|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 Новости Бердичева и области
С 2016 года инвалиды войны будут получать компенсацию за санаторно-курортное лечение по-новому
  Власть / добавлено: 1 декабря 2015  
 
alt

Инвалидам войны, которые получили санаторно-курортные путевки, компенсация выплачивается структурными подразделениями по вопросам соцзащиты населения районных, районных в Киеве и Севастополе госадминистраций, исполнительными органами горсоветов


еще никто не голосовал
Уряд вніс зміни до пенсійного забезпечення громадян
  Власть / добавлено: 1 декабря 2015  
 

alt

З 1 грудня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 18.11.2015 року № 954, якою Уряд вніс зміни до постанови від 26.03.2008  №265 "Деякі питання пенсійного забезпечення громадян", і тим самим забезпечив пенсійні виплати інвалідам ІІІ групи загального захворювання та виплату державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, що з 1 вересня 2015 року становить 1074 грн.


еще никто не голосовал
Про затвердження мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичн. осіб у м.Бердичеві на 2016
  Власть / добавлено: 30 ноября 2015  
 
alt
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Бердичівської міської ради « Про затвердження мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у м. Бердичеві на 2016 рік»

Виконавчий комітет Бердичівської міської ради повідомляє, що 30 листопада 2015 року буде розміщено проект регуляторного акта – рішення Бердичівської міської ради «Про затвердження мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у м. Бердичеві на 2016 рік» та аналіз регуляторного впливу в мережі Інтернет на офіційному веб-порталі міста Бердичева за електронною адресою: www.berdychiv.com.ua у розділі «Регуляторна політика».


еще никто не голосовал
Нарада з сільськими та селищним головами
  Власть / добавлено: 30 ноября 2015  
 
20151127 101700
27 листопада 2015 року в Бердичівській районній раді  відбулась нарада з сільськими та селищним головами, на якій було обговорено ряд важливих питань.


Так, заступник голови асоціації фермерів і приватних землевласників Житомирської області Ігор Бакановський доповів про врегулювання відносин користування земельними ділянками водного фонду та водних об’єктів, проінформував про проблематику ведення рибної діяльності в межах району.

Зазначив, що в 2003 - 2005рр. в районі було 47 орендарів водних об'єктів, зараз залишилося 13.

Повідомив про перелік документів, які повинні бути у орендаря водного об'єкту для ведення підприємницької діяльності:


еще никто не голосовал

Ліси у районі під загрозою… від людей
  Власть / добавлено: 30 ноября 2015  
 

altНещадна вирубка лісу на Бердичівщині останнім часом неабияк насторожує.

Про це говорять працівники лісгоспу. У час, коли ціни на газ стрімко виросли, тепло в оселі обходиться родинам і справді недешево.

І подекуди нерідкість, коли...


еще никто не голосовал
Бердичівські депутати тепер голосуватимуть поіменно
  Власть / добавлено: 29 ноября 2015  
 

Ілюстративне фото

 

Відповідну ініціативу підтримали 236 парламентарів.


еще никто не голосовал
До уваги громадськості Бердичівщини!
  Власть / добавлено: 26 ноября 2015  
 

До уваги громадськості Бердичівщини!

З 7 по 11 грудня 2015 року Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська у режимі он-лайн відео конференції зі студії у Києві проведе прийом громадян у регіонах. Усі громадяни, які бажають потрапити на прийом до Уповноваженого, повинні попередньо записатися у Представництві Уповноваженого в Житомирській області за адресою: майдан ім. С.П. Корольова, 3/14, кімната 107. Контактний  телефон: (0412) 42-03-80».


еще никто не голосовал
Добровольці АТО і волонтери отримали право на одноразову грошову допомогу
  Власть / добавлено: 24 ноября 2015  
 
Президент України Петро Порошенко підписав закон про надання одноразової грошової допомоги учасникам антитерористичної операції – добровольцям і волонтерам, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних через безпосередню участь в АТО.

Відповідно до закону, безпосереднім учасникам АТО з числа добровольців і волонтерів, які стали інвалідами при безпосередній участі в АТО, забезпеченні її проведення, перебуваючи в районах АТО в період її проведення, надається право на отримання одноразової грошової допомоги, а саме: 250-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, у разі встановлення інвалідності І групи; 200-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, у разі встановлення інвалідності II групи; 150-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, у разі встановлення інвалідності III групи.

У разі смерті зазначених вище осіб, документом передбачається надання членам їх сімей права на отримання одноразової грошової допомоги: 500-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб.

еще никто не голосовал
В приміщенні міськвиконкому запроваджено електронне керування чергою
  Власть / добавлено: 20 ноября 2015  
 

   alt  В приміщенні міськвиконкому запроваджено електронне керування чергою  з питань надання адміністративних послуг структурними підрозділами виконкому  та територіальними підрозділами місцевих органів виконавчої влади.

 

 

   Крім того, у Центрі встановлено рухливу стрічку, на якій розміщується інформація про роботу виконавчого комітету та інша інформація для жителів міста.

 еще никто не голосовал
У Бердичеві обрали секретаря міської ради та вирішили демонтувати пам’ятник Котовському
  Власть / добавлено: 17 ноября 2015  
 
alt

У Бердичеві друга після виборів сесія міської ради розпочалась із невтішної звістки: на сході України загинув бердичівлянин - солдат Сергій Гадіулін, 1986-го року народження. Родині Героя з міського бюджету виділено допомогу у розмірі 50 тисяч гривень.

Після вшанування пам'яті бійця депутати приступили до роботи. Знаковою для усього депутатського корпусу видалася друга сесія: обирали секретаря міськради. На 1-й сесії кандидатуру Василя Толочка, запропоновану міським головою Василем Мазуром, не підтримали. Натомість на другу сесію депутатська більшість запропонувала свою кандидатуру - лідера “Батьківщини” Володимира Пономарчука. Разом з іншими питаннями, винесеними на сесію, процедура обрання нового секретаря з обговореннями, дискусіями та перервами у роботі зайняла майже п’ять годин.

 


еще никто не голосовал
орожна техніка з Бердичівського району прибирає під Києвом
  Власть / добавлено: 26 апреля 2012  
 
Дорожна техніка з Бердичівського району прибирає під Києвом У всякому разі, така інформація прозвучала на нараді в райдержадміністрації, але, про все по порядку.

Рейтинг статьи: Отлично
В Бердичеве ветераны и инвалиды войны получат повышенную разовую денежную помощь ко Дню Победы
  Власть / добавлено: 26 апреля 2012  
 
В Бердичеве ветераны и инвалиды войны получат повышенную разовую денежную помощь ко Дню Победы Скоро жители города Бердичева снова соберутся на традиционном митинге возле памятника Вечный огонь для того, чтобы отпраздновать День Победы и отдать дань уважения ветеранам Великой Отечественной войны, которые заплатили за победу большую цену. 

Рейтинг статьи: Отлично
Премьер-министр Украины разрешил водителям не платить парковщикам
  Власть / добавлено: 7 апреля 2012  
 
Премьер-министр Украины разрешил водителям не платить парковщикам Житомирские водители теперь могут не платить парковщикам за парковку. Об этом Премьер-министр Украины Николай Азаров написал на своем facebook.

Рейтинг статьи: Отлично
Судья Королевского райсуда Житомира Руслан Галасюк получил выговор
  Власть / добавлено: 7 апреля 2012  
 
Судья Королевского райсуда Житомира Руслан Галасюк получил выговор Судья Королевского районного суда города Житомира Руслан Галасюк получил выговор.

Рейтинг статьи: Отлично
Налог на роскошь в Бердичеве: 200 кв. м. жилой площади и 200 000 на депозите - это еще бедность
  Власть / добавлено: 6 апреля 2012  
 
Налог на роскошь в Бердичеве: 200 кв. м. жилой площади и 200 000 на депозите - это еще бедность Некоторые особо состоятельные жители города Бердичева, имеющие очень большие доходы, насторожились после того, как Правительство решило ввести новый вид налогообложения – налог на роскошь. 

Рейтинг статьи: Отлично
Житомирская администрация по Интернету доказывает невиновность чиновников в растрате 5,3 млн.грн.
  Власть / добавлено: 5 апреля 2012  
 
Житомирская администрация по Интернету доказывает невиновность чиновников в растрате 5,3 млн.грн. Житомирская облгосадминистрация ведет переписку с управлением СБУ через Интернет? 

Рейтинг статьи: Отлично
Власти Житомира выделили землю возле свалки под приют для бездомных животных
  Власть / добавлено: 5 апреля 2012  
 
Власти Житомира выделили землю возле свалки под приют для бездомных животных Исполнительный комитет Житомирского городского совета согласовал целевую Программу регулирования численности бездомных животных в  Житомире на 2012-2020 года. 

Рейтинг статьи: Отлично
Трепещи, преступность – в Бердичеве скоро будет новый прокурор
  Власть / добавлено: 2 апреля 2012  
 
Трепещи, преступность – в Бердичеве скоро будет новый прокурор Город Бердичев продолжают лихорадить кадровые ротации, в результате которых многие государственные инстанции, имеющие большое влияние на жизнь и развитие города, получили новых руководителей. 

Рейтинг статьи: Отлично


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Ортопедический матрас
Добавил Tarik
Февраль 22, 2019

кредит
Добавил tanya1992
Февраль 22, 2019

магазин мебели
Добавил defne
Февраль 22, 2019

Потолки. Нужен совет
Добавил defne
Февраль 22, 2019

Будущим стоматологам
Добавил marsik
Февраль 22, 2019