За тиждень до Нового року бердичівляни в активних пошуках підходящої для свого дому красуні-ялинки. Яке ж свято без головного його символа? Чимало городян, із багатьох міркувань, обирають штучне деревце. Ціни на ці густі ялинки й пухнасті сосни майже однакові. Маленькі - від 100 грн. Найвищі – найдорожчі, до 2000 грн. Одна із переваг штучних ялинок: зберігається у гарному вигляді не один рік, каже продавчиня Марія...
На Житомирщині продовжують працювати над створенням альтернативних джерел енергії. У Бердичівському районі будується сонячна електростанція «Ганська СЕС», яка є першою в Україні електростанцією, яка працюватиме в комплексі з екофермою. Про це повідомив голова Житомирської ОДА на своїй сторінці у Facebook.
«Продовжуємо працювати над створенням альтернативних джерел енергії на Житомирщині.
У Бердичівському районі неподалік села Великі Незгірці на площі 30 га вже будується сонячна електростанція «Ганська СЕС»...
У всякому разі, так стверджується у рішенні виконавчого комітету, яке було прийнято кілька днів тому. Його проект був дуже заздалегідь оприлюднений на офіційному сайті міської ради, ніяких зауважень на нього не надходило, тому члени виконкому одноголосно за нього проголосували.
Керівнику комбінату комунальних підприємств міський голова лише дав завдання, щоб на території кладовища своєчасно зрізали старі і ушкоджені дерева, і взагалі, зробити так, щоб поступово там не залишилось ніяких дерев...
У Бердичеві з «нуля» будують літаки. А щоб ніхто не сумнівався у таких рідкісних нині уміннях, на центральну площу міста привезли один із них – 601-й «Зеніт». Команда з шести аматорів збирала його близько року. Всі без винятку деталі вони роблять у майстерні. Багато часу витратили на роботу над оснащенням для виготовлення деталей. Кожен з майстрів мав над чим подумати. До того ж довелось попрацювати і над кресленнями....
На автостанції Бердичева 25-го серпня доволі людно. Люди купують квитки у касах, чекають на автобуси. Хоча нещодавно перевізник «АТП 11837» заявив: із 25-го числа припиняє обслуговувати близько 20-ти приміських напрямків у Бердичівському районі через невідшкодування коштів за пільгові перевезення.
«По місту ми недотримали 5 млн. 314 тис. грн.., по району 2,5 млн. грн., по Семенівській ОТГ 410 тисяч»,...
Унаслідок підвищення вартості продуктів харчування жителям міста Бердичева вже починаючи з наступного тижня доведеться трохи більше сплачувати за харчування своїх дітей у загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих садочках. Цю неприємну новину озвучила заступник міського голови Валентина Адаменко на засіданні виконавчого комітету, представивши відповідний проект рішення щодо зміни вартості харчування одного дитино-дня. У середньому вартість харчування зросте з вісімдесяти копійок до більш ніж однієї гривні на день, що неодмінно відобразиться у рахунках, які будуть надходити батькам...
Очікування весняної більш комфортної для бердичівлян погоди принесе з собою не зовсім приємну новину для тих, хто часто користується маршрутками "Бердичів-Київ". Тим, кому потрібно дістатися столиці у зв’язку з навчанням, роботою чи просто у справах, доведеться платити за квиток в маршрутках дорожче.
Таке введення почне діяти з 1 березня 2018 року...
Активні підприємці Житомирщини можуть взяти вигідний кредит на розвиток свого бізнесу сумою до 1,5 млн грн та отримати до 200 тис. грн відшкодування з обласного бюджету. ОДА повністю компенсує облікову ставку НБУ у розмірі – наразі це 14,5%, та щомісячно виплачуватиме суму відшкодування підприємцям-позичальникам. Прийом документів триває до 2 квітня 2018 року. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.
Збільшення фінансування обласної програми підтримки малого і середнього підприємництва у 2018 році ініціював голова ОДА Ігор Гундич...
У 2015 році бізнесмен із Середньої Азії, очільник товариства з обмеженою відповідальністю “Зернова база України” реконструював зруйноване підприємство “Бердичівський комбікормовий завод” у сучасний елеватор. Буквально за два роки роботи Бердичівському елеватору було присвоєно статус “Лідер галузі”. За підсумками 2016 маркетингового року Союз Національних бізнес-рейтингів визнав Бердичівський елеватор підприємством, котре формує майбутнє економіки нашої держави. Згідно загальнодержавного фінансово-економічного аналізу діяльності, за досягнення високих результатів підприємство здобуло
МКП “Бердичівводоканал” має намір переглянути вартість послуг з централізованого водопостачання та водовідведення (транспортування стічних вод).
Станом на даний час на підприємстві діють тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, встановленні Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Постанова №908 від 26.03.2015 року, а саме:
Нещодавно на одній з бердичівських недобудов з’явився великий банер з написом «Продається». Знаходиться ця будівля в центрі міста, тому цей великий напис, думаю, бачило багато бердичівлян, а ось чи багато з них вирішили подзвонити по вказаному телефону – невідомо.
В інтернеті , на відомому сайті приватних оголошень теж нещодавно з’явилась інформація про продаж цієї будівлі, і саме там стоїть ціна 480 тисяч доларів або ж 11 з лишком мільйонів гривень. Після цього
История бердичевской швейной фабрики началась в 20-х годах прошлого века. Несмотря на свой солидный возраст, предприятие и сейчас уверенно «держит фасон», выпуская продукцию высочайшего качества.
На бердичевской фабрике халтура не проходит. Прямо в пошивочных цехах заказчики из Европы тщательно осматривают каждое изделие. Недопустимы даже маленькая небрежность, или «перекос шва»...
С банками судиться можно и нужно, если они у вас находят несуществующие долги или в одностороннем порядке меняют условия сотрудничества, иначе банки почувствуют полную безнаказанность и начнут находить долги своих клиентов на пустом месте.
Одна жительница Черняхова одолжила у одного крупного украинского банка всего несколько тысяч гривен. Отдала. Но вдруг получила иск о взыскании всей суммы кредита, словно она его и не отдавала вовсе. Женщина решила бороться и...
Під час опрацювання інформації від органів державної влади встановлено, що жителю Житомирського району на території Швайківської сільської ради Бердичівського району надано в оренду дві земельні ділянки вартістю майже 2,3 млн грн для ведення фермерського господарства.
Однак орендар, у порушення вимог чинного законодавства та умов договорів, з вересня 2013 року не сплачує орендну плату за землю, заборгувавши понад 216 тис грн...
У зв’язку з майбутніми травневими святами та святкуванням Паски, Національний банк України інформує, що вихідними днями для банківської системи є 1, 2, 3, 7, 8 та 9 травня 2016 року.
Так, зауважимо, що 4, 5 та 6 травня 2016 року банківська система України працюватиме у звичайному режимі.
У зв'язку зі зниженням виробництва житнього борошна, ціна на житньо-пшеничні сорти хліба може зрости.
Генеральний директор об'єднання "Укрхлібпром" Олександр Васильченко розповів, що для випічки підприємство використовує дві культури - пшеницю та жито. У 2015 році виробництво пшеничного борошна досягло 60 мільйонів тонн, але обсяги виробництва житнього борошна з кожним роком падають.
Завжди було так, що хліба грубого помелу були дешевше. Сьогодні ж ці хліба будуть рости в ціні і вирівнюватися з іншими сортами. - Заявив Васильченко.
Перед начала отпускного сезона украинцы столкнутся с новыми ценами на железнодорожные билеты, причем подорожает проезд в поездах, следующих по самым популярным среди туристов направлениям. Цены повышаются на билеты до Львова – культурной столицы нашей страны, и до Одессы – новой морской и пляжной столицы Украины. Аккурат перед летними отпусками наших граждан «порадуют» ростом цен, и этот рост произойдет не в один этап – оказывается, цены будут повышаться неоднократно в этом году.
Дане роз’яснення стосується громадян – власників житлових будинків і квартир.
У 2016-му році, громадяни України – фізичні особи повинні будуть сплатити податок на нерухомість, нарахований за ставками та пільгами 2015-го року.
Згідно рішення міської ради на підставі змін до Податкового кодексу України встановлена податкова ставка – 2% від мінімальної зарплати на 1 січня 2015 року (2% від 1218 грн. становить – 24 грн. 36 коп. за 1 кв.м) для власників житлових площ, які перевищують затверджені законом встановлені пільги зі сплати податку:
квартири – більше 60 кв.м;
житлові будинки – більше 120м кв.м.;
різних типів житла (квартира плюс будинок) – 180 кв.м.