|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Новости Бердичева и области
РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної державної адміністрації 09.03.2016 №48
  Власть / добавлено: 19 марта 2016  
 

altРОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації
09.03.2016 №48

Про визначення середньої вартості
ритуальних послуг, пов’язаних із
похованням учасників бойових дій та інвалідів війни


еще никто не голосовал
Виїзна нарада за участі голови районної ради
  Власть / добавлено: 16 марта 2016  
 

42

15 березня 2016 року в селі Рея на території приватного підприємства ТОВ «ЄВРО-ВВВ», директором якого є Василь Цибульский, відбулася виїзна нарада щодо створення Рейського підрозділу місцевої пожежної охорони.

У нараді взяли участь голова Бердичівської районної ради Максим Самчик, заступник голови районної ради Олена Рудик, перший заступник голови райдержадміністрації, т.в.о начальника відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Наумчук, начальник Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України в Житомирській області Ігор Шевчук, Рейський, Старосолотвинський, Осиковський, Гальчинський сільські голови, приватні підприємці, які здійснюють свою діяльність на відповідних територіях та представник лісництва АПК. 
На даному заході були розглянуті нагальні питання, а саме:


еще никто не голосовал
Автошлях Житомир-Бердичів відремонтують та освітлять: держава вже виділила кошти
  Власть / добавлено: 15 марта 2016  
 

Автошлях Житомир-Бердичів відремонтують та освітлять: держава вже виділила кошти

Таки збулося: автошлях Житомир-Бердичів та дорогу у Хажині відремонтують та ще й освітлять. Про це інформують у команді народного депутата України Олександра Ревеги. Напевно, ще не стерлися з пам’яті городян події кількарічної давнини, коли відрізок траси від Бердичева до Житомира і у зворотному напрямку остаточно перетворився на жахіття, на долання якого витрачалися години. Дорога тоді увійшла до топу найгірших в Україні, і державі таки вдалося частково відновити покриття – здебільшого те, яким автівки прямували до обласного центру, ямкового ремонту частково зазнав і напрямок до Бердичева. Далі столичні можновладці пообіцяли за рік-два доробити те, що почали і… і власники транспорту стали чекати.


еще никто не голосовал
Пенсії у 2016 році виплачуватимуть своєчасно та в повному обсязі
  Власть / добавлено: 11 марта 2016  
 

alt

10 березня Кабінет Міністрів України на черговому засіданні затвердив бюджет Пенсійного фонду України на 2016 рік з доходами і видатками в сумі 257 207,6 млн грн.

Документ на засіданні Уряду представляв Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

«З метою забезпечення у 2016 році видатків на виплату пенсій, грошової допомоги та інших виплат пропонується затвердити постановою Кабінету Міністрів України збалансований бюджет Пенсійного фонду України на 2016 рік з доходами і видатками в сумі 257 207,6 млн гривень», - зазначив Міністр.


еще никто не голосовал

Відбулось засідання четвертої сесії районної ради
  Власть / добавлено: 10 марта 2016  
 

alt

26 лютого 2016 року відбулося засідання чергової сесії районної ради. Було розглянуто 25 питань порядку денного з яких прийняли відповідні рішення.

Першим питанням депутати розглянули внесення змін до Регламенту роботи районної ради, так як відповідно змін до ч.3 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” рішення ради приймається відкритим поіменним голосуванням. 


еще никто не голосовал
Скандал в Бердичеві: міський голова не виконує рішення суду
  Власть / добавлено: 3 марта 2016  
 

alt

За рішенням апеляційного суду Житомира депутат Бердичівської міської ради Володимир Пономарчук мав би обіймати посаду секретаря міськради. Але й досі очільник міста Василь Мазур не підписав наказу про його призначення. Судова тяганина вже може заплутати будь-кого: суди у Бердичеві, у Житомирі. Але усе без змін: у міській раді ніхто не обіймає посади секретаря і досі.


еще никто не голосовал
Відбувся семінар – навчання з секретарями сільських та селищної рад
  Власть / добавлено: 1 марта 2016  
 
alt

У вівторок, 01 березня 2016 року, у малій залі Бердичівської райдержадміністрації, відбувся семінар-навчання з секретарями сільських та селищної рад Бердичівського району.

Головуючим семінару була керівник апарату райдержадміністрації Лариса Котнюк, яка і ознайомила присутніх з порядком денним семінару. На порядок денний було винесено наступні питання:


еще никто не голосовал
Депутати райради ліквідували дві школи, одну перейменували, у трьох змінили директорів (ФОТОРЕПОРТАЖ З СЕСІЇ)
  Власть / добавлено: 1 марта 2016  
 

alt

Ряд важливих питань, що стосуються функціонування освіти Бердичівщини, були прийняті на останній сесії районної ради, що відбулась 26 лютого.

Розпочнемо з того, що з 1 вересня у районі було призупинено навчальний процес у Мартинівській та Буряківській загальноосвітніх школах. А на сесії, що пройшла 26 лютого, вони офіційно припинили своє існування, як юридичні особи, шляхом ліквідації.

Своїм одноголосним рішенням депутати проголосували за перейменування Радянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на Романівську.

Крім того, у кількох освітніх закладах району змінилися керівники. Так, директором Скаківської ЗОШ І-ІІ ст. стала Світлана Томчук , Половецької ЗОШ І-ІІІ ст. – Тетяна Кирисюк , Райківської ЗОШ І-ІІ ст. – Сергій Кушков .


еще никто не голосовал
Рівень злочинності на території Бердичівського району насторожує (ВІДЕО)
  Власть / добавлено: 29 февраля 2016  
 

alt

Про стан злочинності на території Бердичівського району, за поточний період минулого року, на останній сесії районної ради доповів начальник Бердичівського відділу поліції Роман Зайцев.

Нині бердичівські правоохоронці працюють у перехідний період, але незважаючи на усі складнощі та реформування у галузі, намагаються якісно виконувати свою роботу. 

Розпочнемо з того, що за 12 місяців 2015 року, до Бердичівського відділу поліції надійшло 9671 заяв та повідомлень про вчинення злочинів. 3221 з них стосуються району. 

Порівняно з аналогічним періодом минулого року, збільшилась кількість зареєстрованих злочинів: з 711 - (минулий рік) до 1021, в тому числі, 211 злочинів скоєно на території Бердичівського району.


еще никто не голосовал
Іноземні доходи фізичних осіб підлягають річному декларуванню
  Власть / добавлено: 26 февраля 2016  
 

alt

Фахівці Бердичівської ОДПІ нагадують, у разі отримання громадянином України доходів з іноземних джерел в 2015 році, такому громадянину слід зазначені доходи включити до загального річного оподаткованого доходу, задекларувати такі доходи в річній податковій декларації та сплатити податок на доходи фізичних осіб в розмірі 15% та військовий збір в розмірі 1,5% від суми отриманого доходу.

Декларацію про майновий стан і доходи, одержані громадянами у 2015 році, слід подати до територіального органу фіскальної служби за місцем своєї прописки до 1 травня 2016 року.

Звертаємо увагу...


еще никто не голосовал
Щодо розміру податкової соціальної пільги
  Власть / добавлено: 26 февраля 2016  
 
alt

Відповідно до статті 169 Податкового кодексу податкова соціальна пільга застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата (інші прирівняні до неї відповідно до законодавства виплати, компенсації та винагороди), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн. (у 2016 році – 1930 гривень).

З урахуванням норм пункту 169.4 Кодексу платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу ...


еще никто не голосовал
Про оподаткування пенсій
  Власть / добавлено: 26 февраля 2016  
 

alt

Згідно зі статтею 164 Податкового кодексу до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються, зокрема, суми пенсій (включаючи суму їх індексації, нараховану відповідно до закону) або щомісячного довічного грошового утримання, отримуваних платником податку з Пенсійного фонду України чи бюджету згідно із законом, якщо їх розмір перевищує три розміри мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, – у частині такого перевищення, а також пенсій з іноземних джерел, якщо згідно з міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, такі пенсії підлягають оподаткуванню чи не оподатковуються в країні їх виплати.

Ставка податку становить 15% бази оподаткування щодо перевищення суми пенсії (включаючи суму її індексації, нараховану відповідно до закону), щомісячного довічного грошового утримання, визначеної у підпункті 164.2.19 Кодексу, які отримуються платником податку з Пенсійного фонду України чи бюджету згідно із законом.

Зазначаємо, що з 1 січня 2016 року ...


еще никто не голосовал
Увага! Дата проведення сесії переноситься
  Власть / добавлено: 26 февраля 2016  
 

alt

Увага!

Засідання 3 сесії Бердичівської міської ради відбудеться 10 березня 2016 року о 10:00 в актовому залі виконкому. 
Порядок денний:
1. Про розгляд депутатських запитів 
2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2015 рік 
3. Про виділення матеріальної допомоги 
4. Про надання пільги по сплаті до бюджету міста податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки 
.......

еще никто не голосовал
Засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності районної ради
  Власть / добавлено: 25 февраля 2016  
 

1 001

25 лютого 2016 року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності бердичівської районної ради .

Голова постійної комісії районної ради Микола Каченюк відкрив засідання та ознайомив присутніх з порядком денним.

Постійною комісією було розглянуто багато важливих питань. Так, начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Войцахівська проінформувала про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік.

Заступник голови районної державної адміністрації Людмила Димидюк проінформувала про Програму економічного і соціального розвитку Бердичівського району на 2016 рік, ознайомила з основними напрямками діяльності та заходами по їх реалізації у 2016 році.


еще никто не голосовал
Президент затвердив Закон щодо безоплатного забезпечення підручниками школярів та вчителів
  Власть / добавлено: 20 февраля 2016  
 

alt

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо безоплатного забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів та педагогічних працівників», прийнятий Верховною Радою України 26 січня.

Документом передбачено, що «держава гарантує безоплатне забезпечення підручниками, посібниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів та педагогічних працівників у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України».

Закон сприятиме поліпшенню організації учбового процесу, забезпеченню соціального захисту учнів шкільного віку, їх батьків та педагогічних працівників, а також створенню належних умов для здобуття якісної середньої освіти.


еще никто не голосовал
Развал коалиции: хроника парламентского кризиса
  Власть / добавлено: 18 февраля 2016  
 

alt Фракция "Самопомич" заявила о выходе из коалиции

Развал коалиции произошел в результате выхода из этого объединения фракции "Самопомич". Напомним, что кризис в коалиции усилился после голосования в Верховной Раде за отставку Кабмина Яценюка, соответствующее решение поддержали 194 нардепа из 266 необходимых. После этого в "Самопомочи" заявили о том, что на заседании фракции будут обсуждать вопрос выхода их коалиции.
Вместе с тем, вчера, 17 февраля, "Батькивщина" без анонсирования подобного обсуждения заявила о том, что выходит из этого объединения
Отметим, что без этих двух фракций в составе коалиции не будет большинства, что фактически означает развал коалиции.


еще никто не голосовал
Податковий календар на лютий 2016 року
  Власть / добавлено: 17 февраля 2016  
 

alt

Головне управління ДФС у Житомирській області  надало податковий календар на лютий 2016 року:

19 лютого, п’ятниця:

Останній день сплати:


еще никто не голосовал
Бердичівський депутат підписався за відставку Уряду
  Власть / добавлено: 16 февраля 2016  
 

alt

У четвер у парламенті планується заслухати звіт про діяльність Кабінету Міністрів, за підсумками якого дати йому свою оцінку.

У випадку негативної оцінки (що цілком імовірно), швидше за все постане питання про відповідальність Уряду та висловлення йому недовіри.
З самого ранку у парламенті вже розпочато збір підписів про реєстрацію проекту Постанови Верховної Ради України “Про відповідальність Кабінету Міністрів України (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України). Ініціатори збору підписів — депутати фракції “Блоку Петра Порошенка “Солідарність”. Одним із перших свій підпис під ініціативою поставив


еще никто не голосовал
Розпочав роботу call-центр Національної поліції України
  Власть / добавлено: 15 февраля 2016  
 

altЗапуск всеукраїнського саll-центру став наступним кроком реформування правоохоронного відомства.

Віднині за єдиним номером 0-800-50-02-02 громадяни з усіх регіонів держави зможуть:


еще никто не голосовал


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Подскажите
Добавил Yardli
Март 26, 2019

Путешествия
Добавил Pretaf
Март 26, 2019

Кто где проводит свободное
время

Добавил Pretaf
Март 26, 2019

Подарок ребенка
Добавил tanya1992
Март 26, 2019

Автозапчасти
Добавил Varvara23
Март 26, 2019