В рамках Всеукраїнського туру "Пишемо програму разом" лідер "Нашої України" В'ячеслав Кириленко 17 червня завітав на Житомирщину, а саме в Бердичів та Житомир. Разом із Кириленком, Житомирщину відвідали народні депутати 5 скликання Павло Жебрівський, Ольга Герасимюк, Руслан Князевич, голова Центрвиконкому "Нашої України" Ігор Жданов, голова Житомирської обласної державної адміністрації, член Президії "Нашої України" Юрій Павленко.
Вранці вони взяли участь у недільному богослужінні в Святомихайлівському соборі міста Житомира. Після закінчення богослужіння В'ячеслав Кириленко та інші завітали у Бердичів, де відвідали Костел Непорочного зачаття Діви Марії, поспілкували у громадянами на вулицях міста та під час відвідин Центрального ринку Бердичева. Руслан Князевич та Ольга Герасимюк виступли у прямому ефірі на Бердичівському радіомовленні, а В'ячеслав Кириленко дав ексклюзивне інтервью бердичівській телерадіокомпанії "ВІК".
Потім делегація знову повернулась до Житомира, де В'ячеслав Анатолійович( Кириленко - прим. авт) привітав переможців конкурсу “Мій дім. Моє місто”, зустрівся зі студентами вищих навчальних закладів Житомирщині, провів прес-концеренцію для місцевих та центральних ЗМІ та виступив на Майдані Корольова, де відбувся також концерт за участь українських гуртів Mansound та Таліта Кум.
|