|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июль 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

На світлофорі зіткнулися дві іномарки та маршрутка

Категория: Происшествия
На світлофорі зіткнулися дві іномарки та маршруткаТранспортною пригодою та пошкодженням автомобілів обернулась для трьох учасників дорожного На світлофорі зіткнулися дві іномарки та маршрутка руху зупинка на червоне світло. Подія трапилась перед пішохідним переходом біля кооперативного ринку.

Микола, водій «Мерседеса»: «Ми їхали по вулиці Леніна, зупинились на червоне світло. І ті машини, що були передо мною, і я. Тут несподівано позаду мене вдарили»

Ударив іномарку «Пежо-Партнер», який так само, як і "Мерседес", чекав на появу зеленого світла. Ззаду «Пежо» штовхнув пасажирський мікроавтобус. Чого-чого, а такої події під час проїзду містом не чекав, говорить водій «Пежо». Днями вінничанин Сергій збирався їхати за кордон, а тут автомобіль пошкодили. На момент приїзду знімальної групи працівників ДАІ на місці аварії не було. Водії кажуть: про подію правоохоронців повідомили і чекають на них вже близько години.

Микола, водій «Мерседеса»: «Одна машина проїхала, зараз буде інша. Сказали зачекати, бо не їхня зміна нині працювати».

Після зіткнення пасажири маршрутки повиходили, дехто, за словами учасників ДТП, з розбитим носом. Доки чекали приїзду правоохоронців, чоловіки міркували, що спричинило аварію.

Микола, водій «Мерседеса»: «По-перше, бачте, яка дорога: непосипана та слизька, а по-друге, не знаю, що там у водія маршрутки з гальмами сталося. Він казав, що їхав повільно. Тут треба розбиратися».

Сергій, водій «Пежо»: «Якщо подивитися на його гальмівний шлях, можна сказати, що тут справа у халатності водія. Це моя думка. Гальмівний шлях там близько 4 метрів і плюс ще погана погода».

Репортаж: Інни Покотилюк
Віталія Сінєльнікова
Джерело: ТРК "ВІК"


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Доставка Цветов
Добавил Kalinka
Июль 2, 2025

Вкусная еда
Добавил Alisaaasa
Июнь 19, 2025

Подушка двигателя
Добавил protesli
Июнь 14, 2025

Подарок на День Рождение
Добавил Олексій Верба
Июнь 9, 2025

Хочу открыть свой бизнес
Добавил bredliU
Июнь 1, 2025