Навчає дорожньої грамоти дітей начальник сектору освітньої безпеки Бердичівського райвідділу поліції Людмила Грабовська. Тематичні заходи відбулися у місцевих ліцеях серед учнів початкових класів.
Поліцейська в ігровій формі розповідала дітям про Правила дорожнього руху, наголошуючи на тому, як важливо бути уважними та дотримуватися безпеки на дорозі.
Під час заняття інспекторка детально обговорила з малечею те, в яких місцях дозволяється переходити проїжджу частину дороги, а в яких – ні, якими дорожніми знаками та сигналами світлофора регулюється рух транспорту і пішоходів. Разом із ліцеїстами вивчили та повторили основні дорожні знаки для пішоходів...
Уряд ухвалив постанову, яка спростить отримання державної підтримки для Захисників України. Військовослужбовці, ветерани та члени їхніх сімей зможуть отримати 12 різних послуг через єдину заяву в Дії.
Завдяки ухваленню постанови — жодних тривалих походів по різних установах та заповнення купи паперів, а лише кілька хвилин у смартфоні. Одна заява — і ви заощаджуєте години свого часу, нерви та витрати на дорогу.
У Дії можна буде отримати 12 послуг для військових та ветеранів. Серед них:..
Залізниця – це зона підвищеної небезпеки, причому двох видів: наїзду рухомого складу і ураження електричним струмом високої напруги. Це все свідчить про те, що знаходження в зоні залізниці може бути смертельно небезпечним, особливо для дітей.
Однак, незважаючи на існуючі правила, деякі діти розважаються на залізничних коліях, чіпляються за автозчепи і підніжки вагонів, шукають забав, наражають себе на небезпеку для того, щоб розмістити екстремальне фото в соціальних мережах, виділитись серед друзів, не розуміючи, що номінальна напруга в контактній мережі складає 27,5 тисяч вольт, а гальмівний шлях поїздів в середньому становить 600-800 метрів.
З метою забезпечення особистої безпеки під час користування послугами залізничного транспорту або знаходженні на території та об’єктах залізничного транспорту дотримуйтеся таких Правил:
Суд визнав 23-річного бердичівлянина винним у носінні холодної зброї без передбаченого законом дозволу (ч. 2 ст. 263 КК України) та призначив покарання – 2 роки позбавлення волі. За сукупністю вироків остаточне покарання обвинуваченому - 5 років і 1 місяць позбавлення волі. Вирок ще не набув чинності та може бути оскаржений.
У ході судового розгляду суд встановив, що обвинувачений Г. придбав ніж, який, за висновком експертизи, є військовою коротко-клинковою холодною зброєю колюче-ріжучої дії, який носив при собі без передбаченого законом дозволу. Після допиту свідків та дослідження доказів чоловік повністю визнав свою вину та каявся. Суду пояснив, що ніж він знайшов та залишив у себе необдумано. Холодну зрою обвинувачений видав працівникам поліції на їхню вимогу, а не добровільно, як вважає захисник.
Дорожньо-транспортна пригода сталася вночі 10 грудня на 216 км автодороги Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.
Попередньо, близько 23:50 водійка автомобіля «Skoda Octavia», 27-річна жителька Вінниччини, здійснюючи рух з другорядної дороги на перехресті, допустила зіткнення з автопоїздом «Volvo» під керуванням 34-річного жителя Закарпаття.
У результаті ДТП водійка та пасажир легковика, 23-річний житель Вінницької області, отримали травми та були доставлені до травмпункту Бердичівської міської лікарні. Водій вантажівки не постраждав.