищі.
1960 р. — біля головного входу до міського скверу, що розташований на вулиці Шевченка, відкрито пам’ятник Тарасові Григоровичу Шевченку – великому українському поету, художнику. Автором скульптури став уродженець Бердичева, член Спілки художників СРСР Петро Криворуцький. Пам'ятник відкрили досить скромно, у єдиній на цей час міській газеті "Радянський шлях" про цю подію не було подано жодної інформації. Лише у 1968 році Бердичівська рада народних депутатів своїм рішенням міському скверу надала статус парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка.
1732 р. — власниця Бердичева Тереза Завіша (з роду Тишкевичів), дружина мінського воєводи, видала єврейському кравецькому цеховому братству, що щойно утворилось, привілей, яким звільняла цех від кагальної залежності. Рабин, не маючи права вмішуватись у справи цеху, повинен був судити його членів в їх тяжбах, причому євреям надавалось право обжалувати рішення цехового і кагального суду перед власницею міста.
http://my.berdychiv.in.ua/

еще никто не голосовал


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Электронки
Добавил CheBuratinio
Апрель 19, 2024

Страховка онлайн
Добавил CheBuratinio
Апрель 19, 2024

Магазин мебели
Добавил CheBuratinio
Апрель 19, 2024

Как найти надежную клинику для
сдачи анализов на пролактин?

Добавил Marta24
Апрель 19, 2024

Светильник
Добавил Салютин Александр
Апрель 19, 2024