|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 Новости Бердичева и области
Задекларовані суми ПДФО та військового збору необхідно сплатити до 29 липня 2016 року
  Власть / добавлено: 26 июля 2016  
 

alt

Бердичівська ОДПІ нагадує, що 29 липня 2016 року – останній день сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору, з отриманих доходів у вигляді дарування, спадщини, продажу рухомого та нерухомого майна, іноземних доходів, та інших, визначених в поданій річній декларації про майновий стан і доходи за 2015рік.

Звертаємо увагу, якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання протягом строків, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:


еще никто не голосовал
Бердичівські податківці інформують
  Власть / добавлено: 26 июля 2016  
 

alt

До відома громадян – платників земельного податку

Бердичівська ОДПІ нагадує, що відповідно до Податкового кодексу України платниками є власники земельних ділянок та землекористувачі, а об’єктом оподаткування визначено земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні. У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив таке право на зазначену земельну ділянку, а новим власником – починаючи з місяця, в якому у нового власника виникло право власності.

Звертаємо увагу, що відповідно до пункту 281.1 статті 281 Податкового кодексу України від сплати податку звільняються


еще никто не голосовал
Закон про зниження акцизу на б / у автомобілі опублікував «Урядовий кур'єр»
  Власть / добавлено: 25 июля 2016  
 

alt

Офіційне видання центральних органів виконавчої влади «Урядовий кур'єр» опублікувало Закон №3251, який тепер вже точно вступить в силу без поправок Президента.

Закон №3251 передбачає зниження ставок акцизного збору на вживані транспортні засоби до 31 грудня 2018 року. Закон опублікувала газета ...


еще никто не голосовал
Незабаром розпочнеться переатестація особового складу Бердичівської поліції
  Власть / добавлено: 25 июля 2016  
 

Незабаром розпочнеться переатестація особового складу Бердичівської поліції

Уже за кілька днів у Бердичеві розпочнеться переатестація особового складу Бердичівського відділу поліції. Про це заявив у своєму виступі перед депутатами міської ради виконуючий обов'язки начальника Олександр Богун. Він нагадав і про те, що частина керівників та заступники вже пройшли переатестацію: хтось із пониженням, інші були звільнені із органів, а дехто вирішив взагалі відійти від професії. Найближчим часом очікується ...


еще никто не голосовал

29 серпня 2016 року настає термін сплати податку на нерухоме майно
  Власть / добавлено: 24 июля 2016  
 

alt

Згідно чинного законодавства власники житлової нерухомості сплачують податок з площі перевищення:

– для квартир 60 кв. м.;

– для житлових будинків 120 кв. м.;

– змішаних типів (квартир і житлових будинків) – 180 кв. м.

Ставка податку житлової нерухомості складає ...


еще никто не голосовал
Депутати-радикали та Cамооборона змусили законного голову РДА Едуарда Томашевського покинути сесію районної ради (ВІДЕО, ФОТО)
  Власть / добавлено: 23 июля 2016  
 

alt

Вже не перший місяць у Бердичівському районі склалися досить напружені стосунки між депутатським корпусом та головою райдержадміністрації Едуардом Томашевським. Нагадаємо, на одній із сесій, що пройшла в квітні, більшість депутатів висловила йому недовіру. Втім, рішення про відставку голови місцевої державної адміністрації приймає виключно Президент України, думки якого, судячи з усього, не співпадають із рішенням депутатів. Саме тому слуги народу обрали інші методи тиску на Едуарда Томашевського.


еще никто не голосовал
Про показники фінансової діяльності Бердичівського Об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області за і півріччя 2016 року
  Власть / добавлено: 22 июля 2016  
 

alt

У першому півріччі поточного року робота Бердичівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області була спрямована на виконання бюджету та завдань, визначених Урядом країни, Міністерством соціальної політики, Положенням про управління Пенсійного фонду України в районах, в об’єднаних управліннях, а також містах та районах, та планом роботи на 2016 рік.


еще никто не голосовал
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади
  Власть / добавлено: 22 июля 2016  
 

alt

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 21.07.2016 року №73-к “Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад” оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти Бердичівської райдержадміністрації Житомирської області.


еще никто не голосовал
Щасливі, бо плину часу не помічають: як бердичівські депутати «куролесили» на 12-годинній сесії (ВІДЕО 18+, - людям зі слабкими нервами не переглядати)
  Власть / добавлено: 22 июля 2016  
 
alt

Сесія міської ради дає багатьом журналістам шанс у подальшому розвивати різні теми. А коли питань багато, як на черговій сесії Бердичівської міськради, і серед них чимало болючих, то й узагалі є шанс почути під час сесії думку багатьох депутатів, а то й фахівців.

21-го липня ж був незвичайний день для журналістів у Бердичеві. Із початку сесії о 10.00 вони ще про це не знали і не здогадувались. «Слуги народу» у ході сесії, увага, до 16-ої години і 15 хвилин не могли ухвалити порядку денного. А додому усі пішли майже о 22-ій годині вечора!. Та про усе по порядку.

Такого акули пера з досвідом навіть не пам’ятають у своїй кар’єрі. Та все колись буває вперше...


еще никто не голосовал
Про новий порядок надання субсидій говорили на засіданні виконкому
  Власть / добавлено: 20 июля 2016  
 

Про новий порядок надання субсидій говорили на засіданні виконкому

Поточні питання управлінь сім’ї, молоді та спорту, ЖКГ, відділів економіки та інвестицій, містобудування і архітектури виносились на розгляд членів виконавчого комітету на останньому засіданні, яке відбулось напередодні сесії міської ради. Одним із питань, на якому затримали особливу увагу, було про зміни до порядку надання пільг та субсидій.

Відповідний аналіз зроблено працівниками ...


еще никто не голосовал
На Бердичівщині стало простіше зареєструвати громадське об’єднання
  Власть / добавлено: 13 июля 2016  
 

alt

Мін’юст прийняв наказ від 17.06.16 р. № 1717/5 “Про введення пілотного проекту в сфері державної реєстрації громадських формувань”. Впроваджується пілотний проект – місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги як фронт-офіс забезпечуватиме прийняття та видачу документів при держреєстрації громадських формувань. Важливо, що...


еще никто не голосовал
Реєстрація місця проживання
  Власть / добавлено: 2 июля 2016  
 
alt
4 квітня 2016 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 р. № 207, що встановлює нові правила реєстрації місця проживання громадян. Функцію з реєстрації місця проживання передано до виконавчих органів територіальних...

еще никто не голосовал
Начальник гунп житомирщини провів робочі зустрічі у бердичівському районі
  Власть / добавлено: 24 июня 2016  
 
alt

24 червня керівник поліції області В’ячеслав Печененко виїхав до Бердичівського району з метою вивчення проблемних питань правопорядку та безпеки безпосередньо на місці. У ході зустрічей з керівниками прокуратури та міста було визначено низку першочергових напрямів для покращання існуючої ситуації.


еще никто не голосовал
Шановні громадяни – власники земельних ділянок!
  Власть / добавлено: 15 июня 2016  
 
alt

Бердичівська ОДПІ нагадує громадянам про необхідність вчасного проведення розрахунків з державою по платі за землю.

Фахівцями податкової інспекції проведено нарахування та вручаються платникам податкові повідомлення-рішення по сплаті земельного податку до бюджету.


еще никто не голосовал
До уваги мешканців міста Бердичева та Бердичівського району!
  Власть / добавлено: 5 июня 2016  
 

alt

Повідомляємо, що у середу, 08 червня 2016 року, буде проводитись спільний прийом громадян помічниками народного депутата України Олександра Ревеги та фахівцями Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Прийом буде здійснюватися з 09.00 до 14.00 год. у приміщенні центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м.Бердичів, вул. Чорновола, 9.


еще никто не голосовал
Вето Мазура щодо кандидатури секретаря міськради було законним й обґрунтованим
  Власть / добавлено: 3 июня 2016  
 

Вето Мазура щодо кандидатури секретаря міськради було законним й обґрунтованим, позов Пономарчука та рішення двох судів – ні, вирішив Вищий адмінсуд у КиєвіРішення Бердичівського й Житомирського судів, які визнали вето Бердичівського міського голови, накладене на рішення міської ради щодо обрання секретарем Володимира Пономарчука незаконним і необґрунтованим, самі визнані такими, що не мають законної сили. Як, власне, і позов Пономарчука. Так 2-го червня постановив Вищий адміністративний суд України.


еще никто не голосовал
Голова правління Пенсійного фонду України Зарудний ознайомився з роботою бердичівського підрозділу
  Власть / добавлено: 3 июня 2016  
 

Голова правління Пенсійного фонду України Зарудний ознайомився з роботою бердичівського підрозділуУ рамках виїзного засідання Бердичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України відвідав голова правління ПФУ Олексій Зарудний. Бердичів потрапив до числа небагатьох українських міст, якість надання послуг пенсіонерам в яких та умови роботи в них працівників управлінь вирішив особисто перевірити очільник Пенсійного фонду.


еще никто не голосовал
Графік особистого прийому громадян посадовими особами Бердичівської об’єднаної державної податкової інспекції
  Власть / добавлено: 2 июня 2016  
 

alt

Графік особистого прийому
громадян посадовими особами
Бердичівської об’єднаної державної податкової інспекції
Головного управління ДФС у Житомирській області...


еще никто не голосовал
Змінено режим роботи Центру обслуговування платників
  Власть / добавлено: 2 июня 2016  
 

alt

У Центрі обслуговування платників Бердичівської ОДПІ здійснюється весь комплекс податкових послуг, а саме: взяття на податковий облік; приймання звітних та інших документів; оформлення та видача довідок і дозвільних документів, які входять до компетенції податкової служби; надання консультативної допомоги платникам податків, видача електронних цифрових підписів.

Бердичівська ОДПІ повідомляє, відповідно до наказу Державної фіскальної служби України від 20.05.2016 року №458 “Про затвердження документів, які регламентують діяльність центрів обслуговування платників” режим роботи Центру обслуговування платників змінено, а саме:


еще никто не голосовал


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
стрижка андеркат
Добавил nikifor
Июль 12, 2020

Отслеживание звонков
Добавил nikifor
Июль 12, 2020

Поздравить друзей
Добавил nikifor
Июль 12, 2020

Корм для собак
Добавил reedtyj
Июль 12, 2020

Проблемы с ребенком
Добавил Gerrman
Июль 12, 2020