|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июль 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

А в Бердичеві все приймають програми...

Категория: Город
В останній робочий день тижня в Бердичеві відбулось засідання міськвиконкому. Зайшовши, до зали одразу стало зрозуміло, що планується до розгляду щось особливе. На порядок денний було поставлено кілька питань та найголовнішими та об’ємнішими стали два: Проект соціально-економічного розвитку міста Бердичева на 2012-2015 роки та погодження міської Програми зайнятості населення 2012-2013 роки. З першого питання доповідала заступник міського голови Таміла Павлішина, а друге презентував присутнім Микола Коваль, директор міського Центру зайнятості.
 
Минулі показники та плани
Пані Таміла за півгодини з легкістю презентувала План розвитку найкращого міста на землі. Зокрема, було повідомлено, що детальніше план розвитку було розглянуто на депутатських комісіях, а прості люди, за бажання, мали змогу ознайомитися з документом на сторінці міста в мережі Інтернет.  Початок доповіді заступниці зосередився на чудових показниках за час, що минув.
 
Зокрема, було визначено загальні пріоритети розвитку міста:
- стабілізація промислового виробництва;
- розбудова виробничої інфраструктури;
- залучення іноземних інвестицій;
- сприяння розвитку підприємництва;
 
Підприємства міста поділилися своїми планами на майбутнє, що одразу було й уведено в програму соціально-економічного розвитку Бердичева до 2015 року.
 
Будівництво. Планується введення в експлуатацію житлового будинку (на 60 квартир), а також будівництво помешкання (на 70 квартир) в районі Червоної Гори. На вулиці Карла Лібкнехта також планується спорудження багатоквартирного будинку. Також у доповіді було перераховано будівництво комерційних площ. В планах бердичівської влади виділення земельних площ під приватну забудову.
 
Підприємництво. Створення сприятливих умов для започаткування та ведення підприємницької діяльності, а також сприяння в реалізації державної політики в цій сфері. Кажуть, що існують рекомендації Уряду стосовно діяльності дозвільного центру, які поліпшуватимуть долю підприємця.
 
Передбачається підтримка ресторанного господарства в напрямку національної кухні «Бердичів – місто чотирьох культур». Заступник міського голови, окремо у доповіді зупинилася на питанні підвищення сервісного обслуговування та інфраструктури: «Щодо питання про права споживачів надійшло близько 350 звернень на загальну суму 138 тисяч гривень».
 
Пріоритетами в системі житлово-комунального господарства залишається: 
- благоустрій;
- енергозбереження;
- водозабезпечення;
- водовідведення;
- належне утримання житлового фонду
Усе це здійснюватиметься, на переконання чиновників, через заміну ліфтів, використання державної програми щодо створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків і на далеку перспективу передбачається утилізація застарілого житлового фонду.
 
Торкнулися у доповіді на виконкомі і питання рідини, яка тече з наших кранів. Зокрема,планується направити зусилля на реконструкцію очисних споруд, реконструкцію переходу через річку Гнилоп’ять, заміну насосного обладнання артезіанських свердловин, придбання та заміну обладнання в каналізаційних системах, оснащення контрольно-вимірювальної лабораторії сучасними засобами вимірювання та контролю. Планується також будівництво нових котелень  (вул. Леніна 78), реконструкція (за адресою Миру 6).
 
Благоустрій. До цього питання планується на перспективу максимально залучити населення. Конкретно  - планується завершення будівництва заводу з сортування твердих побутових відходів, охопити весь приватний сектор для вивозу побутового сміття (придбання контейнерів, облаштування майданчиків, закупівлю нової техніки для прибирання). Також планується на далеку перспективу розширити територію міського кладовища.
 
Транспорт. Таміла Павлішина, заявила, що з погляду влади «в нашому місті достатня кількість маршрутів для обслуговування населення, тому головним завданням є їхнє збереження і підвищення рівня його якості». Програмою передбачається оновлення технічного складу, яки має кращі технічні характеристики.
 
Більшість безробітних 
у Бердичеві мають вищу освіту
 
Очільник Центру зайнятості Микола Коваль на виконкомі говорив про безробіття. Зокрема, громадськості було презентовано міську Програму зайнятості населення 2012 - 2013 роки. До цієї структури протягом минулого року звернулося 3505 бердичівлян. Найголовніше питання на якому зупинився доповідач – безробітна молодь: «Дане питання розглядалося на виконкомі, ним цікавився і міський голова, але все одно ситуація залишається не зовсім доброю». За минулий рік в Центр зайнятості звернулася 1361 особа до 35 років, які мають базову вищу освіту. З них, зокрема, вихователі – 32, юристи – 34, фінансисти, бухгалтери, економісти – 42, програмісти – 21, спеціалісти ливарного виробництва – 13.
 
«Не в повній мірі в нас відповідає навчання і створені робочі місця», - підвів риску під сумними цифрами Микола Коваль. Головні пріоритети служби зайнятості - працевлаштування, перенавчання і основне, щоб людина працювала.
 
Станом на 1.01.2012 на обліку в Центрі зайнятості перебувало 1615 осіб. За професійними навичками робітничі професії складають 49%, держслужбовці – 34% і низькокваліфіковані особи без професії – 17%. «Бердичівляни в нас навчені, але часто працюють не за профілем», - наголосив Микола Коваль.  За рівнем освіти безробітні поділяються так: 14% - повна вища освіта, 28% - базова вища, 28% - професійно-технічна освіта. Загальна сума використана на допомогу по безробіттю склала 9 мільйонів гривень. Рівень безробіття по місту на 1 січня 2012 року склав 3,3%. Директор звернувся до роботодавців, щодо їхніх вимог: «На вакансії подають зарплату мінімальну, вік до 35 років, щоб була незаміжня, досвід роботи і все це за 1000 гривень. Ну найдіть таких людей. Якщо ви хочете мати кваліфікованого бухгалтера, то зарплата має бути не на рівні технічки». Часто доводилось просто констатувати складне становище в питанні працевлаштування. По суті, в новому році затверджена програма багато в чому дублює попередні. Чи вплине прийняття програми на безробітну молодь з дипломами про вищу освіту покаже час.
 
РІО Бердичів


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
“Свогер”: Инструменты и
оборудование для
профессионалов

Добавил KeromajGen
Июль 5, 2025

Доставка Цветов
Добавил Kalinka
Июль 2, 2025

Вкусная еда
Добавил Alisaaasa
Июнь 19, 2025

Подушка двигателя
Добавил protesli
Июнь 14, 2025

Подарок на День Рождение
Добавил Олексій Верба
Июнь 9, 2025