Створити затишок у дворі можна власними руками – переконує Валентина Вронська. З любов'ю до рідного міста, біля свого дому жінка самостійно виплекала зелений куточок, не сподіваючись на допомогу комунальних служб.
Період дощів для мешканців будинку №2 по вулиці Лілії Карастоянової буде справжнім випробуванням. Під таким дахом наврядчи можна почувати себе комфортно. Пожельці верхніх поверхів рятують помешкання усіма способами, але від сильних злив це не допоможе, вся вода тече прямо в квартири.
У парку культури і відпочинку відзначають веселе індійське свято «Ратха-Ятра». Група «Ананда» привезла до Бердичева із Індії, де нещодавно побували її учасники, нову програму.
Вулиця Червона стала місцем зустрічі мотоцикла «ІЖ» та автомобіля «Славута». За словами працівників ДАІ: водій мотоцикла разом із пасажиром спускався вниз по вулиці і побачив, що водій автівки, яка стояла на узбіччі, почав розвертатись.
Це Броніслав Рибніков. Йому 62. Декілька днів він нічого не їсть, не встає і не розмовляє. Доглянути пенсіонера нікому, сини, матір яких чоловік колись покинув, живуть у Франції.
Найбільш корисний відпочинок влітку - це відпочинок на воді. Але саме там, біля водойм, трапляються непоправні нещастя. Через власну необачність гинуть люди. Як каже народна мудрість: «Не знаєш броду – не лізь у воду» Відпочиваючи на воді, завжди треба пам’ятати про безпеку.
У Бердичеві буде свій майдан. Щоправда не такий великий за розмірами, як столичний, але не менш веселий. Біля палацу культури імені Шабельника до Дня міста реконструюють колишній літній майданчик. Територію облаштують під велику площу із концертною сценою. Там проходитимуть усі загальноміські свята.
Першого вересня ряди першокласників порідіють. У місті спостерігається тенденція зменшення кількості учнів. Дається взнаки демографічна криза початку 90-х. Декілька років тому формувалося по 3 – 4 класи, цьогоріч ситуація змінилася.
Спасіння потопаючих, як показує досвід, справа рук самих потопаючих. Бердичів самотужки ремонтуватиме греблю. Ситуація загрозлива – дамбу може прорвати в будь-яку хвилину.
26-та артилерійська бригада відзначила свій другий День народження. Створена два роки тому вона стала єдиною артилерійською бригадою у Збройних Силах України, яка відноситься до сил швидкого реагування.
Бердичів відвідали почесні гості. У нашому місті проходила робоча зустріч голови Житомирської обласної державної адміністрації Юрія Андрійчука з міськими головами житомирської області.
Те, що купити необхідні товари можна не лише в магазині, а просто на тротуарі у бабусі стало уже звичним явищем. Сквери, автобусні зупинки, привокзальна територія одним словом місця масового скупчення людей - ідеальний варіант для розташування торгової точки.
Пристойний автовокзал у Бердичеві все ж таки буде. На позачерговій сесії міської ради це питання було одним із головних. Приміщенням для автовокзалу слуговатиме частина колишньої їдальні залізничників.
У 75-й ювілейний випуск Бердичівський медичний коледж дав путівку в життя 96-тьом спеціалістам. Високи рівень підготовки студентів підтвердили дипломи з відзнакою, цього року таких 9.
Підвищення рівня грунтових вод для бердичівлян уже стало наболілою проблемою. Від води у підвалі потерпають і мешканці будинку № 28 та 28-А по вулиці Петровського.
Близько півночі 2-го липня на трасі Виступовичі-Могилів- Подільський поблизу сіл Реєю та Осиковим сталась дорожньо-транспортна пригода – скоєно наїзд на велосипедиста.
З 14 по 16 липня 2006 року в місті Сєдльце (Республіка Польща) відбувся
XIV Міжнародний фестиваль пісні, танцю та фольклору „Сєдльце 2006”.
Прийняти участь у цьогорічному фестивалі від України поїхав колектив з нашого славного міста Бердичів – Зразковий ансамбль народного танцю „Радість” БДТ ім. О. Разумкова (керівник – Тетяна Самойленко, балетмейстер та постановник танців – Зоя Ризванюк, акомпаніатор – Дмитро Мельник).