31

Новости Бердичева и области
Відбувся чемпіонат зі спортивної гімнастики серед вихованок Бердичівської ДЮСШ
  Спорт / добавлено: 4 января 2008

Відбувся чемпіонат зі спортивної гімнастики серед вихованок Бердичівської ДЮСШСвоєрідним підсумком діяльності відділення спортивної гімнастики Бердичівської дитячо-юнацької спортивної школи став чемпіонат серед вихованок закладу.

Рейтинг статьи: Отлично
У цьому році бердичівські спортсмени мають більше нагород, ніж у минулому
  Спорт / добавлено: 27 декабря 2007

У цьому році бердичівські спортсмени мають більше нагород, ніж у минуломуПідсумки спортивного року 2007 підвели на засіданні виконавчого комітету. Бердичівські спортсмени здобули більше перемог, ніж у 2006. Місто має призерів чемпіонатів та турнірів від обласного до світового рівня.

Напередодні новорічних свят обласну федерацію кіокушинкай карате відвідали депутати Олександр Дмитрук та Сергій Орлюк
  Спорт / добавлено: 26 декабря 2007

Напередодні новорічних свят обласну федерацію кіокушинкай карате відвідали депутати Олександр Дмитрук та Сергій ОрлюкНапередодні новорічних свят обласна федерація кіокушинкай карате приймала гостей: до вихованців Віктора Гуменюка завітали депутат обласної ради Олександр Дмитрук та депутат міської ради Сергій Орлюк.

Рейтинг статьи: Средне
Ігри ІІІ туру Чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд ІІ ліги у Бердичеві виграв БК «Полісся»
  Спорт / добавлено: 20 декабря 2007

Ігри ІІІ туру Чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд ІІ ліги у Бердичеві виграв БК «Полісся»15-16 грудня у Бердичеві відбувся ІІІ тур Чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд ІІ ліги. У вересні збірна Житомирщини, баскетбольний клуб «Полісся», вперше заявила про себе. Цього разу у грі з командою Тернопільського Національного економічного університету вона двічі перемогла з рахунком 89 : 56 і 78 : 60.

У місті стартував міжобласний турнір з футзалу
  Спорт / добавлено: 14 декабря 2007

У місті стартував міжобласний турнір з футзалуПротягом трьох днів у місті проходитиме міжобласний турнір з футзалу серед спортсменів 92-го р.н. Участь у ньому беруть вісім команд із Бердичева, Києва, Калинівки, Ямполя та Хмільника. Тренер бердичівлян Ігор Лисюк каже: за результатами гри його вихованців буде складено збірну, яка представлятиме місто на Чемпіонаті України з футзалу, що розпочнеться у Бердичеві 20-го грудня.

Вихованці клубу спортивного бального танцю стали призерами Чемпіонату у Черкасах
  Спорт / добавлено: 4 декабря 2007

Вихованці клубу спортивного бального танцю стали призерами Чемпіонату у Черкасах10 учасників клубу спортивного бального танцю “Діамант” Будинку офіцерів повернулися із відкритого Чемпіонату Черкаської області. Вони виконували там європейську і латиноамериканську програми. Юні бердичівляни стали срібними і бронзовими призерами серед маже 290 пар із різних міст України. У конкурсі взяли участь представники 23-х танцювальних клубів.

Церемонію нагородження переможців і фіналістів спортивних змагань провели у районній державній адміністрації

Церемонію нагородження переможців і фіналістів спортивних змагань провели у районній державній адміністраціїЦьогоріч Бердичівщина найбільше пишається футбольним клубом “Арсенал”, який посів друге місце у чемпіонаті області з футболу серед команд першої ліги та командами “Старт” з хокею на траві, які брали участь у Чемпіонаті України.

Бердичівлянин Володимир Матвійчук став срібним призером Кубку України з боксу
  Спорт / добавлено: 26 ноября 2007

Бердичівлянин Володимир Матвійчук став срібним призером Кубку України з боксуНа ринзі проходить фінальний поєдинок кубку України з боксу. У синій формі — майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України бердичівлянин Володимир Матвійчук. Вихованець бердичівського боксу він є неодноразовим призером Чемпіонату України та Міжнародних турнірів класу «А» у ваговій категорії до 60-ти кг.

Клуб АРС занял 1 место в Украине!!!
  Спорт / добавлено: 25 ноября 2007

Наш клуб спортивного-бального танца "АРС" в Луцке заняла одни из призовых мест ...

Бердичівлянин Ернест Мардоянц переміг у Чемпіонаті України з рукопашного бою
  Спорт / добавлено: 8 ноября 2007

Бердичівлянин Ернест Мардоянц переміг у Чемпіонаті України з рукопашного боюЩе одного чемпіона дав країні Бердичів. Ернест Мардоянц здобув свою першу перемогу на чемпіонаті України з рукопашного бою, що проходив у Кіровограді.

Футболісту Мунчику – 70 років
  Спорт / добавлено: 4 ноября 2007

Футболісту Мунчику – 70 роківПро футбол можна говорити нескінченно довго, так само багато можна розповідати і про колишнього тренера команди «Прогрес» Зигмунда Возняка – кажуть його друзі-спортсмени та вихованці. І сьогодні перед людиною на прізвисько Мунчик, якій виповнилося 70 років, схиляють у повазі голови бердичівські футболісти. У Зигмунда Йосиповича починають сяяти очі, коли він згадує 50-і роки, перші матчі.

Бердичівські школярі - кращі футболісти області
  Спорт / добавлено: 3 ноября 2007

Бердичівські школярі - кращі футболісти областіФінальною зустріччю між командами Бердичева та Коростеня завершилася обласна спартакіада з футболу серед школярів. На момент початку матчу вже були відомі володарі 3-го місця - ними стали представники Новоград-Волинського. З перших хвилин гри стало зрозуміло, що зустріч буде нелегкою, обидві команди одразу ж кинулися у бій. Бердичівляни поступово нарощували оберти, все частіше примушуючи коростенців помилятися.

"Найкращий гравець ФК "Бердичів" у 2007 році за версією вболівальників?"
  Спорт / добавлено: 31 октября 2007

З 1 листопада на сайті http://fcberdychiv.pp.net.ua/ розпочалось голосування "Найкращий гравець ФК "Бердичів" у 2007 році за версією вболівальників?". Попередня тривалість голосування до 31 грудня 2007 року, а можливо і продовження терміну голосування.
Приймайте участь у голосуванні.

Закінчився Чемпіонат України з настільного тенісу
  Спорт / добавлено: 28 октября 2007

Закінчився Чемпіонат України з настільного тенісуФінальні ігри чемпіонату України з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 93 року народження і молодших пройшли у спортзалі 26 артилерійської бригади. На декілька днів Бердичів став тенісною столицею, змагатися сюди приїхало понад 100 спортсменів із 17 регіонів України.

Понад 100 юних тенісистів взяли участь у чемпіонаті України з настільного тенісу
  Спорт / добавлено: 24 октября 2007

Понад 100 юних тенісистів взяли участь у чемпіонаті України з настільного тенісуУ спортивному залі 26-ї артилерійської бригади відбулося урочисте відкриття чемпіонату України з настільного тенісу серед юнаків і дівчат 93-го року народження та молодших.

32 спортсмени відбіркових ігор ІІІ Всеукраїнського турніру з настільного тенісу стануть учасниками фінальних змагань
  Спорт / добавлено: 22 октября 2007

32 спортсмени відбіркових ігор ІІІ Всеукраїнського турніру з настільного тенісу стануть учасниками фінальних змаганьВсеукраїнський турнір із настільного тенісу пам’яті Віктора Брояковського вже втретє проводиться у місті. Протягом 7 років він виступав за Бердичів і Житомирщину на обласних змаганнях та чемпіонатах України.

Завершилася першість міста з футболу серед дівчат

Завершилася першість міста з футболу серед дівчатХто сказав, що футбол - суто чоловіча гра? На стадіоні "Шкіряник" усі бажаючи мали змогу переконатися у протилежному : там відбулися фінальні зустрічі першості міста з футболу серед учениць загальноосвітніх шкіл Бердичева.

Бердичівська збірна школярів братиме участь у фінальних зустрічах чемпіонату області з футболу
  Спорт / добавлено: 18 октября 2007

Бердичівська збірна школярів братиме участь у фінальних зустрічах чемпіонату області з футболуНа стадіоні «Прогрес» відбулися футбольні матчі чемпіонату області у залік спартакіади школярів. Між собою зустрічалися учасники однієї з восьми підгруп – збірні команди Ружина, Попільні та Бердичева.

Гонщик із Бердичева — срібний призер Чемпіонату України з кільцевих перегонів
  Спорт / добавлено: 17 октября 2007

Гонщик із Бердичева — срібний призер Чемпіонату України з кільцевих перегонівТак Олег та Дмитро Гайдамаченки готуються до автомобільних кільцевих перегонів. Перед кожними змаганнями - плановий огляд і ремонт. Ось на цій Естонії -2 нещодавно голова родини побив рекорд автодрому “Чайка” під Києвом по проходженню кола і виборов друге місце у Чемпіонаті України.