|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июль 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Бердичівський пенсіонер зарізав свого квартиранта

Категория:

Працівники міліції днями отримали повідомлення від «Швидкої» про те, що при виїзді для надання допомоги до приватного будинку на вулиці Низгірецькій лікарі застали труп чоловіка з ножовим пораненням в області серця.

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВ УМВС: «На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група, усе керівництво, представники обласного УМВС, які почали відпрацьовувати ситуацію. На стільчику сидів громадянин 65-го року народження з ножовим пораненням у серці. Також у квартирі знаходився власник квартири 48-го року народження, який був у стані алкогольного сп’яніння, і одразу нічого пояснити не міг. Став придумувати, що його квартирант неодноразово висловлював думку про самогубство».

Знаряддя вбивства – ніж – лежав поруч на столі. В ході перевірки міліціонери знайшли серед сусідів свідка трагедії. Знімальна група поспілкувалась із його матір’ю.

Анна Дмитрівна: «Син прийшов і каже, що «канарик» (так хазяїна називали) Володю вбив. Я стала плакати, питаю, як же так? Вони з Вовою були в кімнаті, розмовляли, а той з кухні прийшов, ножем пирнув і все. Кров потекла, Юра став рушник прикладати, а Вова прошепотів: «Викликай «Швидку», бо вмираю». Так і сказав».

Загиблому було 47, близько року він винаймав кімнату у 64-річного чоловіка. Власник помешкання, кажуть сусіди, любив заглядати до чарки.

Анна Дмитрівна: «Він весь час пив і спав. Вранці я в туалет іду, а він уже за горілкою біжить».

Квартиранта жінка характеризує як позитивну людину. Каже, він часто бував у неї вдома, працював і сумлінно розраховувався з господарем за житло. А з горілкою зав’язав, бо, мовляв, через спиртне втратив родину. Також загиблий відвідував церкву.

Анна Дмитрівна: «Моєму покійному чоловіку якось подарували маленьку книжечку Нового Заповіту, то я її Володі віддала. Він так зрадів».

Господаря нині затримано. Чоловік стверджує, що квартирант був винен йому гроші і любив випити. Напередодні ввечері, розповідає затриманий, квартирант теж пиячив.

А наступного дня в гості до пенсіонера навідалась невістка. Їй він віддав частину щойно отриманої пенсії. Це, каже чоловік, чомусь роздратувало його квартиранта.

Затриманий: «Родичі мої поїхали, а він мене почав доставати. Мовляв, я дурний, нащо гроші віддав. І пішло-поїхало. А я кажу, яке йому діло до моїх грошей? Розвернувся я пішов, пішов на кухню, взяв ножа і вдарив в область грудної клітки».

За фактом порушено кримінальну справу за статтею 115 «Умисне вбивство», яке карається позбавленням волі на термін від 7 до 15 років. Затриманий своєї вини не заперечує, але зазначає, що до злочину його довів квартирант.

Затриманий: «А нащо він мене доставав? Воно йому треба було? Дійшло до того, що мене терпіння вже не було».

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков
 
Телеканал "ВІК"


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Как дешевле доехать в Варшаву?
Добавил Vaser
Июль 5, 2025

Шкаф купе
Добавил Vaser
Июль 5, 2025

“Свогер”: Инструменты и
оборудование для
профессионалов

Добавил KeromajGen
Июль 5, 2025

Доставка Цветов
Добавил Kalinka
Июль 2, 2025

Вкусная еда
Добавил Alisaaasa
Июнь 19, 2025