|Городские новости|Форум|Бердичевский Чат|Предприятия города|Фотогалерея|Связь с администрацией|Видео Бердичева |Курси Валют|Гороскоп|Онлайн Радио|
События по категориям
Все новости
   • Город
   • Область
   • Культура
   • Общество, экономика
   • Бизнес
   • Спорт
   • Политика
   • Происшествия
   • Криминал
   • Другое


Поиск   
Архив новостей
«    Июль 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 



Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Ув’язнені Райківської колонії приймали у себе місію милосердя

Категория:

Відголоски відзначення Дня Перемоги чути повсюди... Навіть у місцях позбавлення волі. Керівництво 73-ї виправної колонії, що у Райках, вирішило об’єднати кілька свят в одне. З нагоди Дня 9-го Травня в установі провели конкурс на кращий виріб декоративно-ужиткового мистецтва. З подарунками було вирішено, лишилося знайти тих, кому дарувати. Над цим питанням начальник колонії Станіслав Шафранський думав не довго: у гості з концертною програмою запросив вихованців зразкової циркової студії «Жанр» (ЗОШ № 5) та підопічних центру реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик».

Як місію добра та милосердя окреслили у колонії візит юних артистів. У багатьох із ув’язнених є діти, розсудили представники пенітенціарної служби, тож саме такий концерт, у певній мірі, допоможе повернутися їм до рідних домівок дещо іншими.

Анатолій Бобриньов, нач. сектору соціально-виховної та психологічної роботи УДПСУ у Житомирській обл. : «Такі заходи вважаю дуже корисними. Особливо у плані виправлення і ресоціалізації засуджених. Думаю, що кращого прикладу, аніж ці маленькі обдаровані діти, які у такому віці вже досягли чогось нормальним, чесним шляхом, немає.»

Станіслав Шафранський, начальник Райківської ВК № 73: «Рахую, що сьогоднішня зустріч із дітьми має виховний момент: кожен замислиться над тим, аби раніше повернутися додому. Я бачив, з яким задоволенням засуджені виготовляли свої витвори. Думаю, цей захід носить виховне позитивне значення. Хочу подякувати меру міста Василю Мазуру за дозвіл на виступ дітей та голові району Володимиру Збаражському.»

Навряд чи доброю та милосердною людина є від народження, припускають виступаючі, це якості, що виховуються по житті. Добрі слова – то корені, добрі думки – квіти, добрі справи – плоди, а добрі сади – то ваші серця, лунало зі сцени. Хтость скаже, що у цих стінах чути таке, меншою мірою, дивно. Але є річ, що ніколи не збреше у подібних випадках. То – очі. Погляд в ув’язнених здебільшого добрішав на перших секундах тієї чи іншої композиції. Та і як може бути інакше, коли у пісні йде мова про татка?

Тимофій Клим, директор центру реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик»: «Ми вперше у такому закладі і, звісно, наші діти відгукнулися із задоволенням на запрошення приїхати. Хоча, правда, трохи незвично. Ми давно знайомі з керівництвом колонії, допомагаємо одне одному... Наші діти – артисти і намагатимуться зробити свою справу якнайкраще. »

Океан добра береться з моря, а те – з річки, що у свою чергу утворюється з джерела і маленької краплини, нагадали гості ув’язненим. Не могли оминути артисти своєю увагою і тих, хто володіє цілими океанами добра. Вони страждають від розлуки з нами і думають про нас ночами, радіють від кожного дзвінка та безкорисливо і беззастережно подають руку помочі.

Анатолій Рикунов, ув’язнений Райківської ВК № 73: «Очень большая радость для колонии, что приехала такая вот миссия. Улыбки появились на лицах осужденных. Как завклубом колонии, я очень доволен приездом детей. Побольше б таких миссий. Чтоб не было на душе осужденных тяжести. Во время концерта думал про радость… Про добро… Этого не хватает…»

У «Жанрі» та «Промінчику» сподіваються, що й справді їхній приїзд до колонії залишить у серцях тамтешніх мешканців слід світла і добра. Можливо, хтось із цих людей стане милосерднішим, а хтось, повернувшись до рідної оселі, назавжди забуде дорогу за ґрати. Якщо творчість здатна сприяти таким змінам, то що ж... вони готові приїжджати сюди ще раз і ще раз.

Владислав Доробалюк, волонтер центру реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик»: «Враження нормальні, на сцені трохи хвилювався. Сьогодні ми хотіли б нагадати іншим ось про таких людей. Вони теж варті уваги. Коли співав, то бачив сум в їхніх очах, згадування про їхню родину, про волю. Як буде можливість ще сюди приїхати, зроблю це неодмінно.»

 

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський
Телеканал "ВІК"


Вход на портал
Ник:
Пароль:
Запомнить меня?

Ещё не зарегистрированны?
Зарегистрироваться!

Забыли свой пароль?
Последнее на форуме
Новый телефон.
Добавил Tushka
Июль 11, 2025

Квартира
Добавил Tushka
Июль 11, 2025

Hello23545wqetr665876
Добавил Shraunrpm
Июль 11, 2025

Hello23545wqetr665876
Добавил Shraunddo
Июль 11, 2025

Hello23545wqetr665876
Добавил Shraunrib
Июль 11, 2025