Вже 7 червня бердичівські абітурієнти останній раз пережили шок від проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Саме у цей день було здано останній тест – з біології. Позаду багатоденні переживання, безсонні ночі за підручниками, попереду – очікування результатів, від яких залежить подальше майбутнє. Ці результати вже є, проте вони відомі лише самим випускникам шкіл.
Увага! Виїзний прийом спеціалістів управління праці та соціального захисту населення
/ добавлено: 21 июня 2012
26 червня 2012 року з 9.00 до 12.00 в приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою: м.Бердичів, вул. Шевченка, 23 відбудеться виїзний прийом спеціалістів управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради.
вперше після майже півстолітньої перерви у Парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченко на літній площадці для відпочиваючих заграв духовий оркестр. Оркестр духових інструментів під керівництвом Заслуженого працівника культури України Анатолія Тетьоркіна щонеділі з 17-ї по 19-у годину виконує як сучасні естрадні мелодії, так і композиції з класичного репертуару. Вхід на площадку вільний.
2008 р. —
на вулиці Карла Лібкнехта, 49 (поряд з Жовтневою площею) відкрився новий магазин – супермаркет побутової електроніки харківської компанії "МКС". Але історія супермаркету виявилась недовгою: через рік у зв'язку з світовою економічною кризою компанія "МКС" змушена була закрити своє представництво у Бердичеві, і в приміщенні відкрили свої торгові відділи місцеві приватні структури. Детальніше...
1925 р. —
місцева газета "Голос праці" отримує нову назву – "Радянський шлях". На шпальтах газети розміщується оголошення: "Сьогодні трудящі Бердичівщини вперше читають "Радянський шлях". А поряд – заклик: "Даєш 5 тисяч "Радянського шляху"!". Цікаво, що поряд з новинами життя Бердичівщини у цьому номері також можна бачити рекламу сортів пива "Пльзенське", "Березневе", "Мюнхенське столове", "Чеський лежок" та "Баварське", які випускає Бердичівський пивоварний завод.
Більшість бердичівлян, певно, бачили, як у центральній частині містарозбирали віковічний аварійний будинок. До цього процесу залучали не тільки ресурси, наявні у третьому жеку та міській комунальній аварійно-рятувальній службі (представники цих двох підприємств, переважно, і займалися розбиранням), але й навіть спеціальну потужну військову техніку.
Минулого тижня справжнім шоком для усіх бердичівлян стала звістка про те, що у смітнику поряд з Привокзальним ринком знайшли тіло немовляти. Зі смітника його витягнули собаки. Тіло було покусане. На місці експерти встановили, що немовляті було не більше тижня.
Сейчас наступило такое время, что большое количество жителей города Бердичева нуждаются в социальной поддержке, поскольку находятся в стесненных материальных условиях в связи с отсутствием нормально оплачиваемой работы, собственного жилья или же болезни – своей или кого-то из близких. С целью поддержать таких людей и облегчить им жизнь, не заставляя простаивать в очередях и тратить свое время, дожидаясь приема специалистов, на заседание исполкома города Бердичева выносится вопрос о создании «Мобильного социального офиса».
Так сложилось исторически, что из-за политических и других разногласий украинцы и россияне, жившие некогда в одной общей стране, стали между собой чуть ли не врагами. Этому факту активно способствует пропаганда негативного образа своих соседей, тщательно создаваемая национальными ненавистниками как с одной, так и с другой стороны. И если Россия винит нас в краже газа и других смертных грехах, то в свою очередь украинские националисты не могут забыть года рабской покорности проведенные Украиной под гнетом своего более сильного соседа. Однако обидно то, что страдают от такой вражды родные друг другу люди, которые становятся жертвой пропаганды и навязываемого им мнения. А если еще зять и теща выходцы из разных стран - то неприятностей уже не избежать...
Пам’ятка про міри безпеки під час літнього відпочинку: Навряд чи хто-небудь візьметься застрахувати вас від сонячних опіків чи поганої погоди під час відпустки, а попередити скоєння злочину по відношенню до вас та вашої родини під силу кожному. У сезон відпочинку міліція попереджає та нагадує мешканцям і гостям про елементарні міри безпеки.
Непомітно промайнула вже половина червня, та літній відпочинок у наймолодших бердичівлян лише починає набирати обертів. На відміну від пришкільних таборів, які нещодавно закінчили свою роботу, у дитсадках діяльність з оздоровлення йде повним ходом. Міська влада подбала, аби в дошкільнят були всі умови для літнього відпочинку.
цього дня відбувся перший випуск учнів, що навчались у бердичівській трудовій школі №7. Школа розташовувалася по вулиці Червоній, заснована була у 1923 році.
1899 р. —
в Бердичеві під головуванням камергера Двору Його Імператорської Величності дійсного статського радника А.П. Корнілова, який пожертвував на благі справи пожежників 300 руб., відбулася нарада місцевого товариства пожежників.
Не так давно були внесені зміни до розділу VІІІ-го Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». У них законотворці намагалися подбати про те, аби стимулювати сплату платежів з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та погашення заборгованості до Пенсійного фонду України. Зміни стосувалися тих платників, котрі мають заборгованість зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, тобто, внесків, що були нараховані до 1 січня 2011-го року.
Кожен з нас хоча б раз натикався у місті на зграї бездомних собак. Вони спокійно розгулюють вулицями, шукаючи собі поживи, розважаються. При цьому не завжди один з одним. До своїх розваг вони долучають також і звичайних перехожих. При чому, нерідко проти їх волі. Як наслідок, останні отримують царапини та укуси, а тварині частіше за все немає ніякого покарання.
В городе Бердичеве вспомнят героев войны и партизанов-подпольщиков
/ добавлено: 19 июня 2012
На вшанування пам’яті загиблих у роки Великої Вітчизняної війни у День скорботи – 22 червня, відбудеться жалобна церемонія покладання квітів до меморіалу Вічного вогню, могили комсомольців-підпільників, пам’ятника «Скорботний воїн», обеліска жертвам фашистського терору, пам’ятного знака та стели праведникам світу, пам’ятного знака про увічнення пам’яті 18640 мирних громадян, розстріляних фашистськими загарбниками у 1941 році, братської могили військовополонених та мирних жителів. Початок о 10.00 год. біля меморіалу Вічного вогню (пл. Соборна)
Проблема беспризорных собак в Бердичеве, это уже не проблема. Это уже стиль выживания в агрессивной среде. Крики и мольбы бердичевлян о помощи в борьбе с беспризорными животными разбиваются, как морские волны, о кабинеты местных чиновников. В ответ на мольбы о помощи и действии, горожан окатывают брызги горисполкомовских ответов типа «бла бла бла» и радостное порыкивание новых хозяев города.
Ни одно праздничное событие в городе Бердичеве или концерт не обходится без участия в нем местных творческих коллективов. При этом история создания многих из них уходит своими корнями еще во времена Советского Союза. Одним из «долгожителей» у нас является Народный любительский духовой оркестр завода «Прогресс», который был основан еще в далеком 1970 году, а уже спустя три года получил почетное звание Народного. Именно этот коллектив на протяжении многих лет радует жителей города Бердичева своим творчеством и принимает участие в разнообразных конкурсах и фестивалях.
На веб-сайті "Мій Бердичів" чергове оновлення: у розділі
Історія підприємств міста розміщено статтю про історію зародження, становлення та розвитку одного з найбільших підприємств Бердичева - машинобудівного заводу "Прогрес".
Свій початок завод "Прогрес" бере у далекому 1880 році, коли підприємець Леопольд Плахецький засновує механічний та чавуноливарний завод. Впродовж своєї більш як 130-річної історії завод пережив дві війни, часи розквіту і періоди занепаду. Але і сьогодні, попри негаразди в економіці країни, його колектив намагається тримати курс на розвиток, освоєння нових видів продукції. І в цьому він залишається одним з флагманів економіки Бердичева, тим стержнем, навколо якого вирує життя міста.
Наш «ревизор» Николай Петренко и губернатор Сергей Рыжук вместе с руководством Житомирского облавтодора определили план ремонта дорог в области до сентября 2012 года. Внимание советника премьер-министра к дорогам вызвано многочисленными жалобами жителей области, с которыми в ходе правительственной командировки Николай Петренко встречается почти каждый день. Занимаясь программой повышения социальных стандартов, с мая 2012 года «ревизор» неустанно опрашивает жителей области, как им живется и работается на местах.