|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Апрель 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 



Новости Бердичева и области
Упс! Продажа пива с 1 июля 2015 года подлежит лицензированию
  / добавлено: 7 апреля 2015  
 

Государственная фискальная служба разъяснила, что с 1 июля 2015 года подлежит лицензированию деятельность по производству, импорту, экспорту, оптовой и/или розничной торговли пивом на общих основаниях, предусмотренных для алкогольных напитков.


еще никто не голосовал
10 квітня у Бердичеві відбудеться генеральне прибирання
  / добавлено: 7 апреля 2015  
 

Вже дуже давно у місті говорять про те, що потрібно повигрібати все сміття на вулицях, в паркових зонах, біля річки. Багато вже звучало різноманітних закликів та пропозицій.


еще никто не голосовал
Антимонопольный комитет рекомендует ООО “Бердичевский хлебозавод» понизить цену хлеба
  / добавлено: 7 апреля 2015  
 

В себестоимость хлеба, помимо прочих расходов входят расходы на газ. В действующей цене бердичевского хлеба заложена стоимость газа 8900,00 грн за 1000 м3. Вместе с тем, с 01.04.2015 постановлением Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг, от 31.03.2015 № 966 установлен предельный (максимальный) уровень цены на природный газ, реализуемый промышленным потребителям и другим субъектам хозяйствования на уровне 7200,00 грн за 1000 м3 .
Поэтому применение с 01.04.2015 хлебозаводом плановой калькуляции на хлебобулочные изделия, введенных в действие в марте 2015 года, в которых учтена цена на природный газ, который используется обществами для производства хлеба, на уровне более высоком, чем существующий, привело к установлению с 01.04 .2015 экономически необоснованных цен на массовые сорта хлеба простой рецептуры.


еще никто не голосовал
Учні школи №12 взяли участь у квесті «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
  / добавлено: 7 апреля 2015  
 

3 квітня на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів міста Бердичів відбулася громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» у формі тематично - пізнавальної гри – Квест.


еще никто не голосовал

Семінар-нарада та пожежні навчання у Бердичівському виправному центрі
  / добавлено: 7 апреля 2015  
 

На днях на базі Бердичівського виправного центру (№108) начальником інспекції (з протипожежної безпеки) відділу охорони, режиму, нагляду і безпеки управління ДПтС України в Житомирській області Артемом Власюком проведено семінар-нараду з керівним складом відомчої пожежної охорони установ виконання покарань області.


еще никто не голосовал
У Бердичеві дільничний міліціонер допоміг дівчинці приготувати сюрприз для мами (ФОТО)
  / добавлено: 7 апреля 2015  
 
Повернувшись додому з роботи, бердичівлянка Ірина Рудніцька, дружина міліціонера-учасника АТО, виявила у домоволодінні поповнені запаси води, нагодовану домашню живність, прибране подвір’я і скопану грядку для квітів. Донька повідомила: їх відвідав татків колега.

еще никто не голосовал
Увага! 09 квітня 2015 року відбудеться 63 сесія Бердичівської міської ради
  / добавлено: 7 апреля 2015  
 
09 квітня 2015 року о 10:00 годині в актовій залі приміщення виконавчого комітету(пл.Центральна, 1) відбудеться 63 сесія Бердичівської міської ради.

еще никто не голосовал
Цей день в історії Бердичева
  / добавлено: 7 апреля 2015  
 
2006 р. — Бердичівська міська рада своїм рішенням №7 від 7 квітня 2006 року затвердила рішення виконкому №180 від 24 березня 2006 року "Про присвоєння міському Палацу культури імені Шабельника О.А.". З цього дня міський Палац культури офіційно носить ім'я колишнього керівника бердичівського машинобудівного заводу "Прогрес", Почесного громадянина міста Бердичева (1986) Олексія Андрійовича Шабельника (1926-2008).
2006 р. — на установчих зборах, що пройшли цього дня, та за сприяння Спілки "Берегиня України" у місті створено Бердичівську міську громадську молодіжну організацію "Фенікс". Першочерговою своєю метою організація декларує об’єднання міської молоді навколо проблем Бердичева, залучення її до корисно-активної праці задля процвітання та добробуту нашої малої Батьківщини.
1996 р. — у Вербну неділю, в день Благовіщеня Пресвятої Богородиці грамотою єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія (Кузьменко) приходська Миколаївська церква Бердичева зведена в ранг Собору. На цей час вона стала другим соборним храмом у Житомирській єпархії після Житомирського Преображенського кафедрального собору. Собор – особливий статус християнського храму. Цей статус надається головному храму міста, один раз і назавжди. Поміж іншого передбачає, що богослужіння (головним чином святкові) здійснюються собором духовенства (в ідеалі – 12, крім настоятеля, в образ Христа та 12-и Апостолів).
1979 р. — на стіні будинку загальноосвітньої школи №2 по вулиці Лілії Карастоянової (нині це гуманітарна гімназія №2) та стіні житловому будинку по вулиці Тараса Шевченка, 18/2, під час велелюдних мітингів урочисто відкрито меморіальні дошки на честь перебування тут у 1944 році начальника політуправління 18-ї армії, полковника Леоніда Ілліча Брежнєва – в повоєнний час Генерального секретаря ЦК КПРС, керівника СРСР. На початку 90-х років меморіальні дошки були демонтовані.
1938 р. — Оргкомітет ВЦВК по Житомирській області приймає рішення про закриття в Бердичеві молитовного будинку православної Миколаївської церкви, що розташована по вулиці Карла Лібкнехта, та передачі його для культурних потреб трудящих. Відразу після прийняття цього рішення майно церкви було розграбоване, ікони та книги знищувались та викидались. Через деякий час від православного храму залишились лише стіни, вікна та двері. Головна святиня Миколаївської церкви – старовинний чудотворний образ святителя Миколая – за загадкових обставин зник.
1930 р. — в Бердичеві створено нове фабрично-заводське училище, яке стало готувати робітничі кадри для найбільшого підприємства міста – машинобудівного заводу "Прогрес". За парти училища сіли перші 47 учнів, які навчались на фрезерувальників, слюсарів, токарів та електромонтерів. Через десять років заклад отримав нове ім'я – ремісниче училище №2. З 1958 року заклад став називатись міським професійно-технічним училищем №4, з 1984-го – спеціалізованим професійно-технічним училищем №4, яке діє і нині та займає комплекс будівель по вулиці Шелушкова.
1912 р. — згідно дозволу, отриманого від київського губернатора, з метою збору коштів для побудови в Бердичеві амбулаторії для хворих на туберкульоз місцевий лікар Озіас Шперлінг влаштував "День білої квітки" ("День білої ромашки"). Організатори закупили понад 3000 штучних квітів ромашки та 100 кружок для збору пожертвувань. Напередодні "Дня білої квітки" лікарі місцевої лікарні прочитали лекції про необхідність дотримання власної гігієни та необхідність створення в місті амбулаторії для туберкульозних хворих. У світі Днем білої ромашки називають день допомоги хворим на туберкульоз, вперше його провели 1 травня 1908 року в Швеції.
1901 р. — в селі Бистрик Бердичівського повіту у бідній селянській родині народився Гаврило Григорович Богун (1901-1981) – педагог, археолог, краєзнавець. Гаврило Григорович працював вчителем історії у школах району, займався археологією та історичними дослідженнями. За своє життя опублікував одинадцять ґрунтовних краєзнавчих праць, серед яких історія села Бистрик, історія кляштору Босих кармелітів у Бердичеві. 100-річчю від дня народження Гаврила Богуна була присвячена Всеукраїнська конференція "Бердичівщина: поступ у третє тисячоліття", за результатами видано збірник науково-краєзнавчих матеріалів (травень 2001 p.).
1793 р. — у містечку Полонне Волинської губернії (нині районний центр Хмельницької області) головнокомандувач російських військ у Польщі генерал-аншеф Михайло Кречетніков проголосив декларацію Росії про входження Правобережної України до складу Російської Імперії (фактично – про другий поділ Речі Посполитої). Як результат другого поділу Польщі у 1795 році завершується формування Волинської губернії, до складу якої увійшов і Бердичів як містечко Житомирського повіту.
http://my.berdychiv.in.ua/

еще никто не голосовал


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Жіночі кросівки на платформі
Добавил KingRing
Март 28, 2024

Кабельна продукція Lapp-kabel
Добавил Tiseki
Март 28, 2024

Грузчики в Днепре
Добавил utpax
Март 28, 2024

КРИПТОКАРТА ДЛЯ УКРАЇНЦІВ
Добавил Мarta_Мarta
Март 28, 2024

Авто на прокат
Добавил okna-4
Март 28, 2024